Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 02-13-2006, 20:34
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

valaki mar emlitette de a Warcraftot en is hianyoltam...parszor vegigtoltam, meg a kiegeszitot is.... Tok poen a video a vegen nem?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 02-13-2006, 20:36
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Meg meg regen volt az a jatek... 3 vikinget kellett vinni... az egyiknek pajzsa vlt a masik ketto is tudott valamit csinalni... valami labirintus felesegbol kellett kijutni... asszem csak Vikings nek hivtak nem tom.. az meg jo volt...
Es a lemmingsre ki emlekszik? par napot azzal is el lehet utni..
Reply With Quote
  #73  
Old 02-13-2006, 20:37
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Meg meg regen volt az a jatek... 3 vikinget kellett vinni... az egyiknek pajzsa vlt a masik ketto is tudott valamit csinalni... valami labirintus felesegbol kellett kijutni... asszem csak Vikings nek hivtak nem tom.. az meg jo volt...
Es a lemmingsre ki emlekszik? par napot azzal is el lehet utni..
höhö, lemmings unalmas számtech órák elengedhetetlen kelléke..
Reply With Quote
  #74  
Old 02-13-2006, 20:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
höhö, lemmings unalmas számtech órák elengedhetetlen kelléke..
Húú, floppy-n van (értsd: volt, mert ezeréves ) Lemmings-em, még asszem hangkártyához jött ajándékba.
Reply With Quote
  #75  
Old 02-13-2006, 20:52
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati: vigyazz mert lehet valaki megkerdezi toled hogy mi az a floppy lassan mar muzeumokban lehet csak latni...(az en laptopom 1 eves es nem raktak bele ... )
Reply With Quote
  #76  
Old 02-13-2006, 20:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Ati: vigyazz mert lehet valaki megkerdezi toled hogy mi az a floppy. lassan mar muzeumokban lehet csak latni...(az en laptopom 1 eves es nem raktak bele ...)
Nekem van az asztali gépekben meghajtó, de egyik se működik. A floppykon levő adatok már rég használhatatlanok szerintem, ennyi időt nem bírnak azok ki.

Sőt, szomorúan tapasztaltam nemrég, hogy az 5-6 éve kiírt cd-im is tönkrementek, nem olvassa őket egyik cd-olvasó se.

Bár a játék cd-kkel firamód nem volt ilyen gond, lehet, hogy csak rossz minőségű cd-re volt írva.
Reply With Quote
  #77  
Old 02-13-2006, 21:04
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

pont most vett egy ismerosom uj gepet (58 eves) es segitettem neki atvinni az e-mailjeit meg par fajlt a regi (8 eves) geperol az ujra es csak floppyt hasznalhattam....az 1.44 Mb -s lemezre fel tudtam sajtolni 200Kbyte-ot... utanna mar jott az uzi: lemez tele van...
A cdkel en nem tom melyik jo melyik nem... nagyon varialnak... a multkor talatam egy nagyon regi Cdmet amin asszem nemetul volt irva minden ... a markara nem emlekszem... azon is volt par finomsag... kar hogy mind dos os... kis gagyik de annak idejen orakat jatszottam veluk...Pl: north and South
scorch , meg ilyenek...
Reply With Quote
  #78  
Old 02-13-2006, 22:05
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

CS a legnyagobb...4G klán ezen belül..LePiduS,n1ls,swen,petur és kapor..ha valaki warozni szeretne:maxxtro00@hotmail.com..ezen kívül cod2..de abban nem jókl modok..de élvezhető mert sok a lama.. talán még egy-két stratégiai jáccható..and hodito iz dö beszt..ugye ati?
Reply With Quote
  #79  
Old 02-14-2006, 00:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Húú, floppy-n van (értsd: volt, mert ezeréves ) Lemmings-em, még asszem hangkártyához jött ajándékba.
valahol lattam flashest, meg menteni is lehetett benne( azaz kodokat adott es azt be lehetett irni).. nagy retro feeling volt
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #80  
Old 02-14-2006, 16:19
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az én listámat még kiegészíteném egy talán még nem is említett játékkal, az Imperium Galactica 2-vel
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Google játék Darkmaster Egyéb 598 04-12-2011 10:52
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13


All times are GMT +1. The time now is 11:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu