Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Ismerkedés
Register Stats Members List Today's Posts

Ismerkedés Ismerd meg játékostársaidat, lányokat, fiúkat, hölgyeket, urakat, ... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #781  
Old 09-23-2008, 14:31
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Üdv!

Darun vagyok, Győr-Moson-Sopron megyéből, 24 éves betanított munkás, jelenleg éppen táppénzen. Nem tudom mikor regeltem az első orimat, asszem olyan 2003-2004 környékén. Szerencsére megmaradt bár azóta átkerült anarchba. A játékkal komolyabban egy ismerősöm miatt kezdtem el foglalkozni úgy két éve, talán pár anarchosnak mond valamit a nick: "bsrg". Azóta több orim is van, majd teszek ki ori listát is amint tudok. Akik ismerik valamelyik orim vagy sokat járnak fórumra, gyakran találkoznak velem, tudják hogy nem vagyok jó játékos, nincsenek kifullozva az orijaim. Még is köszönöm nekik azt a sok segítséget amit tőlük kaptam! Különössen Stampinak és if-nek! És persze mindenki másnak is, a normál csoportokba is! Egyenlőre ennyi. Mindenkinek jó játékot és sikeres hódításokat kívánok!

Darun
Reply With Quote
Sponsored Links
  #782  
Old 09-23-2008, 15:13
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Üdv!

Darun vagyok, Győr-Moson-Sopron megyéből, 24 éves betanított munkás, jelenleg éppen táppénzen. Nem tudom mikor regeltem az első orimat, asszem olyan 2003-2004 környékén. Szerencsére megmaradt bár azóta átkerült anarchba. A játékkal komolyabban egy ismerősöm miatt kezdtem el foglalkozni úgy két éve, talán pár anarchosnak mond valamit a nick: "bsrg". Azóta több orim is van, majd teszek ki ori listát is amint tudok. Akik ismerik valamelyik orim vagy sokat járnak fórumra, gyakran találkoznak velem, tudják hogy nem vagyok jó játékos, nincsenek kifullozva az orijaim. Még is köszönöm nekik azt a sok segítséget amit tőlük kaptam! Különössen Stampinak és if-nek! És persze mindenki másnak is, a normál csoportokba is! Egyenlőre ennyi. Mindenkinek jó játékot és sikeres hódításokat kívánok!

Darun
Először is üdvözöllek!Másodjára: te vagy bsrg, vagy ismerősöd, akinek hatására kezdtél el komolyan játszani?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #783  
Old 09-23-2008, 15:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Üdv!

Darun vagyok, Győr-Moson-Sopron megyéből, 24 éves betanított munkás, jelenleg éppen táppénzen. Nem tudom mikor regeltem az első orimat, asszem olyan 2003-2004 környékén. Szerencsére megmaradt bár azóta átkerült anarchba. A játékkal komolyabban egy ismerősöm miatt kezdtem el foglalkozni úgy két éve, talán pár anarchosnak mond valamit a nick: "bsrg". Azóta több orim is van, majd teszek ki ori listát is amint tudok. Akik ismerik valamelyik orim vagy sokat járnak fórumra, gyakran találkoznak velem, tudják hogy nem vagyok jó játékos, nincsenek kifullozva az orijaim. Még is köszönöm nekik azt a sok segítséget amit tőlük kaptam! Különössen Stampinak és if-nek! És persze mindenki másnak is, a normál csoportokba is! Egyenlőre ennyi. Mindenkinek jó játékot és sikeres hódításokat kívánok!

Darun
Üdv itt!

Ezek szerint sikerült végül a regisztráció. (Ugye Veled beszéltünk erről tegnap belső fórumon?)

Országlistát tudsz már most is feltenni, csak addig nem tudtál, amíg nem volt visszaigazolva a regisztrációd.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #784  
Old 09-23-2008, 15:49
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Üdv!

Köszi Red és Ati! Nem én vagyok bsrg! Ő lány én meg... nem! De miatta kezdtem el komolyan hódozni. És igen Ati, én voltam az aki tegnap szerencsétlenkedett. Ha esetleg tudod, akkor a Syned-es regisztrációmat töröld kérlek! Hmmm... Akkor asszem teszek fel orilistát!

Darun
Reply With Quote
  #785  
Old 09-23-2008, 15:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Nem én vagyok bsrg! Ő lány én meg... nem!
Jól emlékeztem akkor, csak nem akartam butaságot mondani, úgyhogy inkább nem írtam erre semmit az előbb. Hátha mégse tudom jól...

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
És igen Ati, én voltam az aki tegnap szerencsétlenkedett. Ha esetleg tudod, akkor a Syned-es regisztrációmat töröld kérlek!
Okay, az a becenév törölve.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #786  
Old 09-23-2008, 16:06
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Igen, jól emlékeztél. Gondoltam hogy talán az orinév ismerős is lesz. Örülök hogy végül is sikerült regizni. Bár hogy mennyit fogok ide járni (külső fórum) az megint más kérdés. És köszi!

Darun
Reply With Quote
  #787  
Old 09-23-2008, 16:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Bár hogy mennyit fogok ide járni (külső fórum) az megint más kérdés.
Mindenképp érdemes sokat idejárni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #788  
Old 09-23-2008, 16:43
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Gyanítom fogok is! Addíg biztos amíg meg nem találom az áthelyezettek listáját!
Reply With Quote
  #789  
Old 09-23-2008, 16:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Gyanítom fogok is! Addíg biztos amíg meg nem találom az áthelyezettek listáját!
Azt nem errefele kell keresni. De ha csak addig maradsz, akkor nem mondom meg hol van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #790  
Old 09-23-2008, 23:24
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Egy darabig fogok is! Amíg el nem veszítem a fonalat! Ált addíg maradok egy fórumon vagy topicba amíg olyan mértékbe születnek a hsz-ek hogy azt követni lehessen. De mivel úgy döntöttem hogy hosszú távon maradok ebbe a játékba, így talán nem ártana beilleszkednem!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu