Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 07-20-2007, 08:13
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

végül is lehet pozitiv függőségnek felfogni, mert a függőséghez mindenképp hajlam kell...
habár mindenkinek van valami mániája, csak valamit elfogad a közvélemény valamit meg nem...
na most én asszondom inkább itt üljünk mint a kocsmában, amig az asztal alá nem isszuk magunkat nap mint nap, vagy estleg egy egykaru óriás áldozátává váljunk, arról nem is beszélve, hogy a párom addig nem néz más nőre, a kislányomnak meg nem jut eszébe a pláza :-)))
és az összes felsorolttal szemben a hód még mindig olcsóbb, ha a netet és a vip árát összeadom, akkor is :-))
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 07-20-2007, 17:10
teapot's Avatar
teapot teapot is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Pszichológiai értelemben véve a kóros szenvedély azt jelenti, hogy egy a hétköznapokban elterjedt és normálisnak vagy csak enyhén deviánsnak látszó viselkedésmód mintegy elszabadul, dominánssá válik."

Akkor én deviánsan kóros függő vagyok
__________________
"Két szóval elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább."
Reply With Quote
  #63  
Old 07-21-2007, 19:36
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

na ja, úgy látom elég sokan 2005 decemberében kezdtek
mikor először leültem megláttam, hogy se kép se hang, na mondtam, hogy ez mi akar lenni. ott is hagytam kellően 3-4 napra, aztán csak elkezdett izgatni,hogy miért nincs kép, hogy az úgy jó lehet, aztán azóta játszok
még emlékszem, hogy a régi verziót fújtam vágtam kívülről, hogy melyik menüpont hol van, aztán jött ez az új, és kb. 5 percbe telt mire megtaláltam, hogy hol az események meg minden (azelőtt csukott szemmel meglett volna első katt-ra)
aztán most már ezt fújom...
Reply With Quote
  #64  
Old 07-22-2007, 17:23
LordYsolt LordYsolt is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: ---
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

az első orimat vmikor tavaly nyáron reggeltem a lassúban. Bátyám mutatta meg. Akkor még mndtam neki h ez egy elég debil játék, meg semmi élvezet nincsen aztán szept körül amikor már szöviben voltam egyre töb időt töltöttem vele. aztán töröltem és mondtam magamnak h ideje normálisan játszani ha már játszok. Szal okt-nov között reggeltem a mostani egyetlen orimat (ennél több nem is lessz ) Függő még nem vagyok (asszem ) Párszor már bedühödtem h egy játékhoz igaztsam az életem és nem maradok fennt v. nem megyek gép elé miatta, de aztán mindig eszembe jut h nemsokára jön vissza a teki a piacról és mi lessz vele ha vmi szemfüles toli kiszúrja v pont akkor van kopás szal mindig olyankor valahogy mindig gépközelben vagyok
Reply With Quote
  #65  
Old 07-22-2007, 18:18
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LordYsolt View Post
az első orimat vmikor tavaly nyáron reggeltem a lassúban. Bátyám mutatta meg. Akkor még mndtam neki h ez egy elég debil játék, meg semmi élvezet nincsen aztán szept körül amikor már szöviben voltam egyre töb időt töltöttem vele. aztán töröltem és mondtam magamnak h ideje normálisan játszani ha már játszok. Szal okt-nov között reggeltem a mostani egyetlen orimat (ennél több nem is lessz ) Függő még nem vagyok (asszem ) Párszor már bedühödtem h egy játékhoz igaztsam az életem és nem maradok fennt v. nem megyek gép elé miatta, de aztán mindig eszembe jut h nemsokára jön vissza a teki a piacról és mi lessz vele ha vmi szemfüles toli kiszúrja v pont akkor van kopás szal mindig olyankor valahogy mindig gépközelben vagyok

szóval függő vagy,üdv a csapatban
Reply With Quote
  #66  
Old 07-22-2007, 19:50
LordYsolt LordYsolt is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: ---
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
szóval függő vagy,üdv a csapatban
na beismerem igen de azt mondják hogy a beismerés az első lépés a leszokás felé
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Miért az óriást hiszi mindenki a legjobb fajnak????? Dragi Stratégia & Tippek 461 10-06-2013 10:41
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért életképes ezután is az elf? Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 08-21-2007 23:23
Miért kell A-n a top30%? kiep Általános beszélgetés Hódítós témákban 99 06-20-2007 17:07


All times are GMT +1. The time now is 14:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu