Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6091  
Old 06-29-2009, 13:14
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bevallom, nem vonz, hogy x oraig odaszogezodjek a gep ele, folyamatosan kattingatva. Ugyanezen oknal fogva nem jatszom hetvegit se, meg semmi ilyesmit. Tapasztalatodbol kifolyolag van ra esely, hogy megeloznel, de megalazni semmikepp nem tudnal, ketlem, hogy konnyu ellenfel lennek. Az alazas, meg mint tudjuk az, ha olyan nagy kulonbseg van ket ellenfel kozott, hogy az egyiknek eselye sincs, es a masik megsemmisito vereseget mer ra.

Az eletet meg teljesen kar idekeverni, nem is tudom, hogy johet az az alazashoz.

Ha en milliomos vagyok, megalaztam barkit is? Ha forma1-vilagbajnok vagyok, megalaztam barkit is? Ha ugy erzem, nekem van a legszebb, es legokosabb baratnom, megalaztam barkit is? Mindenkit mas tesz boldogga az eletben, es teljesen felesleges eletutakat hasonlitgatni...
Na látod így soha nem tudjuk meg.

Mindenkinek lassan már más az alázás is "Ha én adtam neked 5kört vihart meg vagy alázva."

Azért lássuk be nem mindegy az sem,hogy ki a F1 bajnok. Nem tudom az ő sikereit összehasonlítani egy pincérrel például.
Persze más az érték más de nem a bölcs emberek lesznek közmunkások és nem a hülyék neve előtt van a Dr. .
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6092  
Old 06-29-2009, 13:21
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Na látod így soha nem tudjuk meg.

Mindenkinek lassan már más az alázás is "Ha én adtam neked 5kört vihart meg vagy alázva."

Azért lássuk be nem mindegy az sem,hogy ki a F1 bajnok. Nem tudom az ő sikereit összehasonlítani egy pincérrel például.
Persze más az érték más de nem a bölcs emberek lesznek közmunkások és nem a hülyék neve előtt van a Dr. .
na ez az oltári nagy baromság, amit írtál.
Mi okod van feltételezni másról, hogy ha pincér is, nem ér fel egy F1 bajnokkal? milyen jogon skatulyázol be így embereket? Mi bajod van a közmunkásokkal? Régen a nők 8 általános után nem tanulhattak tovább, ilyen erővel miért hülyézed le anyumat???? amikor lehet hogy sokkal okosabb, mint egy diplomás. Amúgy meg a dr-i cím és a diploma sem ér semmit, ha emberileg egy 0 az illető.

van diplomám, bankban dolgozom, de nekem nem ezek számítanak. Hanem őszinteség, becsület. Ezek.

a diplomások és dr. közül kerül ki a legtöbb bunkó, meg a "felső 10.000" köréből.

ilyen gondolkodás móddal, keserves felnőtt életed lesz
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #6093  
Old 06-29-2009, 13:23
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
na ez az oltári nagy baromság, amit írtál.
Mi okod van feltételezni másról, hogy ha pincér is, nem ér fel egy F1 bajnokkal? milyen jogon skatulyázol be így embereket? Mi bajod van a közmunkásokkal? Régen a nők 8 általános után nem tanulhattak tovább, ilyen erővel miért hülyézed le anyumat???? amikor lehet hogy sokkal okosabb, mint egy diplomás. Amúgy meg a dr-i cím és a diploma sem ér semmit, ha emberileg egy 0 az illető.

van diplomám, bankban dolgozom, de nekem nem ezek számítanak. Hanem őszinteség, becsület. Ezek.

a diplomások és dr. közül kerül ki a legtöbb bunkó, meg a "felső 10.000" köréből.

ilyen gondolkodás móddal, keserves felnőtt életed lesz

Akinek nem volt lehetősége másra nem tudom összehasonlítani,azzal aki azért jut ilyen posztra mert...
Valahogy velem nem bunkó a felső 10.000
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #6094  
Old 06-29-2009, 13:24
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Akinek nem volt lehetősége másra nem tudom összehasonlítani,azzal aki azért jut ilyen posztra mert...
Valahogy velem nem bunkó a felső 10.000
mint pl. Baumgartner, aki fizetett azért, hogy ott lehessen? vicc a javából. Keserves felnőtt életed lesz, ezt már most látom. Te sosem fogod megtanulni, hogy mi mennyit ér és milyen érzés az, ha valamit saját erődből értél el.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #6095  
Old 06-29-2009, 13:30
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
mint pl. Baumgartner, aki fizetett azért, hogy ott lehessen? vicc a javából. Keserves felnőtt életed lesz, ezt már most látom. Te sosem fogod megtanulni, hogy mi mennyit ér és milyen érzés az, ha valamit saját erődből értél el.
Valamit te keversz itt.

Mi nem tartozunk gazdagok közé egyáltalán. De ettől függetlenül velem nem bunkó a gazdag sem. Nem a pénzét élem, mert még 1 forintot nem láttam tőlük de te ugyanezt a beskatulyázást alkalmazod ellenük. Szerinted ők a kevesebbek emberileg...(illetve nagy részük)

Természetesen ha a kisebbséget említjük ott is a magyarok nagy többsége egyből rosszat vél felfedezni. Köztük is mind tudjuk van pár jó de ettől még rosszat gondolunk elsőre.

Ha azt hallom,hogy pincér én nem tudok felnézni rá. Ha megismerem lehet többet fogok róla gondolni alap. De ne mondd már nekem,hogy te az emberek munkája ,fizetése alapján nem állítasz magadban bizonyos rangsort. Ha azt hallod,hogy közmunkás nem hiszem,hogy egyből a jót feltételezedNem azt gondolod: Jó egy okos ember valamit csak tud
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 13:33..
Reply With Quote
  #6096  
Old 06-29-2009, 13:38
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Valamit te keversz itt.

Mi nem tartozunk gazdagok közé egyáltalán. De ettől függetlenül velem nem bunkó a gazdag sem. Nem a pénzét élem, mert még 1 forintot nem láttam tőlük de te ugyanezt a beskatulyázást alkalmazod ellenük. Szerinted ők a kevesebbek emberileg...(illetve nagy részük)

Természetesen ha a kisebbséget említjük ott is a magyarok nagy többsége egyből rosszat vél felfedezni. Köztük is mind tudjuk van pár jó de ettől még rosszat gondolunk elsőre.

Ha azt hallom,hogy pincér én nem tudok felnézni rá. Ha megismerem lehet többet fogok róla gondolni alap. De ne mondd már nekem,hogy te az emberek munkája ,fizetése alapján nem állítasz magadban bizonyos rangsort. Ha azt hallod,hogy közmunkás nem hiszem,hogy egyből a jót feltételezedNem azt gondolod: Jó egy okos ember valamit csak tud
egyáltalán nem a végzettség számít, már leírtam egyszer. Hanem az emberi belső értékek. Ez az, ami igazán számít, a többi csak külsőség
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #6097  
Old 06-29-2009, 13:43
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
egyáltalán nem a végzettség számít, már leírtam egyszer. Hanem az emberi belső értékek. Ez az, ami igazán számít, a többi csak külsőség
Igen
Belső értéknek kell ahhoz lenni,hogy az ember belássa szükség van a külsőségekre. Akit nem ez alapján nevelnek az nem is lesz ilyen.

Nem véletlen nem tud felállni a kisebbség nagy része. Ott a gyerekek a felnőttekről veszik a példát.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #6098  
Old 06-29-2009, 13:46
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Beleolvastam a párbaj topicba, meg ide is. Harcosok, szerintem vedd le a Mi Atyánkat az aláírásodból, mert az aki ilyeneket leír nem lehet mélyen vallásos (te írtad) keresztény ember. Azt hiszem ahhoz, hogy bármit is elérj az életben, igen komoly szemléletváltásra lesz szükséged.
Ehhez szeretnék neked sok sikert kívánni, hogy ne az Életben kapott pofonok által kelljen Emberré válnod.
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Paliking For This Useful Post:
  #6099  
Old 06-29-2009, 13:48
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Illetve én vallom azt,hogy a pénz is befolyásolja az ember belső énjét.

Gondolom mindenki megveti a tolvajokat.
Csak az lop aki úgy érzi ,hogy kevese van persze ha a gazdag lop ő többet fog De ritkábban érzi azt,hogy kevese van...
Viszont az ő lopásaikat jegyzi meg mindenki:O)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #6100  
Old 06-29-2009, 13:49
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
Beleolvastam a párbaj topicba, meg ide is. Harcosok, szerintem vedd le a Mi Atyánkat az aláírásodból, mert az aki ilyeneket leír nem lehet mélyen vallásos (te írtad) keresztény ember. Azt hiszem ahhoz, hogy bármit is elérj az életben, igen komoly szemléletváltásra lesz szükséged.
Ehhez szeretnék neked sok sikert kívánni, hogy ne az Életben kapott pofonok által kelljen Emberré válnod.
Harcosok, ne haragudj meg azért, de az utolsó pár hsz-ed miatt, én egy 0 embernek tartalak téged. ahogy Paliking írta, nagyon durva szemléletváltáson kellene átmenned, hogy egy boldog ember váljék belőled, ha majd felnősz.

egy vallásos ember nem így gondolkodik, ez csak színjáték részedről, szerintem.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 07:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu