Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #701  
Old 09-19-2008, 11:50
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
és csodálkozol, hogy nem mennek olyan klánba, ahol szabisak lehetnek? háááát nem tudom, mutass nekem ilyen embert, aki tárt karokkal megy klánba szabizás céljából
Amúgy nem mindegy hogy SZK-n van valaki, vagy egy klán tagjaként szabizik a csoport alján? Ugyanúgy nem játszik, tehát neki mindegy, viszont segítene a többieken azzal hogy a létszámot növeli.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to laci For This Useful Post:
Sponsored Links
  #702  
Old 09-19-2008, 13:48
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
és csodálkozol, hogy nem mennek olyan klánba, ahol szabisak lehetnek? háááát nem tudom, mutass nekem ilyen embert, aki tárt karokkal megy klánba szabizás céljából
Quote:
Originally Posted by laci View Post
Amúgy nem mindegy hogy SZK-n van valaki, vagy egy klán tagjaként szabizik a csoport alján? Ugyanúgy nem játszik, tehát neki mindegy, viszont segítene a többieken azzal hogy a létszámot növeli.
Hat jol akartad mondani Laci csak rosszul fogalmaztad mert egyaltalan nem mindegy h szk-n van vagy szabi egy klan tagjakent eppen azert amit kifejtettel masodik mondatodban. Annak aki nem jatszik es nem is akar annak mind1 csak nekunk nem mindegy h 7. helyre kell menii top korok gyujtesere vagy 12. hely... huha almodik a nyomor... pfff

Teljesen felreertettel Hüpike... NEM eleve ugy hivtam h gyertek szabisnak, hanem ugy hivtam h jojjenek jatszani, VISZONT HA NEM AKARNAK JATSZANI akkor is jojjenek mert szabi alatt maradhatnak! Azt is leirtam h miert kellene nekunk ez.
Reply With Quote
  #703  
Old 09-19-2008, 15:56
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Grabi én biztosittok neked egy anyagiakban gazdag feljutást,akár szintenkélnt is,probáld meg.Természetesen a játék szabályainak megfelelöen.Szövi,karaván,söt Á-ban vippelek is ha mondod.
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
  #704  
Old 09-19-2008, 18:23
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Hat jol akartad mondani Laci csak rosszul fogalmaztad mert egyaltalan nem mindegy h szk-n van vagy szabi egy klan tagjakent eppen azert amit kifejtettel masodik mondatodban. Annak aki nem jatszik es nem is akar annak mind1 csak nekunk nem mindegy h 7. helyre kell menii top korok gyujtesere vagy 12. hely... huha almodik a nyomor... pfff

Teljesen felreertettel Hüpike... NEM eleve ugy hivtam h gyertek szabisnak, hanem ugy hivtam h jojjenek jatszani, VISZONT HA NEM AKARNAK JATSZANI akkor is jojjenek mert szabi alatt maradhatnak! Azt is leirtam h miert kellene nekunk ez.
Te most arra gondolsz hogy legyen egy klán amiben az emberek szabiznak??
oké szabiznak egy dolog de nincs klánszabi így aki akarja akkor üti be őket klánba s ő rajtuk szépen fellehet mászni.... ez sem lenne rosz ötlet mert oké szétverik őket van újrazási lehetőségük s onnantól fogva tiszta lappal lehetne menni, de rápillantva az szk listámra az orik nagy többsége nem 110k ponton van, hanem 150-200k pont környékén van a legtöbb szk-s ori s aki addig felküzdötte magát nem hiszem hogy hagyja hogy minden jött ment klán üssön a klánján. Másik eset hogy mindenki külön külön klánba helyezi magat úgy megy szabira, szintén klánban nincs szabin jön egy ori s szépen klánban nyugodtan felveri magát rajtuk, úgy hogy még a kíséréstől se kell tartania.
lehet én vagyok túl bizalmatlan vagy tulkombinálom a dolgokat, de szeríntem senki sem szeretné azt látni hogy az x ideje regizett oriját amibe rengeteg időt beleölt földosztónak nézzék.

Ente ördögi köre tér vissza,... kellene legalább 50 AKTÍV játékos hogy rendesen pörögjön az A. Ez már most megoldható lenne akár a kövi körváltás után is mert van 50 ori A-ban sőt sokkal több is mint 50, csak kb az orik 2/3 szk-n van

Lehetne egy másik megoldás is pl ilyen angol-román-német A-kban, hogy ha 50alatt van a csopi létszáma, akkor az szk-n levő orik is belszámítanának a csopiba mert ott vannak ugye, (ez régebben is felmerült) így pl ha 60 ori van ott abból csak 30 aktív, (mivel ez alacsonyabb mint 50 ezért) 18. helytől menne a top...
Reply With Quote
  #705  
Old 09-19-2008, 18:36
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post

Lehetne egy másik megoldás is pl ilyen angol-román-német A-kban, hogy ha 50alatt van a csopi létszáma, akkor az szk-n levő orik is belszámítanának a csopiba mert ott vannak ugye, (ez régebben is felmerült) így pl ha 60 ori van ott abból csak 30 aktív, (mivel ez alacsonyabb mint 50 ezért) 18. helytől menne a top...
Ez csak nálad merült fel, láthatod ezzel kapcsolatban az eszmecserénket

Mindazonáltal teljesen felesleges másmilyen fajta fordulási rendszert csinűlni mint magyarban.

Ha jól emlékszem épp Reaktor írta le a legjobb megoldási módot arra hogyan lehet feljönni és játszani.
Nem titok hogy már a toppos orik túl nagyok a többiekhez képest.
Ha 2-3 fős klánokban játszanának a kis orik és úgy jönnének fel akkor klánban biztos hogy nem lennének bántva a toppos orik által mert egy ütés miatt nem éri meg kiválni egy orinak se...
A többi kisebb klánnal meg eldönthetik hogy MNT-t kötnek-e vagy pedig harcolnak. Egymáshoz képest kiegyenlítettek lennének az erőviszonyok...
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #706  
Old 09-19-2008, 18:40
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Oké, 17 aktív orinál mindenki topos feljön 60k értékkel s jó is, csak nehogy feljöjön neki 2 db 70k-ás ori B-ből mert akkor kiesika topból
De az ötlett jó, csak lehet furi helyzett.
Azt kéne mint pár ET szerveren (Enemy terrytory ha mond valakinek valamit), ott ha kevés a sima játékos van pár boot. Itt is lehetne pár gépi ori, na nem 25 császár 9 személyiséggel s extrém jó feltételekkel. Amojan átlag játékos képeségekkel. De leeht én most mégjoban elrugaszkodtam a földtől...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ente For This Useful Post:
  #707  
Old 09-19-2008, 20:30
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ente View Post
Azt kéne mint pár ET szerveren (Enemy terrytory ha mond valakinek valamit), ott ha kevés a sima játékos van pár boot. Itt is lehetne pár gépi ori, na nem 25 császár 9 személyiséggel s extrém jó feltételekkel. Amojan átlag játékos képeségekkel. De leeht én most mégjoban elrugaszkodtam a földtől...
Nem ismerem, hogyan működik egy ilyen bot, de attól tartok hogy nem lenne képes eléggé alkalmazkodni ehhez a játékhoz. És egy csomó dologra eleve képtelenek lennének (pl. diplomácia, piacolás, ilyesmi), és így elég hamar pofozógéppé válnának, mindenki rajtuk menne fel.

(Persze lehet hogy az én elképzelésem túl ósdiak és ma már a botok jóval közelebb állnak az emberi gondolkodáshoz és rugalmassághoz.)

De akár így, akár úgy, nagyon nem hiszem hogy Atiék belemennének egy ilyenbe, ennél sokkal egyszerűbben kivitelezhető javaslatok is megbuktak már
Reply With Quote
  #708  
Old 09-19-2008, 21:25
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ez könyen megesik. A Császár is belebukott a dolgaiba Én közelében se voltam az 1/a-nak mikor kiveték onan,de amiket halottam... lejtett neki a pálya De az emberi leleményesség még mindig jobb.
Reply With Quote
  #709  
Old 09-20-2008, 03:18
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 2%
Longevity: 93%
Default

Akkor botok helyett pár embert kéne berakni alsóbb szintekből és máris más lenne a helyzet
Reply With Quote
  #710  
Old 09-20-2008, 03:39
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Grabi én biztosittok neked egy anyagiakban gazdag feljutást,akár szintenkélnt is,probáld meg.Természetesen a játék szabályainak megfelelöen.Szövi,karaván,söt Á-ban vippelek is ha mondod.
ez nagyon megtisztelő, köszönöm is a segítségedet. arra próbáltam rávilágítani így látatlanul, nem ismerve a románt, hogy csak nem lehet olyan nehéz, ha megvannak a feltételek, csak csapat, aktivitás és pénz kérdése.

és köszi a lehetőséget, nem áll szándékomban játszani

laci: nagyon nem mindegy, hogy SZK-s vagy vagy szabis vagy egy klánban. remélem nem kell ecsetelnem az okát. nagyon, de nagyon nem mindegy!
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)

Last edited by Grabi; 09-20-2008 at 03:42..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu