Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #591  
Old 02-25-2010, 16:37
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Egyszer felvihetsz sokat, csak nem tudod újrázni.
Egyébként szerintem ez a seregdolog nem osz/nem szoroz sokat A-ban, most már elmondhatom, mert a múlté: én 1,8 milla képzés alatti egységgel léptem fel A-ba, és 10-szer újráztam le. Szerintem nem hullott szét tőle az A. A tekitől meg még kevésbé hullana.
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Paliking For This Useful Post:
Sponsored Links
  #592  
Old 02-25-2010, 16:40
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem értem a problémát. Ezek szerint kevésnek tartod, hogy fajtánként 200ezer egység képzését kapod csak vissza újrázáskor, a meglévő egységeid (összes) mellé? Az 1,6 millió képződő egység, amit újraindulással vissza tudsz kapni. Régen ez nulla volt.
Egen, ha mondjuk az óriásra tervezett orit is telerakom kocsmával, akkor nem 200k, hanem 400k.
__________________

Reply With Quote
  #593  
Old 02-25-2010, 16:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
Egyszer felvihetsz sokat, csak nem tudod újrázni.
Felvinni bármennyit felvihetsz (amennyit most engednek a szabályok). Minden korlátozás, amiről most itt beszélünk, csak az újrázásra vonatkozik. Ha nem újrázol, csak viszed felfele a 200millió tekercset és 400millió képzés alatt lévő egységet, akkor ebből a változásból semmit nem fogsz észrevenni, mert nem is érint.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #594  
Old 02-25-2010, 16:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Egen, ha mondjuk az óriásra tervezett orit is telerakom kocsmával, akkor nem 200k, hanem 400k.
És itt jön be a téma címében szereplő egyik igen fontos szó: RENDELTETÉSSZERŰ. Ha egy óriást teleraksz kocsmával, akkor nem életszerű, hogy a következő szinten ezt az országot akarod a szétszedésed után visszakapni, azért, mert csak ez az, amiből talpra tudsz állni. Ebben az esetben teljesen jó, hogy kevesebbet kapsz vissza, ez az egész javaslat célja.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #595  
Old 02-25-2010, 16:55
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És itt jön be a téma címében szereplő egyik igen fontos szó: RENDELTETÉSSZERŰ. Ha egy óriást teleraksz kocsmával, akkor nem életszerű, hogy a következő szinten ezt az országot akarod a szétszedésed után visszakapni, azért, mert csak ez az, amiből talpra tudsz állni. Ebben az esetben teljesen jó, hogy kevesebbet kapsz vissza, ez az egész javaslat célja.
Úgy gondoltam azért írtad az 1,6 milla egységet, mint szintén nem életszerű elvi határt, mert 200k-t írtam. Én ugyan nem akarnám telerakni kocsmával az óriást, hiszen az nem életszerű, de nyilván alkalmazkodom az új szabályokhoz.
__________________

Reply With Quote
  #596  
Old 02-25-2010, 16:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Úgy gondoltam azért írtad az 1,6 milla egységet, mint szintén nem életszerű elvi határt, mert 200k-t írtam. Én ugyan nem akarnám telerakni kocsmával az óriást, hiszen az nem életszerű, de nyilván alkalmazkodom az új szabályokhoz.
Alkalmazkodsz hozzájuk? Nem értelek. Eddig folyamatos egységképzéssel vittél fel tartalékokat, amiket azután újráztál? És ez 200ezer egységnél több volt fajtánként?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #597  
Old 02-25-2010, 17:17
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Alkalmazkodsz hozzájuk? Nem értelek. Eddig folyamatos egységképzéssel vittél fel tartalékokat, amiket azután újráztál? És ez 200ezer egységnél több volt fajtánként?
Hát pl én 2,7 milla varázslóval léptem ami 17x150k vari és még 140k volt az oriban összesen 5x újráztam(és azóta le is fordult az ori),de aki 500 körönként bevállalja azt az első három napot az meg is érdemli továbbra se látom az újrázás ilyen mértékű korlátozásának szükségességét.Az hogy a tekit rúnát lekorlátozod valahol jogos semmi meló nincs vele,de pl a képzés alatt felhozott egységekkel annál több(hely kell nekik,de ugyan akkor meg is kell tudni védeni az országot a 24 körös védelem lejárta után ezért csak módjával piacolhatsz és azt is csak 24 kör múlva ezért az egységeket körönként kézzel újra kell képezni kb 3 napig folyamatosan melózol)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #598  
Old 02-25-2010, 17:23
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Alkalmazkodsz hozzájuk? Nem értelek. Eddig folyamatos egységképzéssel vittél fel tartalékokat, amiket azután újráztál? És ez 200ezer egységnél több volt fajtánként?
Ez így önmagában nem hinném hogy az újrázás rendeltetésszerű célja.

Igen, már volt olyan hogy olyan háborúba keveredtem szövimmel együtt, aminek újrázás lett a megoldása. És igen, több egység volt mind 200k. Az tényleg kevés.

Nem tudom miért ilyen nehéz elfogadni hogy az eddig a topkban látott tárgy szemmel láthatóan kibővül így. Talán majd más jobban elmondja. Az elvet továbbra is támogatom, de a mértékét csak annyiban hogy jobb annál mint ami most van.
__________________

Reply With Quote
  #599  
Old 02-25-2010, 17:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Igen, már volt olyan hogy olyan háborúba keveredtem szövimmel együtt, aminek újrázás lett a megoldása. És igen, több egység volt mind 200k. Az tényleg kevés.
KÉPZÉS ALATT volt a több mint 200k egység? Most nem a már kész egységekről beszélünk itt, azokat teljes egészében újrázod.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #600  
Old 02-25-2010, 17:45
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Egy dolgot meg kell érteni akinek a top 1 a célja annak valahogyan fel kell venni a jelenlegi toppal a versenyt pénztermelésben ezt 2 féle módon tehette meg eddig mnt-t köt az uralkodó klánnal és közel azonos méretű országokkal termel mint állat vagy alsóbb szinteken megtermelt javakat összepakolják a szövetség tagjai egy oriba a 2B ben és azt újráztatják ha lehet nagyon sokszor amivel megteremtik a háború alapjait.Ha az uralkodó klán tagjainak akarata teljesül akkor őket az életben nem fogja be senki max csalással (inkább nem írok rá példát,még valaki hasznosítja)
Nekem az a véleményem hogy az egységeket nem kéne lekorlátozni már az összeszedés is iszonyatos meló azután 17 körös képzéssel beképezni és aztán még újraképezni is,ha valaki ezt bevállalja a klánja érdekében szerintem meg is érdemli(lehet dobálni a köveket)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 01:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu