Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #7931  
Old 03-11-2010, 12:25
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Kiszámoltam, kb ennyi lenne ugyanennyit fedezni nekem.

Kb nekem is ennyibe lett volna, vagy talán sokkal olcsóbban kijöttem volna, de látod, ez a különbség köztünk, és talán mondhatom a fajok különbségének is, én inkább ütök, és fél napig izgulok, és élvezem a játékot, mint fedezzek és +1 napig ismét nézem a semmit
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
Sponsored Links
  #7932  
Old 03-11-2010, 12:32
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Kb nekem is ennyibe lett volna, vagy talán sokkal olcsóbban kijöttem volna, de látod, ez a különbség köztünk, és talán mondhatom a fajok különbségének is, én inkább ütök, és fél napig izgulok, és élvezem a játékot, mint fedezzek és +1 napig ismét nézem a semmit
Azért vannak olyanok is, akik ütnek sok-sok hektárt és a pénzük is megmarad
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #7933  
Old 03-11-2010, 12:38
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Kb nekem is ennyibe lett volna, vagy talán sokkal olcsóbban kijöttem volna, de látod, ez a különbség köztünk, és talán mondhatom a fajok különbségének is, én inkább ütök, és fél napig izgulok, és élvezem a játékot, mint fedezzek és +1 napig ismét nézem a semmit
Bocsi, de kiről beszélsz? Egy hektárt sem fedeztem a minimumföldemért, inkább vártam, hogy gyere be alám, és támadj ki valamelyikőnkre, hogy szerezhessek földet. Fél mrd ment el 6helyett.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #7934  
Old 03-11-2010, 12:45
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Köszi Monró a gratulációt.

Leírom a mi részünkről, hogy történtek a dolgok:
Az épületek beépültek, és 400 heki értékével van többem. 400 heki = 6 mrd-be került.

Most ezen lehet gondolkodni megérte-e vagy sem.

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem.
Nagyjából így éltük meg mi is. Kár hogy nem voltam az első attacknál talán másképp alakul, de mindenképpen megérdemlitek a gratulációt. Ha nekem lenne ilyen tartalékom én sem sajnálnám akció közben elkölteni, úgyhogy mindent egybevetve tetted amit kell és nyertél vele. És egyetértek sokkal élvezhetőbb 400 hekit így megszerezni mint felfedezni, még akkor is ha a másik lehetőség esetleg olcsóbb is. Ezt sosem lehet előre tudni. Ha mákod van simán beversz és még bontani sem kell, mert nem látom és nem tudok visszamenni.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #7935  
Old 03-11-2010, 12:50
Gyu Gyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Bocsi, de kiről beszélsz? Egy hektárt sem fedeztem a minimumföldemért, inkább vártam, hogy gyere be alám, és támadj ki valamelyikőnkre, hogy szerezhessek földet. Fél mrd ment el 6helyett.

igen igen,csak a te akciódat hiénának hívják
és a hiéna és a kezdeményezés között van 1 kis különbség
így természetes hogy a hiéna nemfog sokba kerülni,nem összehasonlítható a kettő.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Gyu For This Useful Post:
  #7936  
Old 03-11-2010, 12:58
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nagyjából így éltük meg mi is. Kár hogy nem voltam az első attacknál talán másképp alakul, de mindenképpen megérdemlitek a gratulációt. Ha nekem lenne ilyen tartalékom én sem sajnálnám akció közben elkölteni, úgyhogy mindent egybevetve tetted amit kell és nyertél vele. És egyetértek sokkal élvezhetőbb 400 hekit így megszerezni mint felfedezni, még akkor is ha a másik lehetőség esetleg olcsóbb is. Ezt sosem lehet előre tudni. Ha mákod van simán beversz és még bontani sem kell, mert nem látom és nem tudok visszamenni.


teljesen egyet értek 100 Újj felfele
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #7937  
Old 03-11-2010, 13:01
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Bocsi, de kiről beszélsz? Egy hektárt sem fedeztem a minimumföldemért, inkább vártam, hogy gyere be alám, és támadj ki valamelyikőnkre, hogy szerezhessek földet. Fél mrd ment el 6helyett.
Vityu eléggé kiforgatod a szavakat, senki se írta hogy minimumföld, vagy hogy fedeztél...azt írtad hogy 6 mrd-ből simán fedezel 400-at...erre írtam én, hogy a fajom miatt sem fogok sose fedezni ha van lehetőségem ütni. Ezért írtam a fajok különbségét.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #7938  
Old 03-11-2010, 14:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Miért nem ide írod azt a nagy hadi ütközetet amit Monróval és társával játszottunk, sunyin zöldbe lehordassz, és terjeszted a hülyeségeket? Eltudom sajnos képzelni nagyon sok játékosról, és rólad is. Írd le ide, hogy történt SZERINTED és lássa azt mindenki, mert csak abból tanulunk egymástól, de ha te sunyin leírod másnak zöldbe, hogy Iron ezt csinálta Iron azt csinálta jajj de utálom, hogy most se sikerült földet foglalni tőle, Utáld ezért te is...bla bla, sok értelmét nem látom...
Csupán azért nem tettem be akkor azokat az eseményeket mert még frissek voltak. Amint letelik a 24 óra természetesen befogom tenni az egész eseménysorozatot. Elnézést kérek hogy nem akarok infót kiadni se rólad, se a klántársaimról

jah és Fegya a megmondhatója hogy semmiféle kommentárt nem fűztem az ütések mellé... de talán meg is említettem a hsz.-embe hogy nem írtam semmi kommentárt az ütésváltásokhoz, beszéljenek azok maguk

Nem vagyok sunyi, sem szarkeverő. Úgyhogy szépen megkérnélek vegyél vissza.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 03-11-2010 at 15:00..
Reply With Quote
  #7939  
Old 03-11-2010, 15:11
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet hogy neked az a módi, hogyha üt Téged valaki akkor korán reggel belépsz hozzá msn-re és elhordod minden szarnak, de tudod én nem vagyok ilyen Én nem foglalkozom azzal hogy te milyen ember vagy meg hogy kinél hogy járassalak le... Nekem se kedvem se időm erre. Meg megteszed te magadtól is Úgyhogy igazából nézzél magadba én nem terjesztettem rólad semmit, és senkit nem akartam/akarok meggyőzni arról hogy te milyen játékos vagy vagy milyen vagy emberileg. Ennyi
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #7940  
Old 03-11-2010, 15:48
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem hiszem, hogy lejáratnám magam...aki eddig is bírt az ezután is fog, aki pedig eddig sem kedvelt az ezután sem fog megkedvelni...ennyi

De mint a mondás is...ha vannak irigyeid az csak azért van mert valamit jól csinálsz...

Írom azt a hsz-ed miatt ami így hangzott: "Gratulálok"...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 03-11-2010 at 15:50..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu