Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6191  
Old 07-01-2009, 00:36
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Kiemelt hsz Xeper részére:


"Valamint előbbvalók az emberek az állatoknál, úgy a zsidók a föld többi népeinél."
(Zeror hamar l0lb.)

"Az idegennek magva, aki nem-zsidó, barommag."
(Jebamoth 94b. Tosephot.)

"Idegen az, aki nincs körülmetélve és idegen vagy pogány mindegy."
(Berachoth 47b. Gittin 70a., Abodá zara 26b., Tos.)

"Egyszer Eabba ben Abuha Illés prófétát a nem-zsidók temetőjében találta. Ekkor megkérdezte őt, hogy egy adósnak lehet-e fizetési meghagyást küldeni. Majd pedig így szólt hozzá: Hisz a mester pap, hogyan időzhet tehát egy temetőben? Az pedig így felelt: A mester nem tanulta a tisztasági törvényeket, mert Simon rabbi azt mondja: A nemzsidók sírjai tisztátalanok, mert írva vagyon: Ti pedig, nyájaim, az én legelőm nyájai, emberek vagytok.
(Ezekiel 34., 31.)

A világ népei azonban nem neveztetnek embereknek, hanem állatoknak.
(Baba mezia 114b.)
Gee, nekem nincs kedvem, de légyszíves keress már hasonló dolgokat a Bibliában is, mert esküdni mernék, hogy vannak. A 2-3000 éves könyvek már csak ilyenek...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6192  
Old 07-01-2009, 00:43
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Gee, nekem nincs kedvem, de légyszíves keress már hasonló dolgokat a Bibliában is, mert esküdni mernék, hogy vannak. A 2-3000 éves könyvek már csak ilyenek...
A Biblia papír alapon van meg, a Talmud meg digitálisan... Így kissé egyszerűbb bemásolni, mint átolvasni egy 2000 oldalas Bibliát. (Amire pár perc alatt nem vagyok képes.)

A lényeg az volt, hogy Xeper kijelentette, hogy ilyen utalások nincsenek is.

De vannak. Van, hogy egy vallás kimondja, ki ember, és ki nem. (persze a saját szemszögéből... ez nem befolyásolja, hogy valójában minden embernek született egyed ember...)

Egyébként megtisztelnél, ha keresnél a Bibliában akár ehhez hasonló szöveget is, merthogy én nem tudok arról, hogy ilyen gyalázatos, mocskos módon írna a Biblia bárkiről is.... Még arról sem ír hasonlót sem, aki Jézust keretszhalálra ítélte. A zsidók meg mindnekire (rád is!) azt mondják, hogy állat vagy, nem ember, a magzatod/spermád barommag, és ha meghalsz, még holtadban si tisztátalan leszel.

(Később taglalja azt is, hogy nagyon is illik leköpni a gójok (nem-zsidók) sírját...)

Garantálom, hogy egyetlen más vallásban sincs ilyen mértékű fajgyűlölet, mint az érintettben...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #6193  
Old 07-01-2009, 04:08
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Attól függetlenül,hogy ínyemre van a téma,ez hogy kapcsolódik Harcihoz?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #6194  
Old 07-01-2009, 09:21
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mint már írtuk, úgy, hogy Harcosok felhozta a vallás témát a saját topicjában, így úgy éreztük, van létjogosultsága.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #6195  
Old 07-01-2009, 13:45
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A Biblia papír alapon van meg, a Talmud meg digitálisan... Így kissé egyszerűbb bemásolni, mint átolvasni egy 2000 oldalas Bibliát. (Amire pár perc alatt nem vagyok képes.)
Hogy ezek a zsidók milyen modernek voltak már az ókorban is...

http://biblia.hit.hu/

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A lényeg az volt, hogy Xeper kijelentette, hogy ilyen utalások nincsenek is.

De vannak. Van, hogy egy vallás kimondja, ki ember, és ki nem. (persze a saját szemszögéből... ez nem befolyásolja, hogy valójában minden embernek született egyed ember...)

Egyébként megtisztelnél, ha keresnél a Bibliában akár ehhez hasonló szöveget is, merthogy én nem tudok arról, hogy ilyen gyalázatos, mocskos módon írna a Biblia bárkiről is.... Még arról sem ír hasonlót sem, aki Jézust keretszhalálra ítélte. A zsidók meg mindnekire (rád is!) azt mondják, hogy állat vagy, nem ember, a magzatod/spermád barommag, és ha meghalsz, még holtadban si tisztátalan leszel.

(Később taglalja azt is, hogy nagyon is illik leköpni a gójok (nem-zsidók) sírját...)

Garantálom, hogy egyetlen más vallásban sincs ilyen mértékű fajgyűlölet, mint az érintettben...
Vallási alapú megkülönböztetést mosol most össze faji alapúval. (nem mellékesen mikor vallások közti párhuzamot hozol, sikerül kideríteni, hogy a zsidóság mennyire kirekesztő.... itt is kilóg a lóláb, ez lett a leghangsúlyosabb mondanivalód -mint a cigányozás) Ennyi csúsztatással tényleg nem tudok vitázni, inkább hagyom is a továbbiakban a témát.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #6196  
Old 07-01-2009, 14:23
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

te nagyon el vagy tévedve.... vagy direkt basztacc....

Harcosok mondott valami olyat, hogy vallási alapon mindenki embernek tekinthető...
Tsobi mondott olyat, hogy ő nem tekinti embernek a cigányokat.

Én mindkettejüknek válaszolva, a NEM ÁLTALAM felhozott kérdésben egyidejűleg mindkettő véleményt "cáfolva" megemlítettem, hogy:
vallási alapon NEM lehet sem besorolni, sem kirekeszteni valakit az "emberek" sorába/sorából.

Te meg úgy állítod be, hogy én azt állítom, hogy a cigányok (még midnig ezen lovagolsz..................) SZERINTEM (???) nem emberek.

Te vagy ne mtudsz olvasni, vagy összekeversz valakivel. Vagy csak szivatsz.
Olyan dolgokat adsz a számba, amiket nem mondtam ki.

De hogy te is megértsd végre:
1. nem cigányoztam, ez egy adott (más által adott!) példa volt, amire reagáltam
2. nem ebben a vonatkozásban írtam, direkt más néppel példáloztam
3. direkt megkérdőjeleztem azt, hogy vallási alapon meg lehet-e különböztetni ember fajú egyedeket
4. nem állítottál igazat, amikor azt írtad, hogy egyetlen vallás sem tér ki az emberi faji kérdésre
5. bebizonyítottam, hogy kitér, nem is kicsit, konkrétan bele próbál szólni genetikai tényekbe
6. ebben egy darab csúsztatás nem volt, ismétlem, vagy nem olvastad minden HSZ-em, vagy direkt szelektíven olvasod, vagy összekeversz valakivel
7. pontosan azt a konklúziót emeltem ki, hogy minden egyed, aki genetikailag embernek született, az is, függetlenül az emberi alfaji (rasszok) hovatartozásától!
8. utoljára leírom, hogy ezen a tényen egyetlen vallás sem tud változtatni, pedig igenis van olyan, amelyik megpróbálja (sikertelenül, mert sajnos egyetlen egy könyv sem tud versenyre kelni DNS láncok tanúbizonyságával...)
9. ezt most már kb 6-odszor írom le (kb.), de te még mindig azt mondod, hogy "cigányozok"

Légyszíves fejezd be, ne mosd össze a hozzászólásaimat semmivel, mert most már kezd idegesíteni....
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #6197  
Old 07-01-2009, 14:25
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

ui:

10. nem vagyok zsidó vallású, főleg nem zsidó vallásalapító, tehát megkérlek, hogy NE nekem ródd fel hibaként, hogy a zsidó vallás alapkönyveiben (Talmud, Schulchan Aruch) ilyen mértékű megvetés tapasztalható a világ összes más népe ellen.
Szeretném felhívni a figyelmed, hogy egyik (fentebb említett) könyvet sem én írtam!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #6198  
Old 07-01-2009, 14:32
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

ui2:

11. én eddig is és most is azt mondom, hogy minden rassz (azaz alfaj, pl: europid, mongoloid, negrid, stb...) ember, és egyenértékű.
vannak azonban olyanok, akik erkölcsileg eláássák emberi mivoltukat, és embertelen tetteket követnek el.
ez szintén rassztól független, lehet az cigány, kínai, német, vagy eszkimó, minden... a lényeg az, hogy aki erkölcsileg embertelen, azt én erkölcsileg nem tekintem embernek, ebben egyet értek Tsobi-val!
ez nem azt jelenti, hogy genetikailag nem azok. azok. de erkölcsileg nagyon messze állank tőle...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #6199  
Old 10-11-2009, 04:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hová tűnt Harcosok ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #6200  
Old 02-24-2010, 06:27
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hová tűnt Harcosok ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 08:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu