Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 02-26-2010, 19:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
Ati a pár országba benne vagyok én és az egyik szövim.
kimondottan kellemetlenül érint minket,mert 1 fajta tekiből van mindkettőnknél 10 milla felett
ennek ellenére én maximálisan támogatom a javaslatot a jelenlegi formájában,és azt hiszem a szövimet (Turul) se nagyon zavarja!
Önmagában az nem baj, hogy sok tekitek van, ezek el se lesznek véve, továbbra is megmaradnak, és lehet hozzá még többet is tenni. Egyedül az újraindulást befolyásolja ez a módosítás.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 02-26-2010, 19:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

És akkor most teljesen általánosságban mégegy hozzáfűznivaló a dologhoz:

eddig ugye újrázással "duplázva" voltak a tekercsek.

Első hangzásra úgy tűnhet, mintha most ez a lehetőség teljesen megszűnne, és hú mi lesz most. Nem szűnik meg. Ha most van valakinek 10 millió tekercse, akkor annyi változás lesz, hogy az újrázással nem 20 millió lesz belőle, csak 13 millió.

Az eddigi "stratégiát" használva nem -7 millió lesz ilyen esetben a végeredmény, ahogy az talán első olvasásra tűnik, hanem +3 millió.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #773  
Old 02-26-2010, 20:07
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senator View Post
de Ati szerinted ez a mennyiség ami most van csak ugy eltünik ? elég lett volna megkérni hogy ne usztassunk nem pedig leredukálni , én értem hogy azt akarod elérni hogy ne usztassanak , veszitsenek el sok zsét mások... de ezzel a szabállyal ez nem fog megváltozni inkább majd még érezhetöbb lesz szerintem...
Csak úgy szépen megkérdezem tőled, hogy ki a fenének képzeled Te magad ebben a játékban, hogy még Téged kérjenek meg, ugyan már, hagy játszon a TÖBBI játékos normális körülmények között...
grrrr
sztem neked kussolni kellene, nem ilyeneket beírni, ha ez az én játékom lenne, már rég kibasztalak volna belőle, többet nemigen írnád be a böngésződbe a játék címét...

és még csodálkozol, hogy a segnyaló társaidon kívül mindenki utál, mint a szart...

nah, ha ezért bannedet kapok, büszkén vállalom, de ennek ki kellett jönni belőlem
elnézést...
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #774  
Old 02-26-2010, 20:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Miről is volt szó a személyeskedésekkel kapcsolatban?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #775  
Old 02-26-2010, 20:24
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miről is volt szó a személyeskedésekkel kapcsolatban?
Tudom, miről volt szó, de ilyen hozzászólásnál már nem tudtam szem előtt tartani...
Ha kapok büntetést, elfogadom...
Reply With Quote
  #776  
Old 02-26-2010, 20:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Mintha valami oviban lennék, néha komolyan úgy érzem magam... A következő designváltásnál pálcikaemberek lesznek ehhez a szinthez, jó?

Grrr...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #777  
Old 02-26-2010, 20:41
Járkál a farkas Járkál a farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Idézet:

"Időutazás egy középkori világba, ahol a Te döntéseidtől függ egy egész ország sorsa. Próbáld ki milyen vezető lennél, harccal, vagy diplomáciával lehet a Te országod a legnagyobb... Melyik stratégia lesz a nyerő? Harcos? Kereskedő? Varázsló? Ki tudod hozni a legtöbbet a fajodból? Tedd próbára Magad, és győzz le mindenkit"

ez a címlapról volt

szerintem a kereskedő fogalma magában foglalja a vagyon bárminemű megszerzését amit a játék lehetővé tesz...

amúgy ezt az egész újrázást egy nagy hülyeségnek tartom
ha nem jött ki a lépés és más fajt akar nyomjon újrát 200 hekiről üres orival és válasszon fajt
Reply With Quote
  #778  
Old 02-26-2010, 20:56
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

kicsit már tul van reagálva ez a fejlesztés

3 millka teki és mondjuk x mennyiségü runa (érdekes erről nem olvastam hogy mennyi a max, igaz ezer bocsi, de sok az off) és akkor ha jol olvastam most arrol szol a fáma hogy az egységeknek is lenne egy határ. Ha jol olvastam Atit még ebbe lehetne gyözködni

nekem az a véleményem hogyha valaki ujrázik az egységet ne bántsuk, mivel az kötött, ergo ugye a hekihez. Ha meg körönként 24 körig beképezni akar hajrá sok sikert hozzá. Én inkább alszom nyugodtan, de ha valaki ezt bevállalja annak megengedném

A küzdést dijazni kell


van javaslatom, tehát én nem vagyok off

Off
Felőlem lehet a teki 20 ezer is, nem érint, mivel hiába van sok tekim ha nem tudom eladni, ergo senki nem fogja felvenni a top csopiba a milliárdos tekim, mivel onnan csak lefordulni lehet.

Off Off
emlékszem mikor 10 millka tekivel léptem az egybe huu még meg is ujráztam, de boldog voltam annoD más kérdés hogy pár honapra rá 50 arany körül volt a teki, régen volt nem adok ki infot

legyen 3 millio max ujrázáskor a teki fajtánként, runa nem tudom mondjuk legyen 200 millka, az egység meg ki mit válall be

amugy tényleg nem igazán értem egyesek védekezését, ha beujrázom ugyis átnyomom a szövimnek és ha beujrázok akkor nem üres lesz az ori hanem lesz benne teki pluszba, csak nem annyi amennyivel felléptem, ettől még lehet sok teki tessék 10-15x ujrázzni és ezt beszorozni 3 millka fajtánként. Az is nagy mennyiség

most én is elmondtam az én verziomat, hamár használom ezt a játékot pár éve
mondom ugy hogy max 3x ujráztam 1x mert szétvertek, 1x meg rosz fajt választotam vagy mit tudom én 1x meg huu beujráztam a komoly tekimet

sööt én is ujrázni fogok ha hamarosan fellépek, mert tudom hogy rosz fajjal lépek fel, de nagyon nem izgat mi marad ujrázás után. Csoron szép az élet meg ugye ugy kihivás

a végét elpoénkodtam
Reply With Quote
  #779  
Old 02-26-2010, 21:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Járkál a farkas View Post
szerintem a kereskedő fogalma magában foglalja a vagyon bárminemű megszerzését amit a játék lehetővé tesz...
Kereskedésről van szó, nem a "Nagy Mágikus Pénzduplázó Gomb" nyomogatásáról.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #780  
Old 02-26-2010, 21:13
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Járkál a farkas View Post
Idézet:



szerintem a kereskedő fogalma magában foglalja a vagyon bárminemű megszerzését amit a játék lehetővé tesz...

amúgy ezt az egész újrázást egy nagy hülyeségnek tartom
ha nem jött ki a lépés és más fajt akar nyomjon újrát 200 hekiről üres orival és válasszon fajt
Az első felvetés hülyeség, a második pedig ha véletlenül elrontom a 2B-be elég ha egy 2 orát kihagyok, elmegy a nettem akkor kezdjek az 5-be??


ááh ezt te se irtad komolyan
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 22:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu