Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #791  
Old 07-31-2007, 09:03
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
*a veszekedés véget ért, most egymás körüludvarlása a téma*

Lehet igazad van...
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #792  
Old 07-31-2007, 09:15
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak Madzin csinálta a fesztivált itt. Épp Ő akit csak befogadott a másik Top klán amikor a sajátját nem tudta összetartani és szétment. A Myth-Remy féle (alap)klán tagjaival semmiféle veszekedés nem volt.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #793  
Old 07-31-2007, 09:26
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Lehet igazad van...
Mi lenne ha inkább erőt merítenétek belőle, hogy meg lehet csinálni bárhol bármit? Itt a példa tessék lekövetni és mindjárt tettetek valamit az angol játék élvezhetőbbé tételéért.
Reply With Quote
  #794  
Old 07-31-2007, 09:34
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mi lenne ha inkább erőt merítenétek belőle, hogy meg lehet csinálni bárhol bármit? Itt a példa tessék lekövetni és mindjárt tettetek valamit az angol játék élvezhetőbbé tételéért.
Te miről beszélsz? Játszunk mi is, és már bocsánat, de a 2000 kör óta, amit fent töltöttem eddig az 1A-ban, nem láttam olyan sok top-os akciót (sőt, egyetlen támadásra sem emlékszem egészen az elmúlt 2 napig, a FC felbomlásáig), azaz úgy érzem, inkább a kisebb klánok tesznek "valamit az angol játék élvezhetőbbé tételéért", semmiképpen nem a nagyok.
Reply With Quote
  #795  
Old 07-31-2007, 09:35
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Mindezek fényében tanulságos lehet visszaolvasni a topic elejét... a sok nyavajgást és annak bizonygatását, hogy az akkori uralkodókat vajon miért is NEM LEHET LESZEDNI!!!

Gondolkozzatok, kapjátok össze magatokat és csináljátok amit kell. Nekünk 7 hónapig tartott... Lehethogy másnak hamarabb megy, mert nem kell nulláról indulniuk!
Reply With Quote
  #796  
Old 07-31-2007, 09:39
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mindezek fényében tanulságos lehet visszaolvasni a topic elejét... a sok nyavajgást és annak bizonygatását, hogy az akkori uralkodókat vajon miért is NEM LEHET LESZEDNI!!!

Gondolkozzatok, kapjátok össze magatokat és csináljátok amit kell. Nekünk 7 hónapig tartott... Lehethogy másnak hamarabb megy, mert nem kell nulláról indulniuk!
Egyrészt dolgozunk rajta, másrészt nekem pl. még mindig nem cél, hogy a csoport tetején üldögéljek.

Last edited by laci; 07-31-2007 at 09:42..
Reply With Quote
  #797  
Old 07-31-2007, 09:42
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Te miről beszélsz? Játszunk mi is, és már bocsánat, de a 2000 kör óta, amit fent töltöttem eddig az 1A-ban, nem láttam olyan sok top-os akciót (sőt, egyetlen támadásra sem emlékszem egészen az elmúlt 2 napig, a FC felbomlásáig), azaz úgy érzem, inkább a kisebb klánok tesznek "valamit az angol játék élvezhetőbbé tételéért", semmiképpen nem a nagyok.
Nyilván nem követted elég intenzíven az eseményeket Laci.
Szted a másik topklán mitől tűnt el? Mert megúnták? Miért törölte magat a törpicsek akit utolértünk? Amikor klánnal elértük a pontjukat miért csináltak a 2 klán helyett 1-et? Nem látványos események, de események amik a TE játékodat is befolyásolják! Kár, hogy az olyan régiek mint te is képtelenek észrevenni az apróságokat...

Szted miért tette ki Madzin a fél klánját a csapatból? És utánna mikor rájött, hogy egyedül maradt miért törölte magát? Hirtelen marha uncsivá vált számára a játék amikor lett volna kivel csatázni? Az nem volt uncsi, hogy 2 éve termelget de most hirtelen uncsi lett, hogy már nem lehet békésen üldögélni? És ez tegyük hozzá nemcsak Madzinnak szól!

Elkeserítő számomra, hogy végigcsinálok félévet egy háborúzás lehetőségéért aztán az ellenfél az első nyakleves után kapitulál... És ők voltak azok akiket szerintetek (topic eleje) az életben nem lehet majd leszedni!
Reply With Quote
  #798  
Old 07-31-2007, 09:51
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nyilván nem követted elég intenzíven az eseményeket Laci.
Szted a másik topklán mitől tűnt el? Mert megúnták? Miért törölte magat a törpicsek akit utolértünk? Amikor klánnal elértük a pontjukat miért csináltak a 2 klán helyett 1-et? Nem látványos események, de események amik a TE játékodat is befolyásolják! Kár, hogy az olyan régiek mint te is képtelenek észrevenni az apróságokat...

Szted miért tette ki Madzin a fél klánját a csapatból? És utánna mikor rájött, hogy egyedül maradt miért törölte magát? Hirtelen marha uncsivá vált számára a játék amikor lett volna kivel csatázni? Az nem volt uncsi, hogy 2 éve termelget de most hirtelen uncsi lett, hogy már nem lehet békésen üldögélni? És ez tegyük hozzá nemcsak Madzinnak szól!

Elkeserítő számomra, hogy végigcsinálok félévet egy háborúzás lehetőségéért aztán az ellenfél az első nyakleves után kapitulál... És ők voltak azok akiket szerintetek (topic eleje) az életben nem lehet majd leszedni!
Nem tudom, a fent említett egyesülés mikor történt, én amióta "az eszemet tudom" az 1A-ban, a FC-t és a Szkaraebuszt láttam az első két helyen. De tény, hogy nem emlékszem vissza mindenre, ami 2000 kör alatt történt, ráadásul nekem valahogy érdekesebb az, ami körülöttem és a klánunk körül zajlik, mint az, ami fent a csillagos égben történik, bármekkora hatással is lehet az az én játékomra. Azzal együtt hogy a Szkarabeusztól még be is kaptunk vagy kettőt nem sokkal a fellépésem után

Szvsz ne térjünk vissza vissza megint a "hogyan lehet lepiszkálni a top-ot" kérdéshez, megint elkezdődne egy parttalan vita, és semmire nem jutnánk vele. Játssza mindenki a saját játékát a saját céljaival, és ahol ezek a célok ütköznek, ott rendezzék le a dolgokat, semmi értelme itt vitatkozni.
Reply With Quote
  #799  
Old 07-31-2007, 09:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ja és még mielött jönne a magyarázat az inaktív klántagok miatti érdektelenségre ... Az a véleményem, hogy NEMCSAK 10 fős klánban lehet játszani az 1A-ban! És nemcsak a topklánban lehet játszani és fejlődni. Ha valaki akart volna egy picit játszani akkor tudott volna. De nem akartak, mert kényelmetlenné vált volna, hogy elérhetővé teszik magukat! Ugyhogy senki ne érveljen azzal, hogy a társai így, meg úgy, mert ez csak kifogás. Amikor harci helyzet alakult ki mindenki hirtelen megúnta a dolgot ez sajnos tény bárhogy is szépítjük.
Reply With Quote
  #800  
Old 07-31-2007, 10:25
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Te miről beszélsz? Játszunk mi is, és már bocsánat, de a 2000 kör óta, amit fent töltöttem eddig az 1A-ban, nem láttam olyan sok top-os akciót (sőt, egyetlen támadásra sem emlékszem egészen az elmúlt 2 napig, a FC felbomlásáig), azaz úgy érzem, inkább a kisebb klánok tesznek "valamit az angol játék élvezhetőbbé tételéért", semmiképpen nem a nagyok.
Kiemeltem a lényeget! Miért kérdezed hogy miről beszél Mo, amikor nem ismered az elejét a történetnek.
Akit lehetett levertünk pár hónappal a megalakulásunk után, és az orijaink elkezdték elérni a 200k-s nagyságot. Csak jött pár probléma:
- 330-350k értéken volt a 2 klán orijai (1 aki lejjebb volt ahogy írta Mo törölt is miután beértük), azaz egyéniben nem voltak üthetőek
- nem váltak szét külön klánba, hogy üssenek minket (mint anno Wandék magyarban), így klánszinten se értük el őket
- túl sokszor lépkedtünk már ki/be, nem érte meg nekünk se külön válni, hogy üssük a kisebb klánokat (az volt az utolsó amibe még pont beleszaladtál, ahogy írtad is, de majdhogynem nullszaltósra jött ki mire visszalépkedtek az orik)
- mivel a 0-ról indultunk, semmiféle felesleges (elfedezhető) egységünk nem volt, így következett az általad már ismert termelési korszak, ami alatt feltoltunk 2 hadi orit 280-300k értékre, ahonnan már odafokozással tudunk ütni
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 14:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu