Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 02-03-2007, 16:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
off


huh, ezt hol keressem a súgóban?
átnéztem a feljutás- meg az 1/A súgót, de semmi ilyesmit nem találtam...

Pedig egyértelmű. SZK-n nem vagy része a pontlistának, azaz nem lehetsz része a topnak sem. Márpedig ha kikerülsz a topból, körönként 3-al csökken a top köreid száma.
Sponsored Links
  #62  
Old 02-04-2007, 19:11
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Synk, nem az alapötlet rossz. Nem technikailag rosz, hanem az vele a baj, hogy azzal ellentétes hatást vált ki,amit te el akarsz vele érni, a termelők meg fentmaradnak és úgy se fognak elmenni onnét, pláne ha nem adhatják le a földjüket.
Igen, szerintem is.
  #63  
Old 02-04-2007, 19:22
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Igen, szerintem is.
Szerintem meg nem. Ha nem lenne min. föld, akkor továbblépés esetén továbbadja a havernak a földet, aki tovább viszi az üzletet, tehát minden marad a régiben, csak más nevek lesznek fent. Váltófutásban sem viheted el a szomszéd sávon futótól a botot ha előbb ér oda mint a haver, tehát lemaradsz a győzelemről -megint.
Ha a minimum föld bevezetésre kerülne, akkor fogyhat a csoport földje, csökkenhet a legnagyobb ori földje csoporton belül, könnyebben utolérhetővé válhatna a krém.
Arról nem is beszélve, hogy a földleadás JKSZ!!!!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #64  
Old 02-04-2007, 20:03
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Szerintem meg nem. Ha nem lenne min. föld, akkor továbblépés esetén továbbadja a havernak a földet, aki tovább viszi az üzletet, tehát minden marad a régiben, csak más nevek lesznek fent. Váltófutásban sem viheted el a szomszéd sávon futótól a botot ha előbb ér oda mint a haver, tehát lemaradsz a győzelemről -megint.
Ha a minimum föld bevezetésre kerülne, akkor fogyhat a csoport földje, csökkenhet a legnagyobb ori földje csoporton belül, könnyebben utolérhetővé válhatna a krém.
Arról nem is beszélve, hogy a földleadás JKSZ!!!!
Ez a minimum föld dolog már az Aban is idegesített. Azért hogy 3-4 embernek ne legyen jó azért szívjon mindenki más is. Billeg a szék vágjunk le a lábából, a végén nem marad semmi. Egy problémából 3 másik lesz

Ha nem adhatja le a földet, nem is teszi akkor a lét adja le, az meg hiába JKSZ sosem fogod meg. Nem velük lesz kitolva, hanem a többiek játéka lesz megint elrontva.

Last edited by Non Omnis Moriar; 02-04-2007 at 20:06..
  #65  
Old 02-04-2007, 21:38
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Ez a minimum föld dolog már az Aban is idegesített. Azért hogy 3-4 embernek ne legyen jó azért szívjon mindenki más is. Billeg a szék vágjunk le a lábából, a végén nem marad semmi. Egy problémából 3 másik lesz

Ha nem adhatja le a földet, nem is teszi akkor a lét adja le, az meg hiába JKSZ sosem fogod meg. Nem velük lesz kitolva, hanem a többiek játéka lesz megint elrontva.
A pénzt most is átadják, de lagalább a heki átjátszása legyen korlátozott!
A kettő között viszont semmi kapcsolatot nem vélek felfedezni.
Amúgy mi is a hátulütője a dlognak?? Mi rontja el a játékát másnak? hogy nem jutsz földhöz eztán, mert máshogy nem tudod magadnak megoldani? Én kérek elnézést.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #66  
Old 02-04-2007, 23:13
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Ez a minimum föld dolog már az Aban is idegesített. Azért hogy 3-4 embernek ne legyen jó azért szívjon mindenki más is. Billeg a szék vágjunk le a lábából, a végén nem marad semmi. Egy problémából 3 másik lesz

Ha nem adhatja le a földet, nem is teszi akkor a lét adja le, az meg hiába JKSZ sosem fogod meg. Nem velük lesz kitolva, hanem a többiek játéka lesz megint elrontva.
Engem is érdekelne, mennyiben romlik a többség játéka ezzel.
  #67  
Old 02-06-2007, 02:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Ez a minimum föld dolog már az Aban is idegesített. Azért hogy 3-4 embernek ne legyen jó azért szívjon mindenki más is. Billeg a szék vágjunk le a lábából, a végén nem marad semmi. Egy problémából 3 másik lesz

Ha nem adhatja le a földet, nem is teszi akkor a lét adja le, az meg hiába JKSZ sosem fogod meg. Nem velük lesz kitolva, hanem a többiek játéka lesz megint elrontva.
Hát nem tudom, JKSZ volt,van,lesz mindig is... mindig mindent ki fognak tudni játszani de a széklábas pont jó hasonlat... ha sokat vágsz le akkor tényleg marad egy fa lap a földön... de ha jól huzod meg a határt(kellő mennyiséget vágsz le) akkor a szék stabilabb lesz... persze minden székkel fellehet borulni, mármilyen stabil... csak akkor nem mindenkinek fog sikerülni... és én úgyérzem visszalehet szoritani. amúgy meg hogy adja le a lét... ad egy karavánnal egy 24órás szöviként ami nem JKSZ, bár számomra elitélendő ez a leadásos dolog, ad 2 piacon utalva... légy szemfüles, fogd meg , és persze ezekután természetesen tegyél róla hogy eltünjön a játékból nehogy te élvezd ezt a tiszteségtelen elönyt (amit hát nem tudom ki tenne meg). ad 3 folyamatos fosztással ami elég szembetünö szintén...mert elég messze szoktak lenni a föld leados orik és onnan lefosztani vagy lopkodni azért feltünö tud lenni elég erőteljesen. meg azért azt se felejtsük el, hogy ha pénzt ad le és nem földet akkor simán fedezésből már nem fog tudni olyan magasra feljutni kövi körben, mint amilyen magasan volt...Ugyan még közöm nincs a (x)-hez, de látom egykét csopiban hogy mennyire megközelithetelen a top1-2%, és függetlenül ekkora távba szabályosan nem fog eljutni ha lépni akar... ezel megint a puszipajtás és JKSZ erősödik folyamatosan a kék számocskákkal de lehet csak én gondolom rosszul


Még annyit hogy ezek a topicok nem JKSZek végleges tuti biztos elpusztitására születnek, hanem a jelenlegi állapotok enyhitésére és ezeket a változatatásokat pont az a "3-4 ember "érzi meg igazán sztem ... jóval kevésbé fogják megérezni a nem földleados szabályos orik...
de mondom lehet én vagyok a hülye mert akkora tapasztalatom nincs még mint sok "nagy öregnek"... csak probálom logikusan végig gondolni a dolgokat.
Ha sok hülyeséget irok akkor nyomasátok a pirosakat nyugodtan
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 02-06-2007 at 03:10..
  #68  
Old 07-12-2007, 11:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Azt javaslom, hogy az A és B csoportok mintájára kerüljön bevezetésre a minimum föld fogalma a lentebbi csoportokban is. Tudom, hogy ez a gondolat is ugyanazon érdekeket sérti amit a maximum földes, bár ezt nehezebb elütni azzal, hogy kérek-e játék megnyerése gombot is az orimba...
Miért sértené ez a sokezer hektáros országok érdekeit? A minimum föld maximum a fellépési határig nő, tehát 5. szinten maximum 600 hektár. A sokezer hektáros országokat ez nem igazán érinti...
__________________
Hódító * Queosia
  #69  
Old 07-12-2007, 11:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Több személyiséggel rendelkező orinak is top30%ban eltöltött 1800 kör után lázonganak a népei? Nem a szigorított %nak megfelelően?
A saját teljesítendő top köréhez képest kezdődik náluk a lázongás. Ha top10% kell, akkor ott, ha top1% kell, akkor ott.
__________________
Hódító * Queosia
  #70  
Old 07-12-2007, 12:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

A téma 3 másik témával összevonásra került, itt folytatódik:

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=2128
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Maximum föld Synkel Elvetett javaslatok 172 07-12-2007 12:38
A szabadság 72 órás minimum ideje visszaállítva Ati Fontos bejelentések 0 01-02-2007 12:52
Szabadság minimum ideje: 3 óra Ati Fontos bejelentések 0 12-24-2006 12:59
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47


All times are GMT +1. The time now is 13:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu