Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #7791  
Old 02-25-2010, 22:31
Karvaly's Avatar
Karvaly Karvaly is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Hát olvastam itt fentebb egy olyat, hogy ütjük egymást, aztn meg együtt sörözgetünk és jópofizunk és így tovább. Bizonyos szinten lehet hogy ez megy, de én spec mondjuk 9k hekin nem díjaznám a dolgot egy "havertól".
Megint más, ha 200 hekin nekiállunk bohóckodni, de egy haver nem fogja elvenni az én hosszú munkával megszerzett javaimat. Ha pedig igen, akkor nem haver. Nekem legalábbis nem.
Csak az nem tetszik, hogy mindenki le van hurrogva, aki nem egy nézetet vall a másikkal. Én ilyen vagyok, más nem leszek. Aki meg olyan haverokat tart, akik keresztbe tesznek neki, annak meg egészségére
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Karvaly For This Useful Post:
Sponsored Links
  #7792  
Old 02-25-2010, 22:44
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Karvaly View Post
Hát olvastam itt fentebb egy olyat, hogy ütjük egymást, aztn meg együtt sörözgetünk és jópofizunk és így tovább. Bizonyos szinten lehet hogy ez megy, de én spec mondjuk 9k hekin nem díjaznám a dolgot egy "havertól".
Megint más, ha 200 hekin nekiállunk bohóckodni, de egy haver nem fogja elvenni az én hosszú munkával megszerzett javaimat. Ha pedig igen, akkor nem haver. Nekem legalábbis nem.
Csak az nem tetszik, hogy mindenki le van hurrogva, aki nem egy nézetet vall a másikkal. Én ilyen vagyok, más nem leszek. Aki meg olyan haverokat tart, akik keresztbe tesznek neki, annak meg egészségére
Én a haverok alatt én azt értem, akikkel/ellen lehet egy jót játszani és jóban is vagyunk... Ha nincs megbeszélve MNT (akár a játék adta keretek között meg is kötve), akkor tisztán tudja mindenki, hogy célpont lehet. Az más kérdés, hogy valakiről te úgy tudod, hogy nem fog támadni (szóbeli MNT), és mégis megteszi. Ez nem haver, ilyenekkel nem sörözök
Rendesen tisztázott körülmények között egy hadi játékban nem kell meglepődni, hogy jön a sereg (ha néhány kérdés tisztázatlan számodra, akkor elsősorban te vagy ezért a felelős). A legtöbb játékot haverokkal szoktam játszani. Ott sem lepődök meg, ha pl kapok egy 'fejlövést', sőt, utána még röhögünk is egy jót a helyzeten. Ha viszont számodra ez már nem játék, jobb is, hogy lefordultál, pihenj egyet, és következő nekifutásra próbáld könnyedébben felfogni a dolgokat!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #7793  
Old 02-25-2010, 22:48
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ahol fejlövést játszol, az kicsit más fajta játék, mert gondolom leülni a gép elé fejlövést osztogatni csak haveroknak osztogatsz mivel azokkal játszol, de itt nem csak haverokkal játszol, és rosszúl esik, ha te kiállsz valaki ellen aki aztán hátba szúr. Én az ilyen mocskokat elkerülöm és ha tudom keresztbe teszek nekik, csak nincs bennem már ez az ellen tűz mint annak idején volt. Mostmár elfogadom rengeteg a nyomorék, köcsög, és kevés az az ember aki valóban megérdemel egy pofa sört...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7794  
Old 02-26-2010, 00:34
Karvaly's Avatar
Karvaly Karvaly is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Én a haverok alatt én azt értem, akikkel/ellen lehet egy jót játszani és jóban is vagyunk... Ha nincs megbeszélve MNT (akár a játék adta keretek között meg is kötve), akkor tisztán tudja mindenki, hogy célpont lehet. Az más kérdés, hogy valakiről te úgy tudod, hogy nem fog támadni (szóbeli MNT), és mégis megteszi. Ez nem haver, ilyenekkel nem sörözök
Rendesen tisztázott körülmények között egy hadi játékban nem kell meglepődni, hogy jön a sereg (ha néhány kérdés tisztázatlan számodra, akkor elsősorban te vagy ezért a felelős). A legtöbb játékot haverokkal szoktam játszani. Ott sem lepődök meg, ha pl kapok egy 'fejlövést', sőt, utána még röhögünk is egy jót a helyzeten. Ha viszont számodra ez már nem játék, jobb is, hogy lefordultál, pihenj egyet, és következő nekifutásra próbáld könnyedébben felfogni a dolgokat!
Ne haragudj, de félreértettél, vagy én nem voltam világos
Azt akartam írni összességében, hogy a hódítóban nincs olyan játékos, akivel jó viszonyban vagyok és ennek ellenére beütne, lelopna, leártózna.
Egy fejlövős játék nem ugyanaz mint a hódító
Rengeteg játékossal voltam szöviben és rengeteg be is üthet ettől, nem érdekel, mivel egyrészt nem lehet mindenkivel hosszú távon jó kapcsolatot fenntartani itt, másrészt pedig éppen ezért nem lehetek mindenkivel jó kapcsolatban, akivel valaha összehozott a játék, még ha csak egy néhány kedves üzenet erejéig is. De azok, akikkel most pl. A-ban 1 klánban voltam évekig, nehogymár csak úgy haverilag majd beütögessenek más csoportokban Nekem et nem fér bele és nekik sem Ennyire morbidak nem vagyunk. Egymásnak segítünk, egymásért vagyunk A-ban, viszont V-ben mondjuk lefosztom az egyiket, mert olyan nagyon jó haverom Hm? Azért vicces ez egy kicsit.
Reply With Quote
  #7795  
Old 02-26-2010, 00:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

2010-02-25 21:01:13 A Kutya és a Királylányka legendája (#3878) támadást indított freedom (#3867) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1540 hektár földet.
2010-02-25 20:01:13 freedom (#3867) támadást indított A Kutya és a Királylányka legendája (#3878) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 715 hektár földet.

Gratulálnék a hátramaradt klánomnak és ezúton is tolmácsolom a köszönetet freedoméknak. Ha nem követnek el ekkora baklövést, akkor minimum 0-val jönnek ki. Sztem eddig példátlan dolog,hogy klántámadásnál,nemhogy a távolodásra, de még az alulra kerülésre sem figyelnek, pedig a támadott klán egy grammot nem bontott...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #7796  
Old 02-26-2010, 01:14
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Cool

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
2010-02-25 21:01:13 A Kutya és a Királylányka legendája (#3878) támadást indított freedom (#3867) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1540 hektár földet.
2010-02-25 20:01:13 freedom (#3867) támadást indított A Kutya és a Királylányka legendája (#3878) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 715 hektár földet.

Gratulálnék a hátramaradt klánomnak és ezúton is tolmácsolom a köszönetet freedoméknak. Ha nem követnek el ekkora baklövést, akkor minimum 0-val jönnek ki. Sztem eddig példátlan dolog,hogy klántámadásnál,nemhogy a távolodásra, de még az alulra kerülésre sem figyelnek, pedig a támadott klán egy grammot nem bontott...
Nem az első hibát követi a Freedom a kláncsaták során...
Lásd a Fekete Tulipán ellenit...
Kicsit mintha idegből vagy tudáshiányból mennének, nem tudom, de tényleg furcsa hibák ezek egy edzett szemnek
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #7797  
Old 02-26-2010, 07:56
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Nem az első hibát követi a Freedom a kláncsaták során...
Lásd a Fekete Tulipán ellenit...
Kicsit mintha idegből vagy tudáshiányból mennének, nem tudom, de tényleg furcsa hibák ezek egy edzett szemnek
Az eltávolodás hiánya is nagy hiba, de sztem az,hogy a támadott klán alá sem kerül az még nagyobb főleg,hogy 30(!!!)hektár bontásával már alulról mentek volna,mivel Füsti csak a távolból szúrta ki a sereget...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #7798  
Old 02-26-2010, 08:14
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Ahol fejlövést játszol, az kicsit más fajta játék, mert gondolom leülni a gép elé fejlövést osztogatni csak haveroknak osztogatsz mivel azokkal játszol, de itt nem csak haverokkal játszol, és rosszúl esik, ha te kiállsz valaki ellen aki aztán hátba szúr. Én az ilyen mocskokat elkerülöm és ha tudom keresztbe teszek nekik, csak nincs bennem már ez az ellen tűz mint annak idején volt. Mostmár elfogadom rengeteg a nyomorék, köcsög, és kevés az az ember aki valóban megérdemel egy pofa sört...

szerintem ezt a haveri dolgot túlreagáljátok egy kicsit. Pl én már vagy éve tudom hogy Gergő be fog verni, pályázik a skalpodra, valami miatt nagyon be volt rád Iron pipulva


kár is tovább ragozni ezeket a dolgokat nem ide tartoznak, inkább szép csatákat olvasgatnák illetve az előzményeket, remélem nem voltam nagyon Off
Amúgy csendben megjegyzem, hogy tény a nagy haverságok, van ahol a hódítást meg is öli, pont filoztam az egyik csoportba, ez is volt szövi, ez volt klántag, ezek ugye a szövijei, aztán ahogy kiszűrtem ezeket az egyéneket, kiderült hogy az előttem lévő 30-35 oribol jó ha 1-2 ori akit gyorsan megütök, aztán ???

bocsánat az offért
Reply With Quote
  #7799  
Old 02-26-2010, 08:23
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kutyuleee: Freedom, sose tudott játszani, szal nem meglepő, hogy ismét bénáztak valamit
De nekik lehet ez a játék, hogy direkt leüttetik magukat azt ismét fel...

richardka: Ha van előttem 30 haver akkor én leszek a 31. aki a ponlistában várja a top köreinek a számát, és nem akarok az első lenni, hogy leverem mindet, mert a föld minden áron. El kell viselni, hogy 31. vagy és ütni lefele 20-30 körökre 5 hekiért...

de ez az én véleményem és off
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7800  
Old 02-26-2010, 12:37
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Iron akkor ezek szerint a Te oldaladról nem számíthatok semmiféle támadásra?
Vagy azért ekkora haverok nem vagyunk?
Na viccet félretéve az én véleményem: Ha belépek egy klánba vagy szövetségbe és onnan valamilyen oknál fogva kilépek(esetleg kiraknak, kitudja akkor onnantól kezdve ha új klnba/szövibe lépek mindíg az éppen aktuálist favorizálom! Ergó simán megtámadok bárkit (persze nem szívesen) ha azt épp úgy kívánja a klánérdek/szöviérdek. Ja és pont azért amit monró írt (túl sok a baráti, ismerős ország) mert ilyen alapon lassan nem tudnék kit beverni. Mentségemre legyen mondva én ezen álláspontomat még a leszövizés elején prezentálom a többi taggal. Persze nálam is vannak szívemnek nagyon kedves "ellenországok" ezeket mondjuk mfként biztosan nem támadnám be!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 32 (0 members and 32 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu