Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6731  
Old 11-13-2009, 00:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Skacok

Pékek:

Gun:

1/A:

Inkább mindenki csak játszon a saját országával és ne a szomszéd kertjét nézegesse
Azert orulok, hogy van egy ilyen nagy tudasu, oreg, es tapasztalt megmondoember, aki mindenkinek megmondja a tutit...

Kuty, nem szalltal Te el mostanaban magadtol tulzottan?

Vagy csak sok volt a pia?

PS: Asszem a beirasomban sehol sem mondtam ki mit hasznalt, csak felmerult bennem... De ezt direkt igyekeztem ovatosan megfogalmazni emlekeim szerint...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-13-2009 at 00:35..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6732  
Old 11-13-2009, 00:34
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

biztos velem van a baj, hogy szeretek mindenkinek beszólni ,de:

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Iron. Példát vehetnétek róla, mert ő nem szájkaratézik itt.
azért az elmúlt időszakban amikor valamelyik Pék klán ütött egyet, Pékektől zengett a fórum...

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Gun: Amúgy meg nagyon nagy grat a probáért, tudtátok, hogy vszinüleg ez lesz,még is beválaltátok.
miért ne vállalták volna be? semmit nem veszthettek, nagy grat akkor járt volna ha az elmúlt egy évben álltak volna oda (akkor is megtehették volna..), amikor nem volt előre borítékolható, hogy Pékek kipakolnak. Ugyanannyi földet vihettek volna, mint mostani reményeik, csak az nem lett volna kockázat mentes, ugye?


Na beszóljak még valakinek??
Reply With Quote
  #6733  
Old 11-13-2009, 00:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post



És itt rájöttem, hogy vagy nem vagy benne a top10ben sem
vagy nem olvasod el amit mások írnak, mer akkor nyílvánvaló lett volna, hogy Big-gun azért állt oda Pékekhez mert rájuk tudott volna úgy menni, hogy tudnak küldeni akkora sereget, amit Pékek maxra vett íjakkal se tudnak fogni, vagy ha meg se próbálják,ugyanekkora kintlévőnél fullra kitámadva sem fértek volna vissza Bighez.
Ez egy kicsit felreertheto. Akkor is odaalltunk volna, ha vissza tudnak utni. Csak akkor nem lett volna ilyen Jackpot feeling utes kozben, mint regebben volt pl a Timurek ellen. Persze kicsit beleronditott az erzesbe a kidobalosdi, de izgulnunk nem kellett, hiszen vesziteni nem tudtunk tul sokat.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #6734  
Old 11-13-2009, 00:41
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert orulok, hogy van egy ilyen nagy tudasu, oreg, es tapasztalt megmondoember, aki mindenkinek megmondja a tutit...
Teljes mértékben elfogadom, hogy belülről máshogy nézett ki a dolog, de Kutyulee szerintem - amennyire lehetett - próbálta elfogulatlanul elkapni a dolgot, szóval pont nem érdemli meg, hogy kiforgasd a mondanivalóját
Szerintem... Nyilván hibázhatott benne, de a próbálkozás miatt sem szabadna így megítélni, amint te mondod. Szerintem nem a tutit akarta megmondani, nekem legalábbis nem úgy jött le.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #6735  
Old 11-13-2009, 00:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post


miért ne vállalták volna be? semmit nem veszthettek, nagy grat akkor járt volna ha az elmúlt egy évben álltak volna oda (akkor is megtehették volna..), amikor nem volt előre borítékolható, hogy Pékek kipakolnak. Ugyanannyi földet vihettek volna, mint mostani reményeik, csak az nem lett volna kockázat mentes, ugye?


Na beszóljak még valakinek??
Te wand, egy eve szerintem a fasorban sem voltak a Pekek...
(marmint hogy ertelmeset tudjunk rajtuk utni, mielott ebbe belekot vki...)

Amugy en mar feleve szorgalmaztam legalabb, hogy menjunk, csak ez mindig suket fulekre talalt... De aztan a nagy arcuk egyre tobb bicskat kinyitogatott a zsebekben, igy vegre lett is vmi belole. A felepitesuk total nem jatszott szerepet ebben, ezt rosszul latod. (Nem eloszor, persze...)

Most pedig a betonba koss bele, ott nem tevedhetsz
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-13-2009 at 00:47..
Reply With Quote
  #6736  
Old 11-13-2009, 00:55
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Te wand, egy eve szerintem a fasorban sem voltak a Pekek...
Most meg már a Pékek lassan a spájzban voltak?


Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De aztan a nagy arcuk egyre tobb bicskat kinyitogatott a zsebekben, igy vegre lett is vmi belole. A felepitesuk total nem jatszott szerepet ebben, ezt rosszul latod. (Nem eloszor, persze...)
pedig totál megérteném, ha tényleg az a felépítés amit én gondolok, akkor vétek lett volna kihagyni..
Mondom én magam részéről csak annyit hiányolok, hogy a helyetekben már rég mentem volna.. de hát nem vagyunk egyformák ugye
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to wand For This Useful Post:
  #6737  
Old 11-13-2009, 01:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert orulok, hogy van egy ilyen nagy tudasu, oreg, es tapasztalt megmondoember, aki mindenkinek megmondja a tutit...

Kuty, nem szalltal Te el mostanaban magadtol tulzottan?

Vagy csak sok volt a pia?

PS: Asszem a beirasomban sehol sem mondtam ki mit hasznalt, csak felmerult bennem... De ezt direkt igyekeztem ovatosan megfogalmazni emlekeim szerint...
Attól hogy burkoltan fogalmazol még igen igen ott volt a hsz-edben ez. Nem nem szálltam el magamtól, és tényleg sok volt a pia. de nem ez a lényeg, csak probáltam arra rámutatni,hogy fölösleges minden oldalnak folytatni ezt a partalan vitát, és ha te ezt így látod, hogy ezért mindentmegmondó nagy tudásu embernek tartom magam, hát ez van. csak már zavart az, hogy ahányszor benézek a topicba, csak a fölösleges szájkarate megy mind2 oldalról. 1ik fél sem ér el semmit. Nem lesz hős a pék klán a menekülés miatt, de ti sem szereztek több földet vagy bármi nagyobb elismerést az ütés után ezért. Ha meg használtak progit (mert régebben tényleg volt rá példa egy VOLT taguknál), akkor az meg az ő lelkiismeretük, de egy játékért... nah mind1. szal annyit akartam,hogy ezen már úgyse változatatt a következő 100hsz sem ahogy az elöző sem.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #6738  
Old 11-13-2009, 08:27
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

olyan infó volt itt aminek nem kellett valna lennie
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Paliking For This Useful Post:
  #6739  
Old 11-13-2009, 08:28
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Karvaly View Post
Ha tényleg nem volt egy "hatalmas sereg", akkor valóban felmerül a kérdés, hogy miért nem tudták mondjuk védeni a Pékek a Gunt...
pl. azért, mert a klán egyik elfjét az orimmal 4 sereggel vertem be, és nem azért mert hiénáztam. igaz, hogy elfokozott...
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
  #6740  
Old 11-13-2009, 09:50
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Smile

Üdv Mindenkinek!
Gondolotam, hogy beírok már én is a fórumra (nemrég regeltem)
Kettős dolog lesz amit írok!
A Pékek védelmére írnám, hogy nemrég én is tagja voltam ennek a klánnak és semmiféle progit nem használt senki! Ettől függetlenül ezt a kidobálós strátégiát valamilyen szinten igazságtalannak érzem a támadó klánnal szemben! Nem magyarázom miért ha megnézitek most épp melyikben vagyok az egyértelmű választ ad majd
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu