Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #631  
Old 02-25-2009, 22:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Civil kezdeményezésként Sinka László, a Magyar Kézilabda-szövetség főtitkára és Vujity Tvrtko újságíró, magas rangú elismerésre, kitüntetésre terjesztette fel Petre Cozma Urat, az MKB Veszprém és a román válogatott tragikus körülmények között elhunyt kézilabdázójának, Marian Cozmának édesapját.

A javaslattevők levelüket dr. Gyenesei István önkormányzati miniszterhez juttatták el.

Indoklásuk szerint Petre Cozma a gyász legnehezebb pillanataiban példamutató emberi nagyságával, megnyilatkozásaival és cselekedeteivel, gesztusaival békére, megbecsülésre és az egymás iránti tiszteletre tanított valamennyiünket.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
Sponsored Links
  #632  
Old 03-01-2009, 21:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Csapatunk a Tököl ellen kezdi a bajnokságot, méghozzá Csepelen. Eldőlt, hogy a jövő héten hétfőtől péntekig az Üllői úton lesz jegyárusítás.

A tököli klub első lépésben 5000 belépőt biztosít szurkolóink számára 1000 forintos egységáron. Igény szerint a hazaiak további 2000 belépőt tudnak drukkereink számára biztosítani.

A jegypénztárak 10 és 17 óra között tartanak nyitva hétköznap, a meccs napján a helyszínen lehet még belépőt venni. A mérkőzés március 7-én 11 órakor lesz.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #633  
Old 03-01-2009, 21:20
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Lipcsei Péter (36) még nem gondol a visszavonulásra, arra azonban már igen, hogy mit csinál majd, ha abbahagyja a futballt. Az FTC játékosa csakis a focipályán tudja elképzelni magát. Ha már nem rúghatja a lasztit, a pálya mellől, trénerként szeretne irányítani.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #634  
Old 03-01-2009, 21:21
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Balog Zoltán a legnagyobb téli erősítés a szurkolók szerint.
A 100%Fradi szavazásán arról szavazhattak a drukkerek, hogy az új játékosok közül ki lesz majd leginkább hasznunkra. Nos, a szavazást fölényesen nyerte a rutinos védő, akire az olvasók 41%-a szavazott. A második helyen Sam Wedgbury végzett, őt a szavazók 22%-a várja a legjobbnak. További három új szerzeményünk gyakorlatilag azonosan szerepelt: Jordan Roberston 13%-ot kapott, míg Márkus Tibort és Matthew Lowtont 12% találta a legjobb igazolásnak.

Legújabb szavazásunkon arra vagyunk kíváncsiak, ki lesz majd tavasszal a legeredményesebb támadónk.


//az új szavazás elérhető: www.ftc.hu//
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #635  
Old 03-01-2009, 21:56
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Minden a Manchester United szája íze szerint alakulhatott volna, ha nincs Frank Lampard. A Chelsea középpályása a 91. percben nyerte meg csapata számára a Wigan elleni bajnokit. A Liverpool viszont lassan lemondhat bajnoki álmairól, a Vörösök 2-0-ra kikaptak a Middlesbroughtól. Gera Zoltán a 88. percben állt be az Arsenal pályáján 0-0-ás döntetlent játszó Fulhambe.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #636  
Old 03-01-2009, 22:57
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Újra kölcsönadta a Ferencváros fiatal hátvédjét, Medgyesi Józsefet. A jobboldali védő az NB II Nyugati csoportjában szereplő Kozármisleny együtteséhez került, kölcsönbe. Medgyesi új csapata jelenleg a hetedik helyen áll a másodosztályú pontvadászatban.
Misleny rulez

Már csak azt nem értem, miért ezt a hírt láttam utoljára itt, mai dátummal...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #637  
Old 03-01-2009, 23:00
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ezt látod, én sem értem.
Ezután igen sok hozzászólásom volt már azóta. :S

Egyébként boccs a multkori Keleti Pályaudvaros rohanásomért, hogy csak úgy sebtiben rádköszöntem hirtelen, de épp a barátnőmért rohantam.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #638  
Old 03-01-2009, 23:07
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default forrás: pepsifoci.hu, heol.hu

A papírformának megfelelően a több egykori nagyszerű labdarúgóval felálló Real Madrid nyerte az Egerben megrendezett Grupo Milton-kupa öregfiúk tornát. A José Emilio Amavisca által vezetett Real a döntőben a Honvédot verte, de a csoportmeccsek során a többek között Nyilasi Tiborral felálló Fradi és az Illés Béla fémjelezte MTK is meghajolt a nagyobb tudás előtt.

A csoportmeccsek során az FTC-t 5-2-re, az MTK-t 6-1-re verték Geniék (Halmaiék 7-6-ra nyertek a zöld-fehérek ellen), majd a fináléban is megmutatták klasszisukat.

A döntő Puskás Ferenc két egykori csapatának részvételével zajlott, ahol a Real Madrid nem adott esélyt ellenfelének, és végig vezetve, 6–2-re diadalmaskodott a Bp. Honvéd ellen, megnyerve a viadalt. Amavisca három gólt szerzett, Rubio kettőt, Morales pedig egyet. A kispestiektől a végül a torna legjobb mezőnyjátékosának választott Kenesei Zoltán, valamint Csehi Tibor iratkozott fel a góllövők közé. A legjobb kapusnak Contrerast (Real Madrid) választották, a gólkirály pedig Amavisca lett hét találattal.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #639  
Old 03-01-2009, 23:09
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ezt látod, én sem értem.
Ezután igen sok hozzászólásom volt már azóta. :S

Egyébként boccs a multkori Keleti Pályaudvaros rohanásomért, hogy csak úgy sebtiben rádköszöntem hirtelen, de épp a barátnőmért rohantam.
Érthető a döntésed
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #640  
Old 03-01-2009, 23:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Gulácsi Péter pazar védései is kellettek a Hereford United Leyton Orient ellen aratott 2-1-es sikeréhez. A találkozót követően Graham Turner, a Bikák mestere nem győzte dicsérni kapusát, aki szerinte egészen kivételes reflexekkel rendelkezik.

- Volt, hogy beszorultunk, és harcolnunk kellett, de voltak helyzeteink is, megérdemeltnek érzem a sikert. Remekül kezdtünk, és a két szerzett gólt követően meg kellett volna rúgnunk a harmadikat is. A második félidőben volt egy periódus, amikor igen veszélyesen futballozott az ellenfél, ekkor nem egyszer a remekül védő Gulácsi mentett meg minket. Nem lepődtem meg azon, hogy hihetetlen reflexmozdulatokkal tisztázott, hiszen az edzéseken napról-napra meggyőződhetek róla, hogy villámgyorsan képes reagálni a lövésekre.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
köszöntő versek Steve Kreatív sarok :) 6 10-09-2006 20:26


All times are GMT +1. The time now is 03:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu