Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 11-04-2009, 12:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Mivel a visszahívás azért lenne, ha véletlen elírná valaki az árat, ha jól értettem.. mi lenne ha 500-1000 körönként egyszer lehetne visszahívni?..
nem hiszem hogy minden nap elüti az ember az árakat, ha meg nem tudja jó áron kitenni magára vessen.. és ha 500-1000 körönként egyszer lehet ilyet az a klántámadásokat se befolyásolná, olyan jelentőssen..
Vagy esetleg, ha heti egy alkalomhoz ragaszkodunk, akkor ha vissza akarja kapni, mert elütötte az árát, vagy változott a piac, akkor visszahívhatja, de ugyanakkor jön vissza, mint eredetileg jönne vissza, csak most tuti visszajön..
Esetleg amit Tsobi írt, hogy utolsó 3 órában lehessen, csak visszahívni..
Több ötlet most nem ugrott be..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 11-04-2009, 17:24
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

gyorsan átfutottam csak, nagyon megszaporodtak a hozzászolásokD

olyan ötlet volt már hogyha valaki felveszi ezt a szemit, akkor esetleg a nyersit mondjuk a helytarto kiteszi neki??, mondjuk heti 4x be tudja ezt állitani.

Mert ha már kereskedő ugymond hogy tudjon biznyákolni a piacon, akkor ez tényleg egy könnyités

példát irok

gyüjtögettm a nyersit az egyik csopiba, szépen tollasodom, összegyülik 1-2-10 millio nyersi (a szám lényegtelen)
éjjel jön vissza és bealszom, vagy ne adj isten áramszünet van, vagy mit tudom én, moziba megyek és tudom hogy visszjön ez a mennyiség akkor mondjuk ilyenkor elhasználom az egyik lehöséget
Reply With Quote
  #73  
Old 11-04-2009, 17:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
olyan ötlet volt már hogyha valaki felveszi ezt a szemit, akkor esetleg a nyersit mondjuk a helytarto kiteszi neki??
Olyannyira volt ez az ötlet, hogy ez a funkció már létezett is, csak nem került be sose az éles játékba, és most is úgy érzem, hogy egy ilyen lehetőségnek nagyon-nagyon morálromboló hatása lenne.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #74  
Old 11-04-2009, 17:54
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olyannyira volt ez az ötlet, hogy ez a funkció már létezett is, csak nem került be sose az éles játékba, és most is úgy érzem, hogy egy ilyen lehetőségnek nagyon-nagyon morálromboló hatása lenne.
ne is kerüljön be..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #75  
Old 11-04-2009, 18:05
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olyannyira volt ez az ötlet, hogy ez a funkció már létezett is, csak nem került be sose az éles játékba, és most is úgy érzem, hogy egy ilyen lehetőségnek nagyon-nagyon morálromboló hatása lenne.
miért lenne morálromboló hatása?? csak ugy kiváncsiságból kérdem
Reply With Quote
  #76  
Old 11-04-2009, 19:39
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Esetleg amit Tsobi írt, hogy utolsó 3 órában lehessen, csak visszahívni..
Több ötlet most nem ugrott be..
akkor már inkább ez legyen... az 500-1000 körönként, vagy hetente az lehet, hogy kevés, és ténleg ha éjjel jönne haza, akkor hazahívhatnánk 3 órával előtte... így valóban nem sérülnek a harcok sem... vagy mázli kell hozzá, ami egy kiszámíthatatlan faktor, így néha összejöhet mindenkinek, de ezzel szerintem nincs baj... nem rontaná el a játékélményt, és könnyítené meg a védekezést. Vagy esetleg lehetne, hogy a katonapiacon ne lehessen hazahívni. és így használhatnánk gyakrabban a többin, vagy a katnapiacon 3 órával előtte a többin meg mondjuk 6 órával... ezt már lehet variálni tetszés szerint.
Reply With Quote
  #77  
Old 11-04-2009, 19:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Úgy látom, hogy az árváltozattással az egyetlen probléma, hogy a piacon olcsón megjelenést befolyásolni lehet vele esetlegesen. Bár ezt szerintem most ios meg lehet tenni: kirakom olcsón, és max 3 órán belül megjelenik.

Mindenesetre ezen szerintem elég egyszerűen túl lehet lépni: az ár csak akkor módosítható, ha még nem volt az adott áru hosszabbítva (hazaérkezés nélkül újabb 24 órára kinthagyva), a módosítással ugrik a hosszabbítás lehetősége, és egy viszonylag tág intervallumban kerül ki a piacra, akár 24 órán belül is valamikor, hogy teljesen kiszámíthatatlan legyen, vagyis tényleg csak eladásra legyen használva, ne arra, hogy majd jól kiszámolom mikor ér vissza, hogy aztán újra kitehessem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #78  
Old 11-04-2009, 20:50
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mindenesetre ezen szerintem elég egyszerűen túl lehet lépni: az ár csak akkor módosítható, ha még nem volt az adott áru hosszabbítva (hazaérkezés nélkül újabb 24 órára kinthagyva), a módosítással ugrik a hosszabbítás lehetősége, és egy viszonylag tág intervallumban kerül ki a piacra
ezzel ténleg kiküszöböljük a problémát... bár nekem az volt még szimpatikus a hazahívásban, hogy ha lelopják a tekiket, vagy berombolnak, akkor gyorsan hazahívom a kintlévőségeket, így pótolva a hiányosságot... de ezt máshogy is meg lehet oldani, szóval nem mérvadó
Reply With Quote
  #79  
Old 11-04-2009, 20:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
ezzel ténleg kiküszöböljük a problémát... bár nekem az volt még szimpatikus a hazahívásban, hogy ha lelopják a tekiket, vagy berombolnak, akkor gyorsan hazahívom a kintlévőségeket, így pótolva a hiányosságot... de ezt máshogy is meg lehet oldani, szóval nem mérvadó
Határozottan jó funkciója lehetne az is. De ebbe az irányba elég nagy az ellenállás, a fő oka pedig nem ez, tehát ezügyben meggyőzhető vagyok, hogy jobb, ha nincs azonnali visszahívás.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #80  
Old 11-04-2009, 21:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Úgy látom, hogy az árváltozattással az egyetlen probléma, hogy a piacon olcsón megjelenést befolyásolni lehet vele esetlegesen. Bár ezt szerintem most ios meg lehet tenni: kirakom olcsón, és max 3 órán belül megjelenik.

Mindenesetre ezen szerintem elég egyszerűen túl lehet lépni: az ár csak akkor módosítható, ha még nem volt az adott áru hosszabbítva (hazaérkezés nélkül újabb 24 órára kinthagyva), a módosítással ugrik a hosszabbítás lehetősége, és egy viszonylag tág intervallumban kerül ki a piacra, akár 24 órán belül is valamikor, hogy teljesen kiszámíthatatlan legyen, vagyis tényleg csak eladásra legyen használva, ne arra, hogy majd jól kiszámolom mikor ér vissza, hogy aztán újra kitehessem.
Ha ezt mondjuk ugy erted, hogy 3-24 oran belul kerul ki ujra (3 oran belul nem!), akkor maris szimpatikus.

De akar lehet 3-6 is felolem, hogy legyen hasonlosag a kezzel kirakashoz...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
Személyiség túladagolás Tsobi Nem hiba 6 07-27-2009 13:34
Kereskedő, sok bankos ori nyolcvan Stratégia & Tippek 49 06-08-2009 22:56
2 új személyiség! -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 6 07-31-2007 19:04
Új Személyiség Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 260 03-16-2007 08:24


All times are GMT +1. The time now is 03:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu