Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #591  
Old 10-31-2006, 09:53
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Deneira felé:
- Nos igen én is találkoztam vele, bár a mi beszélgetésünknek a vége nem volt oly kellemes, de hát ez van.

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 09:58..
Sponsored Links
  #592  
Old 10-31-2006, 10:17
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Grenhez:
- Nehugy higgy nekiii. Biztus hazudutt, minden szellem hazudik. Én bajnuk vagyuk, írtek huzzá. Én is becsapum az ellenfölem harcba,me úgy töszek, mintha...aztán mög júl udavágok...Ne bízz sömilyen szellemben,ha kedves az ílted! Lehet má be is mászutt a fejedbe, oztán azé nűtt a szívödhüz ilyen gyursan.

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 10:21..
  #593  
Old 10-31-2006, 10:50
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Deneira-nak:
-Beszélgetni akart. Azt mondta még nem találkozott törpével. Én meg nem találkoztam hozzá hasonlóval. Azt hiszem sokat tudnánk beszélgetni. Ha megvan az ötleted, ne habozz közölni velünk jó?
Farkas-nak:
-Nem tudhatod, mindenkiről, hogy hazudik-e. Szerintem nem hazudott. - megvonom a vállam - Nem hinném, hogy megbabonázott volna, - rávillantok egy vidám fintort Farkasra - ha mégis megpróbálná nehezebb dolga lenne mint képzelnéd.

Mikor a mondat végére érsz, látod, hogy az úrnő épp lefelé tart a lépcsőn. Beszél egy felszolgálóval majd felétek indul, megáll az asztalotoknál, és megszólal:
- Mik a tervek mára? Mikor tudni indulhatni? Utunk lenni sürgős!

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 10:54..
  #594  
Old 10-31-2006, 11:16
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Felpattanok az asztaltól és meghajolok az Úrnő előtt:
-Asszonyom! Deneira éppen kidolgozza a hmm... - körbenézek és szerintem túl sokan vannak a közelben - gyorsított továbbjutásunkhoz szükséges módszert. Amint sikerül azonnal intézkedünk. Addig esetleg Úrnőm is megpróbálhatna beszélni Haiy-Ti-vel, ennek a fogadónak a tulajdonosával. Hátha Úrnőm kedvéért meggondolja magát és hajlandó ő segíteni nekünk.

- Már beszélni vele. Nem tud segíteni. Ezt ügy minél hamarabb elrendezni! Ha valami történik szólni azonnal - mondja, aztán távozik.

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 11:20..
  #595  
Old 10-31-2006, 11:38
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A többiekre nézek:
-Azthiszem sietnünk kellene. Szóval Deneira, mi az ötleted?
  #596  
Old 10-31-2006, 12:57
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

-Háááát * mondom szinte suttogva, hogy a társaságon kivül ne nagyon hallja senki* majd a segítségetekre lenne szükségem készenlét szinten.. Véleményem szerint legnagyobb hatást akkor tudom elérni, ha elcsábítom.. ésömmm.. *picit elgondolkodok* mint tudjuk a nők sok mindent képesek elérni a férfiaknál.. és én is el tudom érni amit akarok.. jelen esetben úgy tűnik kicsit többre lesz szükség szimpla kacsintásnál, de megoldom, hogy a továbbiakban tisztelje a női nemet és ne vetemedjék ilyen alantas cselekedetre, hogy egy védtelen nőre kezet emeljen.. Tőletek annyit kérnék, hogy legyetek a közelben a biztonság kedvéért.. tudom, most ezzel nem vagytok előrébb, de a teljes terv még nem állt össze teljesen bennem.. tehát első lépésként a közelébe kell férkőznöm, hogy kibontakozhassak..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #597  
Old 10-31-2006, 13:43
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Deneira-nak:
-Szóval mégis valami boszorkás trükk. Tőlem mehet. Akkor viszont szedjük össze magunk azt induljunk. A Gesztenyefa Pagodába előbb. Ha már ott van, akkor a Hölgy akivel beszéltem elintézi, hogy bekerülj hozzá. Utánna, ha mást nem akkor aztmondjuk, hogy kényszerítettük. Ha meg még nincs ott akkor elindulunk és megkeressük.

Tegnapról emlékszel, hogy napközép előtt nem szokott vendégeket fogadni a Pagoda.

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 14:03..
  #598  
Old 10-31-2006, 14:18
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Talán az én segítségemet is igénybe tudjátok venni, bár nekem a távolság a legjobb eszközöm, tetőról jó visszavonulást tudok biztosítani, no de akkor Morelen kívül ki fog vigyázni a nagyúrékra, ugyebár. Igaz, ha közelharcra kerül a sor, akkor esélytelenek leszünk Morellal, de talán megoldjuk, akkor én fogom majd Morelt váltani.
  #599  
Old 10-31-2006, 15:07
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Alysium-nak:
-Jobb volna tán, ha a Nagyúr és Morel mellett maradnál. Ha esetleg nagyon félrenyúlúmk akkor legalább ketten maradjatok vele.
  #600  
Old 10-31-2006, 15:32
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Alysium-nak:
- itt nem fugják mögtámadni a nagyúúút, nö aggúggyá. Mi mög jüvünk mög mögyünk mind a zivatar (hö-hö-hö jót derülők, mennyire dalnokos dumát nyomtam)

Last edited by Chris; 10-31-2006 at 18:40..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu