Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #801  
Old 06-27-2006, 17:38
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem az nem világos, hogy ugyebár két lehetőség volt:

1. tegyük fel, hogy tudtad a kódját
2. nem tudtad a kódját

1. eset: ha ilyen fene szabályosak vagytok, és még ilyenkor se lépsz be hozzá, ha a világ rá szakad, akkor miért kellett volna tudnod a kódját?

2. eset: ha nem tudtad a kódját, és elérni se tudtad, akkor nem a becsületességen múlik, hogy be tudsz-e lépni hozzá, hanem ha akartál volna se tudtál volna belépni hozzá de ugyebár nem akartál.

csak ennyit szerettem volna
Reply With Quote
Sponsored Links
  #802  
Old 06-27-2006, 18:00
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
nekem az nem világos, hogy ugyebár két lehetőség volt:

1. tegyük fel, hogy tudtad a kódját
2. nem tudtad a kódját

1. eset: ha ilyen fene szabályosak vagytok, és még ilyenkor se lépsz be hozzá, ha a világ rá szakad, akkor miért kellett volna tudnod a kódját?

2. eset: ha nem tudtad a kódját, és elérni se tudtad, akkor nem a becsületességen múlik, hogy be tudsz-e lépni hozzá, hanem ha akartál volna se tudtál volna belépni hozzá de ugyebár nem akartál.

csak ennyit szerettem volna
lehet hogy én nem tudtam a kódját lehet hogy a klánból 3 másik ori tudta a kódot nem mindegy neked?

nem azt írtam hogy ennyire szabályosak vagyunk

de az egymáshoz való belépkedést nem tekintem szabályos játéknak.

ez még nem jelenti azt hogy a mi klánunkban nem fordulhatott még ilyen elő,

mindenhol elő fordul, DE nem lobbizok érte hogy ez igenis szabályos.

részemről lezártam a témát mert nincs értelme ezen vitázni, vagy beszélgetni (mert én inkább beszélgetésnek fogtam fel, elnézést ha valaki magára vette :P )

Last edited by Hóhér; 06-27-2006 at 18:03..
Reply With Quote
  #803  
Old 06-27-2006, 18:39
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by hulla
hi
szövetségbe való belépési sorrend szerint.
Hulla a kérdés amire válaszoioltál nem a 5,4,3,2 -es 4-es szövikre vonatkozik hanem az 1A-s szövirendezésre, mert ott voltak tagok akik utánam léptek be és mégis elöttem voltak.
Reply With Quote
  #804  
Old 06-27-2006, 18:49
espanyol espanyol is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
Hulla a kérdés amire válaszoioltál nem a 5,4,3,2 -es 4-es szövikre vonatkozik hanem az 1A-s szövirendezésre, mert ott voltak tagok akik utánam léptek be és mégis elöttem voltak.
jaja...ott én is tudom
de 1/Aban még nem találtam meg mi lehet a logika..
Reply With Quote
  #805  
Old 06-27-2006, 18:52
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér
DE nem lobbizok érte hogy ez igenis szabályos.
Igazából nem értem az indulataidat... Éppen azt magyaráztam, hogy teremtsünk egyértelmű helyzetet. Ez nem hiszem, hogy lobbyzás lenne a más orijába való belépkedésre.

Viszont gondold át amit most mondok!

Jelenleg simán észrevétlenül belépked bárki bárhová és mégcsak nem is szabálytalan. Te a nagy igazságérzeteddel ezt nem teszed és akár idétlen ideig növeled az ellenfeled területét hiába látod, hogy jön. Kérdem én addig amíg nincs megfelelő ellenőrző rendszer annak kimutatására, hogy vajon te lépsz e be egy oriba vagy a gazdája addig mi értelme van tiltani azt amit nem lehet ellenőrizni? Becsületkassza itt a hódban? Inkább ne legyen tiltva valami mintsem azokat szopassuk meg akik becsületesek. Ez a véleményem,de számomra tökéletesen mindegy. Jöjjenek az ujak és mutassátok meg mi a tisztességes játék. Kiváncsian várom a híreket valamelyik strandon.
Reply With Quote
  #806  
Old 06-27-2006, 18:53
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by espanyol
jaja...ott én is tudom
de 1/Aban még nem találtam meg mi lehet a logika..
én se...
Reply With Quote
  #807  
Old 06-27-2006, 20:05
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Igazából nem értem az indulataidat... Éppen azt magyaráztam, hogy teremtsünk egyértelmű helyzetet. Ez nem hiszem, hogy lobbyzás lenne a más orijába való belépkedésre.

Viszont gondold át amit most mondok!

Jelenleg simán észrevétlenül belépked bárki bárhová és mégcsak nem is szabálytalan. Te a nagy igazságérzeteddel ezt nem teszed és akár idétlen ideig növeled az ellenfeled területét hiába látod, hogy jön. Kérdem én addig amíg nincs megfelelő ellenőrző rendszer annak kimutatására, hogy vajon te lépsz e be egy oriba vagy a gazdája addig mi értelme van tiltani azt amit nem lehet ellenőrizni? Becsületkassza itt a hódban? Inkább ne legyen tiltva valami mintsem azokat szopassuk meg akik becsületesek. Ez a véleményem,de számomra tökéletesen mindegy. Jöjjenek az ujak és mutassátok meg mi a tisztességes játék. Kiváncsian várom a híreket valamelyik strandon.




tudom hogy bántott hogy wandéknek adjuk le a földet

inkább csaltunk volna mint hogy hozzátok közelebb essenek?




igazából a 2 dolog nem ugyan az :

belépsz a saját gépedről egy másik oriba ami nincs veled össze kötve, úgy hogy látszik hogy Te léptél be


bizonyítható és tiltanám is.


vagy keresel egy szűzgépet és onnan lépsz be ( vagy trükközöl )

nem bizonyítható nem lehet vele mit kezdeni.
Reply With Quote
  #808  
Old 06-27-2006, 21:39
Sakky
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Jelenleg simán észrevétlenül belépked bárki bárhová és mégcsak nem is szabálytalan.
Te a nagy igazságérzeteddel ezt nem teszed és akár idétlen ideig növeled az ellenfeled területét hiába látod, hogy jön.
Kérdem én addig amíg nincs megfelelő ellenőrző rendszer annak kimutatására, hogy vajon te lépsz e be egy oriba vagy a gazdája addig mi értelme van tiltani azt amit nem lehet ellenőrizni?
Becsületkassza itt a hódban?
Inkább ne legyen tiltva valami mintsem azokat szopassuk meg akik becsületesek. Ez a véleményem,de számomra tökéletesen mindegy. Jöjjenek az ujak és mutassátok meg mi a tisztességes játék. Kiváncsian várom a híreket valamelyik strandon.
Monro!
Minden tiszteletem a tiéd, dee...
Tényleg nem lehet határt állítani.. meddig lehet menni..
Ezért Ákosnak (Hóhérnak) adok igazat...
Ha beteg a gyerek.. igyjárt.. ha elmész üdülni.. szabi.. szerintem nem lesz ilyen ellenségeskedés, ha megpróbál mindenki igy játszani..
Naív vagyok??? :P

Last edited by Sakky; 06-27-2006 at 21:53..
Reply With Quote
  #809  
Old 06-27-2006, 21:59
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sakky
Monro!
Minden tiszteletem a tiéd, dee...
Tényleg nem lehet határt állítani.. meddig lehet menni..
Ezért Ákosnak (Hóhérnak) adok igazat...
Ha beteg a gyerek.. igyjárt.. ha elmész üdülni.. szabi.. szerintem nem lesz ilyen ellenségeskedés, ha megpróbál mindenki igy játszani..
Naív vagyok??? :P
Naiv vagy. De attól még igazad van. Nem egyszer hallottunk olyan érvelést, hogy ha nem tudunk hétvégén gépnél lenni, akkor szabizzunk le, vagy építsünk olyan orit ami kibír egy hétvégét felügyelet nélkül. És az ilyeneket néhány emberen kívül mindenki tudja, és elfogadja, vagy legalábbis nem lepődik meg rajta ha egyszer csak anarchban találja magát. Szomorú, hogy épp azok nem tudják ,akik elméletben a legjobbak, legtapasztaltabbak meg ilyenek. Most akkor ez azt jelenti, hogy ha bekerülök A-ban a top 50-be nekem is szabad? vagy a top 20 kell hozzá? Valahova azért le kéne írni, hogy hol kinek mit szabad tennie...
Reply With Quote
  #810  
Old 06-27-2006, 22:00
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Sakky
Monro!
Minden tiszteletem a tiéd, dee...
Tényleg nem lehet határt állítani.. meddig lehet menni..
Ezért Ákosnak (Hóhérnak) adok igazat...
Ha beteg a gyerek.. igyjárt.. ha elmész üdülni.. szabi.. szerintem nem lesz ilyen ellenségeskedés, ha megpróbál mindenki igy játszani..
Naív vagyok??? :P
Igen, naiv vagy:) De ennek ellenére (vagy épp ezért?) egyetértek, tényleg így kéne lennie.. és elég nevetséges, hogy van aki ezt másképp gondolja..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 12:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu