Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Jó lenne egy ilyen lehetőség?
Igen, szerintem ez nagyon jó lenne! 17 44.74%
Nem, szerintem ez egyáltalán nem lenne jó! 17 44.74%
Talán jó lenne, de nem így. Más ötletem van! (Ötletkifejtés hsz formájában.) 4 10.53%
Voters: 38. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 03-12-2008, 21:43
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

A listából kapásból 2 ország az enyém

támogatom a névátírás lehetőségét.
mindegy hogy automata, vagy kézi.

az eredmény szempontjából nem rohadtul mindegy nekünk?
ha lesz ilyen, Ati kidolgozza a rendszert.

támogatom, de feltételhez kötném: 5000 Vip kör / átírás...

és javasolnám persze a notorikus elgépelőknek, 2-3x betűzzék ki, mielőtt le OK-zik a regelést, az országuk nevét...

Sponsored Links
  #62  
Old 03-12-2008, 21:54
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a játékosok döntő többsége országnév alapján jegyzi meg azokat, akiket valamilyen szempontból fontosnak talál megjegyezni. Eddig is együtt tudtunk élni a nickjeinkkel, nem szeretném ha ebben változás lenne.
  #63  
Old 03-12-2008, 22:13
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Szerintem a játékosok döntő többsége országnév alapján jegyzi meg azokat, akiket valamilyen szempontból fontosnak talál megjegyezni. Eddig is együtt tudtunk élni a nickjeinkkel, nem szeretném ha ebben változás lenne.
Ez igaz, de ha vki eltünik a szemem elől és érdekel, akkor rögtön keresni kezdem. fellépett??? anarchba rakták??? törölt vagy törölték??? most ezután max bejönne annyi, hogy átnevezte magát és azt is meglehet nézni...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #64  
Old 03-12-2008, 22:32
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post

támogatom, de feltételhez kötném: 5000 Vip kör / átírás...
De gazdag valaki:-))
Szegény kisnyugdíjas szenilis járókeretes játékosra nem gondolsz?:-)
Vagy itt a nemrég regelt 10 éves srác szüleire:-)
Nem leszel népszerű:-))))))
Kapsz sok pirit:-)))))

Last edited by Rebellis; 03-12-2008 at 22:34..
  #65  
Old 03-12-2008, 22:40
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
De gazdag valaki:-))
adjuk meg a módját, mondok is egy példát.

volt pár olyan ország regelve, hogy halál xy. ra, vagy ilyen témájú nevek.

500 vipp kör 2 sms, szinte semmi, pláne az össze kötött, halmozottan gyűjtött felgyűlhetett vippkörökhöz képest

szóval biztos lenne olyan játékos, aki minden egyes háborúba kerüléskor, valamiféle névváltoztatást változtatna, ami utalna a játékbeli ellenségeire,stb...

egyáltalán nem támogatom,hogy sport legyen a névváltoztatásból, és egy országot 10 néven keresztül kéne vissza követni, hoyg kicsoda is volt...

miután az országátadása tilos a játékban, ami amúgy a leginkább generálja a névváltoztatásokat, ezért mondjuk így : ANARCHON KÍVÜL komoly feltételekhez kötném, a névváltoztatást.

mennyibe kerül az 5000 vipp? 5000 ft? hát aki ennyit rá szán, az elég megfontoltnak tűnik nem?

de lehet 3000 is, de az alatt semmiképp nem engedném


anarch más tészta, ott lehet országot kapni szabályosan, szóval engedélyeznék egy egyszeri, 500 vip körbe kerülő átírást.
de csak anarchban.
  #66  
Old 03-12-2008, 23:00
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én fentebb írtam egy ori egy változtatás és nem több..
Meg változtatás egy évben egyszer utána lista és kész...
Én inkább ezt a szigorítást alkalmaznám:-)
Természetesen vipért..
Hogy mennyi az más kérdés:-)
  #67  
Old 03-13-2008, 07:09
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez igaz, de ha vki eltünik a szemem elől és érdekel, akkor rögtön keresni kezdem. fellépett??? anarchba rakták??? törölt vagy törölték??? most ezután max bejönne annyi, hogy átnevezte magát és azt is meglehet nézni...

Nem szoktam hajtóhadjáratot tartani senki után, ha látom a pontlistában vagy az eseményekben a nevét figyelek rá, ha nem akkor nem. Ha mindenkit felraknék az egyéni pontlistámra akire figyelnem kéne, az is lenne majdnem olyan hosszú mint a 200-as listám, némi túlzással persze. Ugyanez vonatkozik azokra akiket nem akarok ütni. Volt már abból kellemetlenségem, hogy olyan ütöttem akit nem akartam, mert megváltoztatta az országai nevét teljesen más névre .... annyira zokon is vette hogy törölt is, pedig régi játékos volt, sok éve támogatta a hódítót a vipjeivel.

Ha mégis belenne vezetve,/ amit nagyon nem szeretnék/ akkor amikor a neve fölé rakom az egér mutatóját megjelenhetne a régi neve/nevei, ne kelljen utánaásni minden névnek külső fórumon, hogy ez most változtatott név e vagy sem.
  #68  
Old 03-13-2008, 08:20
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Volt már abból kellemetlenségem, hogy olyan ütöttem akit nem akartam, mert megváltoztatta az országai nevét teljesen más névre .... annyira zokon is vette hogy törölt is, pedig régi játékos volt, sok éve támogatta a hódítót a vipjeivel.

Ha mégis belenne vezetve,/ amit nagyon nem szeretnék/ akkor amikor a neve fölé rakom az egér mutatóját megjelenhetne a régi neve/nevei, ne kelljen utánaásni minden névnek külső fórumon, hogy ez most változtatott név e vagy sem.
hát ezt a törléses dolgot picit túlzásnak érzem, de ha tényleg így volt akkor meg meg is érdemli. sztem nem te tehetsz a törléséről, hanem ő, hogy már beleunt a játékba és csak egy ürügy kéne...

az ötleted amúgy tetszik, de véleményem szerint meglehetősen erőforrás igényes, mert minden pontlista frissitésnél betöltené a neveket is
de ha Ati megcsinálja nekem mindenképp tetszene. amúgy ha ezt nem is, de egy linket esetleg lehetne csinálni a pontlistából,hogy kik váltottak nevet. és ott egy kereső funkciót esetleg a kényelem miatt(névre, vagy sorszámra).

a teljesen automatikus átírás nekem se tetszik.
sztem jobb lenne, ha úgy menne mint az e-mail,hogy 30nap átfutási idő, és esetleg ezalatt kell egy jóváhagyás az admin felöl.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #69  
Old 03-13-2008, 08:27
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Azért egy kicsit gondolkodjunk már.. Ha egy új lehetőséget kevesen használnának ki, akkor esetleg nem kéne időt és energiát pazaroltatni a fejlesztésére. Ha meg mégis lenne kihasználtsága, akkor lásd fönt.

Egyébként ilyen 'meggyőző' számokat én is tudok szülni. Mondjuk kb 3000 aktív játékos van a Hódban aki vipel is, ebből ama emlékezetes átírási idő alatt (ami mondjuk 2 hónap volt), jelentkezett 67. Egy évre vetítve tehát a játékosok 10%-a változtatna nevet, ha ez ingyenes volna.
Látom, elkötelezted magad, hogy bárki bármit is mond, te veszett vadként fogsz ellene tiltakozni.

Közlöm, hogy az ilyen 10%-os rátáid RIOGATÁSNAK minősülnek, ugyanis ELŐRE VETÍTESZ VALAMI ROSSZAT, ami szinte kizárt, hogy megtörténik!

Nem kéne falra festett ördöggel rémítgetni a játékosokat.

2 hónap alatt (legyen kerek szám) 60 országra kértek névátírást.

Te most azt mondod, hogy csak azért ennyi, mert nem volt rá 1 év.

Szerintem akit 2 hónap alatt nem érdekelt ez a téma, az 1 év alatt se változtatna!

Tehát én konkrét, valós számokkal támasztom alá a véleményem, te pedig olyan számokkal, amire SEMMILYEN bizonyítékod nincs, és azt a látszatot próbálod kelteni, hogy az egész pontlista a feje tetejére állna egy ilyen lehetőség bevezetése után.

Szeretném tudni, hogy hány országodon van 3000 VIP kör? Szeretnélek tájlékoztatni, hogy nekem 0 ilyen országom van. Egy sincs! Pedig van egy pár országom... Olyan is, ami Isten tudja mióta van szabin, és csa gyűlik rajta a VIP...

Csak hogy még egyszer nyomatékosan felhívjam a figyelmed bizonyos VALÓS adatokra:

Amikor ez a lehetőség volt, a javítás INGYEN történt, a névátírás pedig 500 VIP körért! És a névátírás folyamatos volt, tehát akár 5x is vehettem volna új országnevet. Totál olcsón! Ilyen feltételek mellett 60 ország neve változott meg!

A mostani javaslatösszesítés során ott tartunk, hogy:
- újonnan regisztrált ország csak a 2. évben változtathat először!
- utána is csak évente 1x lehet váltani!
- 3000 VIP körbe kerülne egy névátírás! (300-ba egy javítás, ami 1-2 karakter max!)

Ezzel szemben te azt állítod, hogy ilyen brutálisan szigorú feltételek mellett azonnal káoszba torkollnak a pontlisták.... (???)

Ha ez nem riogatás és mások megtévesztése, akkor nem tudom mi az!!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #70  
Old 03-13-2008, 08:32
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Nem szoktam hajtóhadjáratot tartani senki után, ha látom a pontlistában vagy az eseményekben a nevét figyelek rá, ha nem akkor nem. Ha mindenkit felraknék az egyéni pontlistámra akire figyelnem kéne, az is lenne majdnem olyan hosszú mint a 200-as listám, némi túlzással persze. Ugyanez vonatkozik azokra akiket nem akarok ütni. Volt már abból kellemetlenségem, hogy olyan ütöttem akit nem akartam, mert megváltoztatta az országai nevét teljesen más névre .... annyira zokon is vette hogy törölt is, pedig régi játékos volt, sok éve támogatta a hódítót a vipjeivel.

Ha mégis belenne vezetve,/ amit nagyon nem szeretnék/ akkor amikor a neve fölé rakom az egér mutatóját megjelenhetne a régi neve/nevei, ne kelljen utánaásni minden névnek külső fórumon, hogy ez most változtatott név e vagy sem.
Értem, tehát törlésig ütöttél valakit. Várlak anarchban.

A rámutatós-kijelzős dolgot feleslegesnek tartom.

Miért?

Mert a pontlisták NEM LESZNEK KAOTIKUSAK! És ha annyira lusta valaki, hogy képtelen megnézni egy listát, akkor miről beszélünk? Nekem az ellenzők nagy részének HSZ-eiből az jön le, hogy a kisujját nem mozdítja, ha változik a pontlista...

Ez egy stratégiai játék, és nem az üljünk a popsinkon, és nyomjuk meg a "JÁTÉK MEGNYERÉSE" gombot...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu