Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 03-23-2006, 06:51
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem a masodik orim ork volt...Igaz akkor meg mas volt kicsit a jatek...
De most is egy kis eheztetéssel meg lehet csinalni hogy egy orknak alig kell tanya...Eleg combos kis orszag tud lenni, de csak szöviben es csak jo szövibe neletkepes,kulonben pillanatok alatt vége...
Sponsored Links
  #72  
Old 04-26-2006, 12:47
andor's Avatar
andor andor is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 98%
Cool

Hat nagyon koszi mindenkinek mert enis orkal vagyok es sok tanacs jolfog joni probaltam mar a jatekot hullaval de miata mar ketszer ujra kezdtem de ez az ork nagyon bejon foleg a soki segitsegel.
  #73  
Old 05-22-2006, 14:29
Cuyu Cuyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Üdv!

Nos,én is orkkal tolom...
Most van nagyjából két éve,hogy játszom,és nemrég kezdtem el az orkot 5/...-ban. Nekem nagyon bejön a faj, most MÉG sokat tudok vele foglalkozni is,csak az elején rosszul döntöttem,mert akkor még nem volt ilyen nagy a drágakő ára és kereskedő lettem. Most meg egy bankom sincs! Majd lesz...talán... de ha felmegyek egy szintet,akkor vagy vándor, vagy tábornok leszek,de inkább tábornok... Szóval... nekem most 200 hekin (nincs beépítve pár föld) van kb. 480 tolim, 900 vari...a vari az sok, majd kicsit lecsökkentem... íjász 300 db toronyban, 200 elit, a többi lovas.... hááát.... én minden nap elmegyek támadni,mindegy hogy kire, az összesen 14 támadás egy nap...az milyen sok hírnév....

Most csak hírnevet akarok növelni,mert nem akarok rögtön felkerülni az elejére meg csak menni és menni felfelé,hanem kiélvezem,hogy lent vagyok és csak támadok és támadok minden nap.... néha csak pusztítás,néha csak mészárlás... ez megy minden nap...hmmm és én nagyon élvezem! orkkal olyan szépen lehet még így is rombolni és pusztítani,hogy az valami elképesztő!

Igaz,vannak hátrányai is,pláne, hogy én nem vagyok annyira profi,de még haladó sem... de felviszem ezt az ork orit MINDENKÉPPEN! mondjuk abba beletelik pár év,mert folyamatosan támadok és halnak az emberek, de nem számít....

Tényleg,most akkor lehet fordulni 2/B-ből is???mert volt,hogy nem lehetett...most akkor hogy áll a helyzet???
mert az egyik orim most 3/E-ben van, és ott tengődök....
  #74  
Old 05-22-2006, 14:34
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Cuyu
Üdv!

Nos,én is orkkal tolom...
Most van nagyjából két éve,hogy játszom,és nemrég kezdtem el az orkot 5/...-ban. Nekem nagyon bejön a faj, most MÉG sokat tudok vele foglalkozni is,csak az elején rosszul döntöttem,mert akkor még nem volt ilyen nagy a drágakő ára és kereskedő lettem. Most meg egy bankom sincs! Majd lesz...talán... de ha felmegyek egy szintet,akkor vagy vándor, vagy tábornok leszek,de inkább tábornok... Szóval... nekem most 200 hekin (nincs beépítve pár föld) van kb. 480 tolim, 900 vari...a vari az sok, majd kicsit lecsökkentem... íjász 300 db toronyban, 200 elit, a többi lovas.... hááát.... én minden nap elmegyek támadni,mindegy hogy kire, az összesen 14 támadás egy nap...az milyen sok hírnév....

Most csak hírnevet akarok növelni,mert nem akarok rögtön felkerülni az elejére meg csak menni és menni felfelé,hanem kiélvezem,hogy lent vagyok és csak támadok és támadok minden nap.... néha csak pusztítás,néha csak mészárlás... ez megy minden nap...hmmm és én nagyon élvezem! orkkal olyan szépen lehet még így is rombolni és pusztítani,hogy az valami elképesztő!

Igaz,vannak hátrányai is,pláne, hogy én nem vagyok annyira profi,de még haladó sem... de felviszem ezt az ork orit MINDENKÉPPEN! mondjuk abba beletelik pár év,mert folyamatosan támadok és halnak az emberek, de nem számít....

Tényleg,most akkor lehet fordulni 2/B-ből is???mert volt,hogy nem lehetett...most akkor hogy áll a helyzet???
mert az egyik orim most 3/E-ben van, és ott tengődök....
Azon gondolkozom, hogy Te most vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon részeg
5-be még lehet ilyent csinálni... Kíváncsi vagyok, hogy a 3. szinten hogyan oldod meg az ork problémáit.. De sok sikert hozzá.

Igen, lehet fordulni a B-ből, abban az esetben, ha az A-ban van országod, ami megfelel a fordulás feltételeinek (szavaidből ítélve neked ilyen nincs, tehát muszáj lesz felmenned az A-ba)

Üdv!
  #75  
Old 05-22-2006, 15:01
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Azon gondolkozom, hogy Te most vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon részeg
5-be még lehet ilyent csinálni... Kíváncsi vagyok, hogy a 3. szinten hogyan oldod meg az ork problémáit.. De sok sikert hozzá.
az E-ben még nem szivat senki, ha jó szöviben vagy. a B-ben fognak elkezdődni a gondok, de szerintem meg lehet csinálni azt is. igaz, ott már nincs napi 14 puszti, csak 2-3, de az is elég.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

  #76  
Old 05-22-2006, 18:22
Cuyu Cuyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Kisbér--->addigra valahogy összehozok egy (az eddiginél erősebb és tapasztaltabb) szövit és akkor nem lesz probléma,csak egy igen élvezetes játék....

Amúgy meg fiatal vagyok (hááát..mi számít fiatalnak?? 19 leszek pár héten belül).. jah és nem azért mondtam,mert fiatal vagyok,hanem mert már 5/Q-ban is unom magamat,igaz,még lent vagyok az alján. Tudod,miért maradok ork??mert szeretem a kihívásokat! És mert túlságosan uncsi egy könnyebb fajjal felmenni... na persze, igaz,h csak a 3/E-ben van az orim,és gnóm,azt a figyelmetlenségem miatt zúzta szét egy erős szövi,szóval el is megyek,mert ápolgatni kell azt az orit,fel kell vele jutnom 1/A-ba
  #77  
Old 05-22-2006, 23:11
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Cuyu: uncsi? nagyon új vagy

és ne sértésnek vedd, de előre mondom, hogy nagy fába vágtad a fejszéd, anélkül, hogy tudnád
  #78  
Old 05-23-2006, 13:54
Cuyu Cuyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Senki: Az volt a lényeg! a NAGY FÁT KERESTEM ÉS MEGTALÁLTAM!

ja és a diplomáciailag tettem róla,hogy felfigyeljenek rám...

Olyannal akartam tolni,ami nehéz és megtaláltam, ÉS ÉLVEZEM! JÓ! Jó választás volt az ork, pláne,hogy kihívást kerestem magamnak,nagyot, és megtaláltam,ez a nekem való faj!
  #79  
Old 05-23-2006, 14:49
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

ööö... azt akartam mondani, hogy más fajokkal lehet éppoly izgalmas, sőt talán izgalmasabb, mert nem azzal fogod eltölteni az időt hogy regenerálódsz amit persze meghiúsítanak. de lehet azokban a csoportokban nincs annyi tolis hogy szenvedj az orkkal én drukkolok mert az ork a kedvencem!
  #80  
Old 05-24-2006, 20:11
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Jaja, az egyik (ha nem A) legszimpibb faj számomra is...

Csak ne hagyna mindig rossz szájízt, mikor nehezen összefosztogatott pénzemet nettó 40 sec alatt elviszi egy sunnyogó ökör...

Szip!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
FAQ - szezonális gyakori kérdések és válaszaik Ati Segítség 15 01-09-2014 19:29
szintlépéssel kapcsolatos kérdések, faji bónusz vitkoferi Segítség 27 08-27-2007 16:00
Alvilággal kapcsolatos kérdések Valezius Segítség 51 03-18-2007 07:09
Kérdések 1/Aval kapcsolatban Half Segítség 86 01-05-2007 11:00


All times are GMT +1. The time now is 22:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu