Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 02-27-2006, 00:18
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Geri!
Kaja: Egyél rengeteget !!! Hizni csak akkor tudsz, ha kimerited a készleteidet, de az utánpótlást úgy oldod meg, hogy többet viszel be mint amit a szervezeted fel tud dolgozni (mind fehérjéből, mind szénhidrátokból). Vegyél fehérjeport. Napi 2x kell 1-2adagolókanál!
Elegendő fehérjefogyasztás nélkül NEM fogsz megerősödni, sem hizni. Azért nem jó otthon edzeni, mert nem tudod VÉGLETEKIG kifárasztani az izmaidat, nincs ki stimuláljon stb...
Nem mondom, hogy hagyd abba, de egyedül nem fogsz igy jó eredményt elérni. Másrészt az ,,öszvér,, kondigépek nem megfelelők arra a célra amit te kitűztél magadnak, ezt elhiheted, nekem is volt otthon...
Ha nem győztelek meg akkor sorry, de talán majd idővel belátod, hogy igazam van:-) Még amúgy is fiatal vagy és ,,halhatatlan,, . Ha komolyan akarsz edzeni, akkor még dumcsizhatunk többet is! Én már 6 éve edzek igazán komolyan, és az utóbbi 2 évemre mondhatom azt, hogy igazán elértem valamit...

Last edited by G.O.D.; 02-27-2006 at 00:21..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 02-27-2006, 08:38
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mondtam hogy terembe kell menni......ott inspirál a többiek látványa...meg hogy többet nyomjál, mégha 1 kiloval is...
Reply With Quote
  #73  
Old 02-27-2006, 16:56
Geri
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ok, kösz
itthon is ki tudom magam fárasztani, akarat kérdése az egész, 1-2 hét után meg megszokom, akkor már hiányozna, ha kihagynám, vagy nem gyúrnék rendesen
Reply With Quote
  #74  
Old 02-27-2006, 19:38
Geri
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

és mennyibe kerül a fehérje?
melyiket érdemes szedni?
Reply With Quote
  #75  
Old 02-27-2006, 22:22
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet kapni különböző kiszerelésekben...
Én azt mondanám neked, ha hizni akarsz, akkor közvetlen edzés ideje (előtt-alatt-után) egy adag, és lefekvés előtt is egy adag. Havonta 4-5ezer forintba kerül, de ez elengedhetetlen az izomtömeg növekedéshez... Nem kell a legjobb minőséget venni, de kb 1kg fogyjon el 1 hónap alatt. Szerintem ez megdob majd 1-2kilóval havonta, ha rendszeresen edzel és napi 6-8 étkezés megvan. Napi 4-5liter folyadékot is illenék leguritani :-)
Az edzést úgy értem, hogy maximálisan ki kell fárasztanod az izmaidat, de nem aerob mozgással, hanem folyamatos súlynöveléssel. Az izomzat CSAK akkor nő, ha maximális terhelést kap. Ja és felejtsd el a futkorászást, az mind leépit :-(
Dióhélyban ennyi :-)
Reply With Quote
  #76  
Old 02-28-2006, 06:44
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

csatlakozom az előttem szolohoz. amugy ha jol tudom 1- 4 kilos kiszerelések vannak. de ha szedsz mellé aminosavat is gyorsabban regenerálodik az izomzat, ha jol tudom. a lényeg hogy megfelelő legyen a pihenenési idő is.
Reply With Quote
  #77  
Old 02-28-2006, 22:25
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Apa :-) Öreg vagy
Van már fél kilós is balfékeknek jó drágán. Azért nem irtam le az aminosavakat, mert akkor már egy csomó más cuccot is szedhetne :-(
Elég neki a fehérje is, amennyi beépül annyi elég is lesz neki :-) A lényeg úgyis a rengetek kaja a jó edzlsterv és a sok fehérje :-) NAMEG LEGALÁBB 8 ÓRA ALVÁS!!!
Reply With Quote
  #78  
Old 02-28-2006, 23:18
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem elég ha sokat kajál az ember -sok húst, tésztát, csokit, cukrot... ezekben is megvan kb mint a kiegészítőkben, és nem port kajálsz

Én 7 éve cselgáncsozok, és gyúrás nélkül is feljött rám az 1. év alatt 10 kiló izom.. ilyen kajákkal (nagyon csutka voltam akkor még -most már csak alig )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #79  
Old 03-01-2006, 00:05
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

geri! ha 59kg vagy akkor ne akarj kézre gyurni. az alap gyaksikra koncentrálj attol jön a tömeg nem a 2 orás bicepszezéstöl. ha van pénzeszköz táplálékiegészitöre akkor nehogy fehérjét vegyél hanem inkább valami tömegnövelö cuccost. lehet alacsony fehérje tartalmu is.

amugy pedig egy fekvenyomopad. rud és két jol variálhato egykezes sulyzonál nem kell több hogy elérd a minimum 50es kezet.

Last edited by zima; 03-01-2006 at 00:12..
Reply With Quote
  #80  
Old 03-01-2006, 07:33
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
geri! ha 59kg vagy akkor ne akarj kézre gyurni. az alap gyaksikra koncentrálj attol jön a tömeg nem a 2 orás bicepszezéstöl. ha van pénzeszköz táplálékiegészitöre akkor nehogy fehérjét vegyél hanem inkább valami tömegnövelö cuccost. lehet alacsony fehérje tartalmu is.

amugy pedig egy fekvenyomopad. rud és két jol variálhato egykezes sulyzonál nem kell több hogy elérd a minimum 50es kezet.


hm...50-es kar....én 48 ig jutottam hidegen, de nehezen. gondolom 1-2 évet rákell szánni hogy 50es karod legyen, még pedig mivel az emberi szervezet terhelhetősége és fejlődése véges, sztem koxal juthacc el a csucsra. szerintem. amiko pedig 3 honapja fél centit nősz csak akko biztos vok benne hogy rányulsz valami cuccosra.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu