Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #761  
Old 06-27-2006, 08:37
Lara Baba's Avatar
Lara Baba Lara Baba is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam az írásaitokat, de Wand utolsó hozzá szólásánál, nem tudtam megállni, hogy ne írjam le mit gondolok.
1. gondolat.
Szomorúan olvastam, hogy valaki feltörte Roniék kódjait és belépkedtek az országaikba, természtesen én is mélységesen elitélem de nem szereteném ha ezért abbahagynátok a játékot, ti már hozzátartoztok az A-hoz. Izgalmas volt figyelgetni lentről a 2 nagy klán gigászi küzdelmét. Pontosan ezért is nem értem, hogy miért tett volna ilyet a Szkarabeusz klán. Több hónapig, terveznek, küzdenek időt, pénzt, fáradtságot nem kímélve, hogy fölétek kerekedjenek és mikor végre sikerül, akkor feltörnék az országaitokat?? Ááá szerintem ez tök nem logikus. Szerintem máshol van a kutya elásva
Bár azért az tényleg fura, hogy nem veszitek észre, hogy elmennek a seregeitek. nekem már az is szemet szúr, ha egy katonám hiányzik. Főleg ha a ht rakja ki a piacra, így naponta lehet összehasonlítani, hogy mennyi egység került ki a piacra.
2.gondolat.
Wand, az előző írásodban, elismerted, hogy 2 országgal játszol az A-ban.
Kérdezem, ezt szabad ? Ez nem több ország szabálytalan irányítása ?
Vagy talán az A csúcsán már minden megengedett ?
Fura, hogy azzal védekezel, hogy Zou mondj még országot ,mivel ha van kettő országod, akkor mi biztosíték lehet arra, hogy nincs 3, vagy 10 vagy 20.
Hiszen akkor neked ezek szerint szabad több országgal játszani.
Úgy gondolom, szabályokat, régen Ati létre hozta, és még ha te is írtad le őket, attól még nincs jogod (sem neked se másnak) áthágni azokat

Húúú csomót írtam, ha valakinek van ereje elolvasni köcci

Lara

Last edited by Lara Baba; 06-27-2006 at 08:55..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #762  
Old 06-27-2006, 09:07
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kerdes az, hogy hova halad ez a tema. En is probaltam eloszor megerteni a dolgokat, aztan segiteni, hogy maskor ilyen ne fordulhasson elo, mint orifeltores. Vannak mondszerek, amikben a hodito is segitseget nyujt( a zarolasra gondolok). A tobbi meg az a 4 pont, amit leirtam, szerintem ha mindnekii ugy jarna el, eselytelen lenne az orifeltores. De most mar, hogy megtortent, kar vitatkozni azon szerintem, hogy megtortent-e vagy nem ( nyilvan van ra bizonyitek, hogy mas iprol belepkedtek az orikba, alaptalanul nem mondananak ilyen nagy hordereju dolgot wandek sem).
A legjobb tanacs, amit tudok mondani, hogy ne menjen el a kedvetek a jatektol, probaljatok talpraalni, es forditsatok nagyobb figyelmez a securityra. Tudom, en konnyen beszelek, hiszen nem nekem tunt el evek "munkaja"...
De csak a joszandek szol belolem. A mai szamitastechnikaban a biztondag igenis fontos, es nem csak hoditos viszonylatban. Remelem latlak meg titeket orommel jatszani....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #763  
Old 06-27-2006, 09:44
kp_ kp_ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

és szóba került, hogy vajon a Északék klánjából én melyiket viszem, a válasz az volt, hogy Flangánt.


nekem lett országom áthelyezve mert nem voltak összekötve,több ország irányitásáért remélem ugyan ez jár erre szeretnék valaszt azért..
Reply With Quote
  #764  
Old 06-27-2006, 10:36
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az az igazság, hogy én nem nagyon játszok normálban. Nem is olyan rég vagyok itt. Jó, persze játszottam anno 2000-ben, és sokkal kevesebbért lett törölve az orim, mint amit a fórumokon látok nap mint nap.

És komolyan egyszerúűen elkeserítő, hogy úgymond az elit ilyen módon kommunikál
Hallottam én is orifeltörésről, sőt azt is tudom ki volt az, és kinek az orijait törte fel.
De, hogy TI ezt csináljátok itt?!?!?! Száljatok már magatokba!!

Én úgymond felnéztem rátok, de ez......, kritikán aluli
Reply With Quote
  #765  
Old 06-27-2006, 11:28
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
ez így hazugság.
Arwylnak volt a fő témája az volt, hogy én viszem szerinte kompletten mindkét klánt (ha jól emléxem még a saját klántársai is lehurrogták).
ebből összeségében annyi igaz, hogy én vagyok a a "vezér", tehát a stratégiákat én dolgozom ki.

és szóba került, hogy vajon a Északék klánjából én melyiket viszem, a válasz az volt, hogy Flangánt. persze mielőtt nagy kiakadás lenne, azért megkérdezhetitek Monrot is ő kit visz a szkarabeuszban? )



az összes többi orihoz, pont annyi közöm van mint Monronak a szkarabeusz összes országához. és aktív játékos, nem aktív játékos.. évek óta játszunk együtt előfordul, hogy valaki hetekig nem tud lenni, máskor meg szinte 24 orában van.
amikor nincs a seregei vagy a termelése akkor is kimegy a piacra. aki épp bent jár kirakja.

és abból szűri le a következtetéseket, hogy ide most 2-en írtunk tőlünk..
asszem elég meredek feltételezés, hogy kettőnkön kívül nem létezik, Méri, Kati, Enikő, Csaba, Észak, Tobe, Xeper, Gyula ( itt is köszönöm mindenkinek a játékot! )
upsz, és kimaradt ucsó belépő tagunk: GoldY
Hmmm, ezen kell még következtetéseket leszűrni?
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #766  
Old 06-27-2006, 11:36
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by kp_
és szóba került, hogy vajon a Északék klánjából én melyiket viszem, a válasz az volt, hogy Flangánt.


nekem lett országom áthelyezve mert nem voltak összekötve,több ország irányitásáért remélem ugyan ez jár erre szeretnék valaszt azért..



Természetesen lassan köztudottá válnak az ex-topp klán csalásai, nem csak 1/a ban hanem az 5-ös szinttől kezdve mindenkinek.

Talán most , hogy nem játszanak, réménykedjünk, hogy majd csak szabályosan térnek vissza 1x

( ha még tudják hogy mi az egyáltalán, mert a sok beírásból kiderül, hogy fogalmuk sincs arról hogy ezekért mások országát simán anarchba dobálják...)


szóval talán akik eddíg kedvtelenül játszottak, sőt sokan csak emiatt nem is játszottak

azok vissza térését várjuk




mindenki el nyeri a bűntetését egyszer

vagy így vagy úgy...

Wandékat így érte utol a sors.



lehet egy fajta szabályos játék védelme ez is?






erre még reagálnék :


évek óta játszunk együtt előfordul, hogy valaki hetekig nem tud lenni, máskor meg szinte 24 orában van.
amikor nincs a seregei vagy a termelése akkor is kimegy a piacra. aki épp bent jár kirakja.


a játékban meg van a szabadság lehetősége is, pont ezért hogy ne keljen csalnod

illetve sok olyan intézmény van 1/a ban ( klán raki)

hogy NE KELJEN MÁSNAK AZ ORSZÁGÁBA belépned

ismételten meg kérdezem a 2 ori irányítása még szabályos ????????

Last edited by Hóhér; 06-27-2006 at 11:43..
Reply With Quote
  #767  
Old 06-27-2006, 11:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér
erre még reagálnék :


évek óta játszunk együtt előfordul, hogy valaki hetekig nem tud lenni, máskor meg szinte 24 orában van.
amikor nincs a seregei vagy a termelése akkor is kimegy a piacra. aki épp bent jár kirakja.


a játékban meg van a szabadság lehetősége is, pont ezért hogy ne keljen csalnod
Ebben a tekintetben meg kell védenem. Ugyanis egy nagy klán mint az övék nem mehet tönkre amiatt(persze kisebb sem), mert valaki éppen orvoshoz viszi a gyerekét és nem tud belépni. Egy ilyen szitu odáig fajulhat (ha nem lép be senki helyette, természetesen nem akciózni!), hogy a klán veszít 20-30K hektárt 6-8 óra alatt. Mindig is az volt az alapstratégiám, hogy a klán az egyetlen nagy ország, éppen ezért ha az egyiket támadják az az ÖSSZES többire is kihat, mert elérhetővé válunk esetleg klánilag ha az egyiket beverik. Nos éppen ezért ha valaki belép a klántársához és ott piacol, felteszi a varit ha kell vagy tesz bármit ami nem minősül akciónak az számomra nem csalás.

Egyébként sem tudom,hogy honnan veszi bárki is, hogy tilos lenne belépni más országába, főleg ha az a klántársad? A súgóban nem olvastam ilyesmit, bár lehethogy csak elkerülte a figyelmemet...
Reply With Quote
  #768  
Old 06-27-2006, 12:19
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Ebben a tekintetben meg kell védenem. Ugyanis egy nagy klán mint az övék nem mehet tönkre amiatt(persze kisebb sem), mert valaki éppen orvoshoz viszi a gyerekét és nem tud belépni. Egy ilyen szitu odáig fajulhat (ha nem lép be senki helyette, természetesen nem akciózni!), hogy a klán veszít 20-30K hektárt 6-8 óra alatt. Mindig is az volt az alapstratégiám, hogy a klán az egyetlen nagy ország, éppen ezért ha az egyiket támadják az az ÖSSZES többire is kihat, mert elérhetővé válunk esetleg klánilag ha az egyiket beverik. Nos éppen ezért ha valaki belép a klántársához és ott piacol, felteszi a varit ha kell vagy tesz bármit ami nem minősül akciónak az számomra nem csalás.

Egyébként sem tudom,hogy honnan veszi bárki is, hogy tilos lenne belépni más országába, főleg ha az a klántársad? A súgóban nem olvastam ilyesmit, bár lehethogy csak elkerülte a figyelmemet...
Monro, szerinted hol a határ? Hány évig lehet vinni más országát szabályosan, (természetesen akciózás nélkül)? Ha hetente benéz a tulajdonos, akkor rendben, de ha csak évente, akkor multizás?

Egyébként a szabályok szerint nagyon nem ajánlott belépkedni akciózás nélkül más országába, hiszen így több ember fogja ismerni a kódokat és bármelyikük tönkreteheti az országokat.
Wandék egész jól megúszták. Nekem és öt klántársamnak úgy törték fel az országainkat, hogy a feltörő úgy szabálytalankodott, hogy mindannyiunkat töröltek. Mi is élen álltunk akkor...
Reply With Quote
  #769  
Old 06-27-2006, 12:20
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én nem tudom, hogy egy klánban lehet e ilyet csinálni, de az olyan mint egy nagy szövi nem??

Márpedig rengeteg embert dobálnak át anarchba, mert belépett a szövitársának az orijába. Pusztán csak azért, hogy a varikat feltegye.
Reply With Quote
  #770  
Old 06-27-2006, 13:23
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Monro, szerinted hol a határ? Hány évig lehet vinni más országát szabályosan, (természetesen akciózás nélkül)? Ha hetente benéz a tulajdonos, akkor rendben, de ha csak évente, akkor multizás?

Egyébként a szabályok szerint nagyon nem ajánlott belépkedni akciózás nélkül más országába, hiszen így több ember fogja ismerni a kódokat és bármelyikük tönkreteheti az országokat.
Wandék egész jól megúszták. Nekem és öt klántársamnak úgy törték fel az országainkat, hogy a feltörő úgy szabálytalankodott, hogy mindannyiunkat töröltek. Mi is élen álltunk akkor...
Egyébként a szabályok szerint nagyon nem ajánlott belépkedni akciózás nélkül más országába, hiszen így több ember fogja ismerni a kódokat és bármelyikük tönkreteheti az országokat.
Wandék egész jól megúszták. Nekem és öt klántársamnak úgy törték fel az országainkat, hogy a feltörő úgy szabálytalankodott, hogy mindannyiunkat töröltek. Mi is élen álltunk akkor...[/quote]

Fegya nem látom ugy hogy kell határ.
Ez mondjuk az én véleményem. Sztem kontrollálható, hogy egy orit "csak" a szövik visznek vagy van olyan "felhasználó" akinek tulajdonítható az ori. Másrészről ha gombokat tud nyomogatni akkor néha-néha feltűnhetne a nyilvánosság elött egy-egy ori gazdija. Akár itt, hogy véleményt alkosson akár egy összejövetelen. Na mindegy ezmás téma.... Szóval ha a többségnek ez nem elfogadható akkor EGYÉRTELMŰ KÖRÜLMÉNYEKET KELL TEREMTENI!

Írjuk le legalább a súgókba!
Legyenek RENDSZERESEK (hetente) az AZONOSÍTÁSOK nem 2 évente 1x! És max 24 órás türelmi idővel. Ezután automatikus szabi mondjuk. 168 óra után meg auto SZK.

Ami a törlést illeti azt asszem csak e-mail ismeretében lehet. Ha ezt is meg tudta tenni akkor elég bizalmas volt a viszonyotok. Az e-mailjeit a szövijeimnek még én sem tudom... (legtöbb esetben legalábbis)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 14:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu