Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 05-18-2010, 15:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
"Ha már a fedezésnél számít az SZK-n levő országok megléte is, számítson a top30% számításánál is. Nem tudom, ez a 516-os csoportlétszámot mennyire növelné meg, de nem mindegy sztem, hogy a csoportban 156.-nak kell lenned (406.000 érték) vagy vagy pl. 220.-nak (320.000 érték)
Jah és megint kiemelem, hogy engem ez a téma nem érintene, nem magam miatt találtam ki, mielőtt bárki is ezzel jönne..."

Erről mi a véleményetek?
SZK ország nincs a pontlistában, így a top30%-on is kívül esik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 05-18-2010, 15:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Átvitt értelemben igazad van, de nem teljesen emiatt nyitottam ezt a topicot, hanem, mert a jelenlegi 516-ből sztem min 30-40% kényszerből van A-ban. Lehet jobb lenne mindenkinek, ha ők könnyebben léphetnének tovább...
De ez csak az én meglátásom
Nagyon könnyen továbbléphetnek, csak nem kapnak érte plusz személyiséget.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #73  
Old 05-18-2010, 15:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Kerslet kínálat ......
Lesz nyersanyag akkor is csak nem 200-ért D
Tud mindenki érvényesülni
Nyilván sokkal könnyebb lesz mindenkinek az élete, ha nem 200 a nyersanyag ára, hanem 5000. Valóban sokkal könnyebb lesz a fordulás....

Te most csak direkt provokálni jöttél, és totál szétoffolni a témát, ugye? Oké, vettem az adást, több üzenetet nem engedek tőled.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #74  
Old 05-18-2010, 15:52
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
SZK ország nincs a pontlistában, így a top30%-on is kívül esik.
Erről eddig is tudtam, de miért van az, hogy fedezni viszont úgy lehet, hogy azok is számítanak?
Elfemmel bőven lehet(ne) még fedezni, pedig már rég túl vagyok a csoport 10%-ának földjén...

De ez is csak 1 ötlet volt...

Nah, most mennem kell, csak bátran a hozzászólásokkal/ötletekkel/lehúzásokkal

Last edited by Pool; 05-18-2010 at 15:56..
Reply With Quote
  #75  
Old 05-18-2010, 15:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
De ez is csak 1 ötlet volt...
Elsőként azt kellene meghatározni, hogy van-e egyáltalán probléma.

Hiszen végre teljesül az, amit az alsó 4 szinten folyamatosan kér egy csomó ember: magasan van a top30 határa; végre valahol meg kell dolgozni azért, hogy utána plusz személyiséget kaphass, és nem csak ész és tudás nélkül végigülöd a szintet; végre adott ehhez minden: olcsón mindenhez hozzájuthatsz.

Amik általános problémaként jelentkeznek az alsóbb szinteken, azok itt végre nincsenek.

Ha ezeknem a jelenségeknek az ellentéte probléma az alsó szinteken, akkor mitől lett hirtelen itt már ez is probléma?

Jól sejtem akkor, hogy teljesen mindegy, hogy mi történik, semmiképp nem lesz az jó?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #76  
Old 05-18-2010, 15:58
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Elsőként azt kellene meghatározni, hogy van-e egyáltalán probléma.
Abból indultam ki, hogy nemrég még izzott a betonelfek, az A-s játék megmentése topic és ott sokan azzal érveltek, hogy kúszik fel a top határ, ezért alakulnak ki ezek a dolgok...
Nekem nincs vele problémám, csak önzetlenül segíteni akar(tam)ok másokon
ennyi

na léptem!
Reply With Quote
  #77  
Old 05-18-2010, 16:02
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

mitne mondjak josokat tudtok irogatni az biztos

átolvastam és hirtelen az 5. ötlet tünt jonak de magamból indultam ki és nem azokból akik nehezen fordulnának A ba...

szerintem az lenne a legjobb ha A ból könnyen letudnának fordulni az országok mivel aki tele van lovéval és fordulni akar lazán megteheti aki meg csak szenved lehet sose fog tudni lefordulni és vagy töröl vagy örökre szk n lesz az orija vagy szenved tovább de értelmetlenül.... Ez azért nemjo hogy nemtudnak rengetegen lefordulni a magas heki miatt meg mert nemtud olyan penge orikat építeni mint aki tele van lovéval mert megöli a többi csoportot mivel beragad A ba és a többi szinten mivel nemtud lépni szabizik... még bő másfél éve mikor abahagytam sokkal több ori volt elöl a lentebbi szinteken és sokkal több orit lehetett ütni , A ba sokkal könyebb volt fordulni mivel sokkal kevesebb hekin lehetett lépni....

szóval valamit kikéne találni mert a lenti szinteket másfél év alatt megölte az A... és joha a szintek össz orijának a negyede elöl van. ha könnyen lehetne fordulni A ból szerintem 1 év és normalizálodna a helyzet , persze ez csak feltevés de szerintem van benne logika
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #78  
Old 05-18-2010, 16:05
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 11%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hiszen végre teljesül az, amit az alsó 4 szinten folyamatosan kér egy csomó ember: magasan van a top30 határa; végre valahol meg kell dolgozni azért, hogy utána plusz személyiséget kaphass, és nem csak ész és tudás nélkül végigülöd a szintet; végre adott ehhez minden: olcsón mindenhez hozzájuthatsz
Az utóbbi jópár hónapban 2, maximum 3 ország (lehet az is, hogy egy ember!) fakadt ki a dolgon a nyílt fórumok valamelyikén, kár lenne ebből általánosítani az összes játékos véleményére.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #79  
Old 05-18-2010, 16:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
aki meg csak szenved lehet sose fog tudni lefordulni és vagy töröl vagy örökre szk n lesz az orija vagy szenved tovább de értelmetlenül....
Biztos, hogy ők megérdemlik azt a pluszt, amit azok kapnak, akik jól játszva képesek feljutni a mezőny felső harmadába?

Biztos, hogy ezentúl csupán eltöltött idő alapján kellene a személyiségeket osztogatni? Ugye nem jön az a javaslat, hogy regisztrálok ma, és ha egy év múlva nézek vissza, akkor már automatikusan 3 személyisége legyen az országnak?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #80  
Old 05-18-2010, 16:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Az utóbbi jópár hónapban 2, maximum 3 ország (lehet az is, hogy egy ember!) fakadt ki a dolgon a nyílt fórumok valamelyikén, kár lenne ebből általánosítani az összes játékos véleményére.
Biztosan nem lehet általánosítani, de 2-3 naponta ez előfordul, különböző országoktól, ígyhát biztos, hogy nem egyedi felvetés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 19:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu