Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 01-23-2007, 18:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Scooby48 View Post
Csak azt nem értem, hogy akkor miért kaptam üzit, hogy engem is érint.
Jesszusom...

Ez ugye megint csak egy oszonyat rosszra sikeredett vicc akart lenni?

MINDENKI kapott üzenetet.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #52  
Old 01-23-2007, 18:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ha még egyszer leírod, kapsz egy pirosat

Most komolyan: jóérzésű ember eddig sem azért játszott, hogy ilyen-olyan sérelmek miatt tönkretegye mások szórakozását.
Pedig látod mennyien nem értik...

Amúgy ez teljesen így van, néhány extrém esettől eltekintve ebből eddig se volt probléma. Aki úgy játszik, hogy valakit addig üt, ameddig mozog, annak nem biztos, hogy itt a helye.
__________________
Hódító * Queosia
  #53  
Old 01-23-2007, 18:09
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jesszusom...

Ez ugye megint csak egy oszonyat rosszra sikeredett vicc akart lenni?

MINDENKI kapott üzenetet.
Jelentem én 3at is... most takaríthatok, irgum-burgum...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #54  
Old 01-23-2007, 18:09
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati: tudom h nehéz a felfogásom, de pár kérdés.

1. ha jól ad tekit egy elf, akkor ezek szerint én lophatom az idők végezetéig (vagy amíg kb. több tekit ad, mint a környék átlaga), hiába üzizik, hiába csinál bármit, nem lesz nekem anarch, hiszen az én orim fejlődik ezzel...
(megjegyzem: nem szoktam, csak nem vágom a tolerálás / nem tolerálás közötti különbséget. Illetve a különbséget értem, csak azt nem h ezt ti hogy a fenébe fogjátok eldönteni)

Amikor mérlegel AZ Admin akkor miket vesz figyelembe? Elég neki, ha a példában említett elf már küldött 4 üzit "jaj lécci lécci ne lopj, mert így tönkremegy a játékom!" ? Vagy inkább azt nézi az admin, h az orim X k tekihez hozzájutott, és élt a lehetőséggel.

2. Az a helyzet érdekes (illetve a megítélése) amikor a másik nem nagyon tud mit tenni. Hisz ha ő mf én szövitag (mindamellett, hogy egy fok után tényleg elítélendő a dolog) akkor miért nem lophatnám akár "az idők végezetéig".
Ha nem tud mit tenni, csak a jószándékomban bízhat, és esetleg én ezt nem adom meg neki elsőre (Pl. egy régi sérelem miatt, vagy csak azért mert vizsgaidőszakom van és csak wapról ugrok be, nincs időm új célpontokat keresni, stb), akkor ezért megyek anarchba?

3. Még egyszer megjegyzem, h nem szoktam ilyen lenni. de régi sérelmeket megjegyzek, és engedtessék meg, h ha megfordul a kocka, akkor hagy törlesszek. Ha nem is törlésig, de azt megjegyezve, hogy például Őt a fordított helyzetben érdekelte-e az üzenetem.
Pl. tekiíró oriként megkérem h fejezze be, de ő azért sem. Később én vissza fogok menni, és Ludas Matyiként 3x verek le rajta mészárral minden fosztást. Én emlékszem rá, ő nem érti h miért kap 15 mészárt --> megyek anarchba a sok tekimmel, amikor csak igazam van?
  #55  
Old 01-23-2007, 18:09
Scooby48 Scooby48 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ha még egyszer leírod, kapsz egy pirosat

Most komolyan: jóérzésű ember eddig sem azért játszott, hogy ilyen-olyan sérelmek miatt tönkretegye mások szórakozását.
Ezzel egyetértek,de csak nekem lenne meg a jegyzetekben azon orik sorszáma, akik a belépéskor akartak szétvágni? Ha ellenük alkalmazzák, akkor nagyon jó. Mert mocsok dolog, és az veszi el az ember kedvét, mikor az 1000. hely körül alacsony sorszámú, bivalyerős orik ugranak neki, és szétcincálják.
Sztem ezt kellene valahogy megakadályozni, hasonlóan, mint az első 30%-ban tartózkodást!
  #56  
Old 01-23-2007, 18:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Ami eddig is tilos volt, de eddig nem volt szankcionálva, lévén nem volt mi alapján.
Eddig is szankcionálva volt.

Jah, ok, már tudom ki vagy, te vagy az, akinek hiába írok le valamit, nem látja. Szelektív olvasás rulez, lassan kapsz kis időt megtanulni olvasni, jó?
__________________
Hódító * Queosia
  #57  
Old 01-23-2007, 18:11
Scooby48 Scooby48 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jesszusom...

Ez ugye megint csak egy oszonyat rosszra sikeredett vicc akart lenni?

MINDENKI kapott üzenetet.
Szerintem jóra sikerült
  #58  
Old 01-23-2007, 18:11
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nincs itt semmi probléma sokszor ujra huztam már az orim mert a nagypofám miatt laposra vertek, ebből tanulok játszani. Büszke vagyok rá , hogy nem 10-20ori törölt már miattam , mert egyszerübb volt ujat inditani vagy ujráznia. MInd jobb játékos lett ez álltal ép ugy mint én is. Ha ezért átdobnak majd keresek más játékot. SEmmi se kötelező ezen nem kell nyafogni. Tilos a hadi sarc , nem lehet taktikai dolgokat ki sarcolni akkor mégis mi a fenét értetek itt diplomácia allat? SZép idönk van meg hasonló kérdéseket? Semmi fontos nincs benne ha elkezdik ezeket betartattni az igazságtalan mert eddigi nagyok könnyebben jutottak oda ahol vannak ezentul hogy a fenébe vivjon ki tiszteletett az ember és még fenyegetözni se lehet hogy hátha békén hagynak ezek az állásfoglalások ha belesznek tartatva akkor tönkre megy a játék ugyhogy szerintem nem kell semmmit rinyálni csak nem vágnak mindenkit anarchba :P
  #59  
Old 01-23-2007, 18:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
nincs itt semmi probléma sokszor ujra huztam már az orim mert a nagypofám miatt laposra vertek, ebből tanulok játszani. Büszke vagyok rá , hogy nem 10-20ori törölt már miattam , mert egyszerübb volt ujat inditani vagy ujráznia. MInd jobb játékos lett ez álltal ép ugy mint én is. Ha ezért átdobnak majd keresek más játékot. SEmmi se kötelező ezen nem kell nyafogni. Tilos a hadi sarc , nem lehet taktikai dolgokat ki sarcolni akkor mégis mi a fenét értetek itt diplomácia allat? SZép idönk van meg hasonló kérdéseket? Semmi fontos nincs benne ha elkezdik ezeket betartattni az igazságtalan mert eddigi nagyok könnyebben jutottak oda ahol vannak ezentul hogy a fenébe vivjon ki tiszteletett az ember és még fenyegetözni se lehet hogy hátha békén hagynak ezek az állásfoglalások ha belesznek tartatva akkor tönkre megy a játék ugyhogy szerintem nem kell semmmit rinyálni csak nem vágnak mindenkit anarchba :P
Ha a tisztelet kivívásának Nálad az a módja, hogy másokat szabályszegésre kényszerítesz, akkor azt hiszem ott komoly gondok vannak.
__________________
Hódító * Queosia
  #60  
Old 01-23-2007, 18:15
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Eddig is szankcionálva volt.

Jah, ok, már tudom ki vagy, te vagy az, akinek hiába írok le valamit, nem látja. Szelektív olvasás rulez, lassan kapsz kis időt megtanulni olvasni, jó?
Mert továbbra sem arra válaszoltál amit írtam... Te meg szelektíve válaszolsz, ami nem tetszik arra nem Továbbra is várunk konkrétumokat
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu