Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #601  
Old 10-30-2006, 13:52
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az biztos, hogy %-osan sok tamadas lehet ott...de ha azt nezem, hogy 1 honap mire telekepzem magam, az rengeteg idő.
Csak egy kerdes: mennyi idő alatt értél fel B-be Q-bol? 1 év?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #602  
Old 10-30-2006, 13:57
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Az biztos, hogy %-osan sok tamadas lehet ott...de ha azt nezem, hogy 1 honap mire telekepzem magam, az rengeteg idő.
Csak egy kerdes: mennyi idő alatt értél fel B-be Q-bol? :) 1 év?
:) elvileg 250 nap alatt meg lehet járni a három lassú szintet
Reply With Quote
  #603  
Old 10-30-2006, 17:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szép jó napot mindenkinek. Úgy látom jó hetetek volt Harcosok kapott hideget meleget egyaránt .

Nos nem tudom hol kezdem a mondandomat *a nép szava: AZ ELEJÉN* nos rendben van Tehát ismerem Harcosokat mióta azt hiszem először hv-ztam vagy párbajoztam nem mondom hogy nem nyomja rosszul (ha nem csal) De engem pl. nagyon zavart mikor mindenki látta és tudta hogy Numer@-val jksz-elt Én nem akarom bizonyítani senkinek se hogy ez megtörtént-e vagy sem. Én tudom Harcosok is tudja Numer@ is tudja, szíve joga hogy becsapjon minket és hazudjon nekünk és magának is. De Numer@ bevallotta és nekem ez bőven elég Az pedig hogy nem Numer@-val kerültél át anarchba az azon múlt hogy nem jelentettem fel Numer@ üzijét mert nem vele volt a baj hanem veled . És úgy vettem észre belátta hogy vétkezett. na de oly mindegy régen volt elmúlt

Ja és Harcosok sztem ne nagyon várd hogy bárki is érted menjen lassúba én már megmondtam neked hogy Halálra unnám magam! Gondolom nem csak én vagyok így vele

Másik dolog ne mond azt nekem hogy suli mellett nem tudsz normál csoportba játszani. Én sztem a Hódítóban játszok 95% dolgozik vagy tanul de mégis normál csoportban játszik csak te vagy olyan kivételes eset hogy nem mersz normál csopiba átjönni mostmár hogy ilyen Hírnévre tettél szert

És még sorolhatnám ami ezalatt az 1 hét alatt felkavarodott bennem de az két oldalra nem férne ki . Egy jó tanács és tényleg fogad meg nőjj fel. És ha valamihez nem értessz inkább maradj csendben

*Ha nem szóltál volna bölcsebb maradtál volna*

Last edited by Dragi; 10-30-2006 at 18:10.. Reason: Sorry sok lett a szmájling féssszzz :)
Reply With Quote
  #604  
Old 10-30-2006, 18:01
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bocs mindenki kicsit hosszú lett és remélem nem hiába írtam ennyit
Reply With Quote
  #605  
Old 10-31-2006, 06:30
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Szép jó napot mindenkinek. Úgy látom jó hetetek volt Harcosok kapott hideget meleget egyaránt .

Nos nem tudom hol kezdem a mondandomat *a nép szava: AZ ELEJÉN* nos rendben van Tehát ismerem Harcosokat mióta azt hiszem először hv-ztam vagy párbajoztam nem mondom hogy nem nyomja rosszul (ha nem csal) De engem pl. nagyon zavart mikor mindenki látta és tudta hogy Numer@-val jksz-elt Én nem akarom bizonyítani senkinek se hogy ez megtörtént-e vagy sem. Én tudom Harcosok is tudja Numer@ is tudja, szíve joga hogy becsapjon minket és hazudjon nekünk és magának is. De Numer@ bevallotta és nekem ez bőven elég Az pedig hogy nem Numer@-val kerültél át anarchba az azon múlt hogy nem jelentettem fel Numer@ üzijét mert nem vele volt a baj hanem veled . És úgy vettem észre belátta hogy vétkezett. na de oly mindegy régen volt elmúlt

Ja és Harcosok sztem ne nagyon várd hogy bárki is érted menjen lassúba én már megmondtam neked hogy Halálra unnám magam! Gondolom nem csak én vagyok így vele

Másik dolog ne mond azt nekem hogy suli mellett nem tudsz normál csoportba játszani. Én sztem a Hódítóban játszok 95% dolgozik vagy tanul de mégis normál csoportban játszik csak te vagy olyan kivételes eset hogy nem mersz normál csopiba átjönni mostmár hogy ilyen Hírnévre tettél szert

És még sorolhatnám ami ezalatt az 1 hét alatt felkavarodott bennem de az két oldalra nem férne ki . Egy jó tanács és tényleg fogad meg nőjj fel. És ha valamihez nem értessz inkább maradj csendben

*Ha nem szóltál volna bölcsebb maradtál volna*
Nagyon szereted numer@-t ezt tudjuk
Ja akkoriban ha jól emléxem rolam is valami ilyet terjesztettél,hogy én is irtam neked üziben,hogy csalok numer@-val
DE nem ezért irok most per pill ide
Na akkor pénteken lesz párbaj én vs szecsa meg nem tom ki jön még ha minden igaz....
Na de hozzáteszem adoztatos amihez nem igazán értek 2. adoztatos párbajom lesz de én elmerek menni nem ügy mint mások ellenem. Adoztatosban én kezdőnek számítok....Ja és jöjjön mindneki aki akar de remélem anonym párbaj lesz ....
Most jöjjön egy hurrogás ,hogy irtam mégegyszer de nem igazán tok neked hinni dragon,hogy numer@ ilyet irt volna mert megsem történt
Ja és ennyi erövel iratok egy orival magamnak egy üzit egy olyat amiben elismeri valaki,hogy csalt veledAzért nem kerülnél anarba de mind1
Ajánlom olvasd el miért is vagyok a lassúbanNem csak a suli miatt....
Reply With Quote
  #606  
Old 10-31-2006, 06:44
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ja és ennyi erövel iratok egy orival magamnak egy üzit egy olyat amiben elismeri valaki,hogy csalt veledAzért nem kerülnél anarba de mind1
Ha elismeri, de, oda kerül, lehet, hogy ő nem, de aki a szivességet teszi neked, az igen, ha jelentik!
Tudom, már volt ilyen "beismerem, hogy másokkal együtt csalok" országhoz szerncsém, az üzi megkapása után fél nappal anarhban volt.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #607  
Old 10-31-2006, 07:03
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Harcosok én csak egy véleményt egy esetet mondtam el feljebb, nem érdekel, ki mikor, kivel, hogyan csalt vagy nem csalt, nem izgatnak a személyes sérelmeid és én nem válaszolok privikre, csak abban az esetben, ha értelmét látom, a tiedének, bármily szomorú semmi értelmét nem láttam. És innentől kezdve ezt a topicot nem is olvasom többé.
A fentit nem támadásnak szántam, ha annak vetted csak sajnálni tudlak.
Köszönöm a figyelmet Cassandra voltam.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #608  
Old 10-31-2006, 08:08
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Adoztatós párbaj az igazi.
Ott mar gondolkodni is kell nem csak osztani a pénzt meg vrazsolni mint a hülyegyerek
Reply With Quote
  #609  
Old 10-31-2006, 08:12
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Tegnapi jatek jo volt.
Bar Pool nyert, jol elvoltunk
Harcosok, akkor mondj egy legkozelebbi idopontot (akar privibe is), amikor kezdodhet egy 5 oras parbaj. Dragakobanya=0 lesz; tobbi az alapbeallitas.
En akkorra megszervezem.
Reply With Quote
  #610  
Old 10-31-2006, 08:19
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hehe, ez a topic egyre jobb Én csak azt nem értem, hogy aki nem birja Harcosokat, minek olvassa? Ha engem zavar valakinek a stilusa/mondanivaloja ezen a fórumon, és nem muszáj elolvasnom, akkor átugrom és kész. Nem tudom, észrevettétek-e, de akarva-akaratlanul is ez a fórum nem másról szól, mint Harcosok reklámozásáról
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 23:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu