Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 02-01-2007, 21:53
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

már azzal hogy él ez a topik, van olyan csopi ahol ezt érezni lehet a piacon, persze lehet véletlen egybeesés...
Sponsored Links
  #72  
Old 02-01-2007, 22:34
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
már azzal hogy él ez a topik, van olyan csopi ahol ezt érezni lehet a piacon, persze lehet véletlen egybeesés...
Vannak akik már előre felkészülnek minden eshetőségre
  #73  
Old 02-02-2007, 15:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
már azzal hogy él ez a topik, van olyan csopi ahol ezt érezni lehet a piacon, persze lehet véletlen egybeesés...
Totál véletlen
Ez a topic egyrészt létezik egy ideje, másrészt abban a csoportbana rúna olykor mutatott ilyen kilengéseket.

Tdomo, nem keverem a megvételt az elvétellel. Mivel én egy mocskos szemétláda vagyok, a javaim túlnyomó részét úgy szereztem, hogy elvettem másoktól. Szal ez most is megvan, a trükkje az a dolognak, hogy melyik táborba tartozol, aki elvesz, vagy akitől elvesznek?
És én pl rendszeresen szoktam rúnát piacról venni.
  #74  
Old 02-02-2007, 17:17
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Tdomo, nem keverem a megvételt az elvétellel. Mivel én egy mocskos szemétláda vagyok, a javaim túlnyomó részét úgy szereztem, hogy elvettem másoktól. Szal ez most is megvan, a trükkje az a dolognak, hogy melyik táborba tartozol, aki elvesz, vagy akitől elvesznek?
És én pl rendszeresen szoktam rúnát piacról venni.
Én is ilyen vagyok. Azzal a különbséggel, hogy én még soha nem vettem...
Egyébként a javaslat nem rossz, mert ha felértékelődik a rúna, színesebb lesz a játék.
  #75  
Old 02-03-2007, 13:42
empty empty is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hali!

Én is támogatom a kisebb módosítással járó javaslatot!
Sőt még azt is támogatnám hogy a varázsló személyiségű oritól feleannyi rúnát lehessen lopni... CSak a fosztásra ne vonatkozzon.
A tolvajt meg hozzá lehet erősíteni egy a harcoshoz hasonló +5-10%zsákmánnyal ha muszáj
  #76  
Old 02-03-2007, 19:41
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by empty View Post
Hali!

Én is támogatom a kisebb módosítással járó javaslatot!
Sőt még azt is támogatnám hogy a varázsló személyiségű oritól feleannyi rúnát lehessen lopni... CSak a fosztásra ne vonatkozzon.
A tolvajt meg hozzá lehet erősíteni egy a harcoshoz hasonló +5-10%zsákmánnyal ha muszáj
Ez sztem túltáp lenne már éps így felesleges. Bár a múltkori ötleted után ez még el is megy...
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #77  
Old 02-03-2007, 19:48
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

a +-5 szerintem is teljesen reális, csak abba kéne belegondolni, hogy ez hosszútávon mindenképp a rúna felértékelődéséhez fog vezetni, ami nem feltétlenül jó a kezdő oriknak.
Mert ugye van egy-két vari amit muszáj feltenni. Nos akinek most pénze van, annál jobban meg fogja érni befektetni rúnába, viszont akinek nincs, annak ez rosszabb, kivéve ha nem varis, bár úgy gondolom azért át lehet vészelni. Egyébként teljes mértékben támogatnám, hozzáteszem nem rúnában tartom vagyonom jelentős részét, úgyhogy véletlenül se ezért. Az viszont jó hogy a varisokat zsebpnzhez juttatja.
  #78  
Old 02-03-2007, 19:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Víz szerintem túl dramatikusan nézed, a fele rúnából is fel lehet tenni a fontosabb varikat. De cél, hogy mindet 'ingyen' ne lehessen feltenni.
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #79  
Old 02-03-2007, 19:53
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Víz szerintem túl dramatikusan nézed, a fele rúnából is fel lehet tenni a fontosabb varikat. De cél, hogy mindet 'ingyen' ne lehessen feltenni.
Igen, ha hadis-varis vagy. Ha hadis vagy, felteszed a fajivarit, és megállt a tudomány kb. Pláne ha nem 36 körökre rakod már fel, ami ugye arányosan több rúnát emészt fel. De ennek ellenére is támogatom az ötletet, mert igazából hátrányát nem látom csak előnyét, az elvi hátránya amit mondtam se tartana sokáig véleményem szerint.
  #80  
Old 02-03-2007, 19:55
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Igen, ha hadis-varis vagy. Ha hadis vagy, felteszed a fajivarit, és megállt a tudomány kb. Pláne ha nem 36 körökre rakod már fel, ami ugye arányosan több rúnát emészt fel. De ennek ellenére is támogatom az ötletet, mert igazából hátrányát nem látom csak előnyét, az elvi hátránya amit mondtam se tartana sokáig véleményem szerint.
Mennyire örülnék ha ez így lenne Amikor a védelem vari egy hadis oriban meglepetés lenne...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
1/A korlátozások módosítása Láma Elvetett javaslatok 29 07-04-2006 11:17


All times are GMT +1. The time now is 07:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu