Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 08-05-2006, 11:08
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Én ennyire sosem voltam bosszúálló, ha keresztbetesznek megkapják a magukét, de eddig csupán egyetlen egyszer fordúlt elő, hogy ország lett törölve, mert annyira "rászálltunk".
A többiekkel sikerült diplomatikus úton orvosolni a problémát...
A baj az, hogy a legtöbben nem veszik a fáradtságot, hogy bármit is diplomáciázzanak... leginkább az szokott megtörténni, hogy megtámadnak téged, vagy a szövidet, ti visszatámadtok, kicsit elveritek a célpontot és ő nem azt írja ezután, hogy rendben győztetek és légyszi hagyjatok békén (vagy hasonlót), hanem elküld melegebb éghajlatokra, vagy töröl, esetleg szabizik...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 08-05-2006, 11:17
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
A baj az, hogy a legtöbben nem veszik a fáradtságot, hogy bármit is diplomáciázzanak... leginkább az szokott megtörténni, hogy megtámadnak téged, vagy a szövidet, ti visszatámadtok, kicsit elveritek a célpontot és ő nem azt írja ezután, hogy rendben győztetek és légyszi hagyjatok békén (vagy hasonlót), hanem elküld melegebb éghajlatokra, vagy töröl, esetleg szabizik...
Ebben is van valami, volt egy szövi akikkel nagyon összeakadtunk nem volt anyázás, meg hasonló, egyszerüen csak addig piszkáltuk egymást, amíg egyikünk alul maradt, de a diplomácia itt is annyiban segített, hogy nem törlésig ütöttük egymást.
Nekem eddig viszonylag nagy szerencsém volt ezzel, mert (a fenti egy kivételtől eltekintve) mindig sikerült a másik féllel megfelelő hangnemben megbeszélni a dolgokat.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #53  
Old 08-05-2006, 11:21
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
A baj az, hogy a legtöbben nem veszik a fáradtságot, hogy bármit is diplomáciázzanak... leginkább az szokott megtörténni, hogy megtámadnak téged, vagy a szövidet, ti visszatámadtok, kicsit elveritek a célpontot és ő nem azt írja ezután, hogy rendben győztetek és légyszi hagyjatok békén (vagy hasonlót), hanem elküld melegebb éghajlatokra, vagy töröl, esetleg szabizik...

Én is a saját káromon jöttem rá a diplomácia hasznosságára. Relative kezdőként kerültem a 4 ben eggy full kezdő de annál nagyobb arcú szövibe és engedtem hogy ők vigyék a diplomáciát. Ennek gyorsan eggy elég csunya szöviharc lett a vége kölcsönösen lebontottuk egymás oriját eleinte full egynlő volt mindenkinek volt 600 ból 200 hekije üresen pénz már rég elfogyott csak aztán az ellenfeleink összekapták magukat és összehangoltan kezdtek el támadni mi meg ütöttünk akit értünk végül irtam nekik hogy ok ti győztetek legyen vége és ennyit kelett csak. Máskérdés hogy ott is voltak gyikok akik utánna mindenféle pattogós leveleket irogattak iszonyat méretű arccal de ha jól tudom a csoport vége felé már nem is volt a szövikük.
Reply With Quote
  #54  
Old 08-05-2006, 11:28
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Szemes224
Nekem nagyon rosszul tud esni minden országom ellen irányuló támadás és ennek megfelelően nem is hagyom annyiban a dolgot. Minden lehetséges eszközt felhasználok a megtorláshoz. Csak akkor hagyom abba, ha bocsánatomért esedezik. (Egy ilyenből már jó barátság is született , már ezért is megérte )
Nekem meg szövi lebontották 300 hekimet aztán olyan jól sikerült a diplomácia hogy megkértek áljab be közéjük.
Reply With Quote
  #55  
Old 08-05-2006, 11:47
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát nekem volt már szerencsém a diplomácia igen extrém példáit is megélni...
Pld egyszer elmentünk egy hódos talira és mire visszaértünk engem lefosztottak 2 milliárddal... 1 hétig ütöttük a támadóinkat, míg az ő szövijükből végül mindenki szabira ment (legelőször az aki a pénzt elvitte, ezzel szépn cserben hagyva a többieket), majd az, aki miatt az egész elkezdődött reggelt egy másik orit a gyorsba és mikor azonosította, onnan írt nekünk zöldet és kért meg, hogy ne bántsuk őket tovább és visszaadja amit esetleg még nem vettünk vissza... Mi természetesen bele egyeztünk és nem bántottuk őket többet.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #56  
Old 08-05-2006, 13:54
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Nem ritkán azért törlik magukat, mert rájönnek 1-1 ilyen büntető akció után, hogy az adott fajjal nem tudnak játszani, vagy nem életképesek... pld nálunk sűrűn előfordul, hogy egy zombi bepróbálja a szövinket és ilyenkor 20-25 sereget szoktunk visszaküldeni... egy ilyen csapás után az illető hamar rájön, hogy nem túl életképes a zombival mókázás...
ha szétszednek 2 lehetőséged lenne a törlésen kivül. újraindulsz, VAGY leütteted magad a csopi aljára. ha hullával vagy, lehet fajt váltani...
ha télleg a poros földig aláznak, normális, hogy ideges leszel picikét de mindenre létezik megoldás. lehet, hogy csak a függőség beszél belőlem?
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #57  
Old 08-05-2006, 18:01
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egyszer kétszer mindenki jár így gondolom.

Most történt, hogy az MF orimmal lefosztottam egy két-három fős szövetséget egy nap alatt, írták, hogy győztem, én meg megkérdeztem, beférek -e a szövibe?

Néztek egy nagyot, beléptem, átépítettük az orikat, elzavartam mindenkit ide a fórumra, és visszaadtam azt a lóvét, amit lefosztottam róluk.

Tehát jól indul a szövink!
Reply With Quote
  #58  
Old 08-06-2006, 02:38
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by vonos82
Egyszer kétszer mindenki jár így gondolom.

Most történt, hogy az MF orimmal lefosztottam egy két-három fős szövetséget egy nap alatt, írták, hogy győztem, én meg megkérdeztem, beférek -e a szövibe?

Néztek egy nagyot, beléptem, átépítettük az orikat, elzavartam mindenkit ide a fórumra, és visszaadtam azt a lóvét, amit lefosztottam róluk.

Tehát jól indul a szövink!
hat akkor nem lehetett valami izom szovi..
Reply With Quote
  #59  
Old 08-06-2006, 07:47
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by exair
hat akkor nem lehetett valami izom szovi..
Valóban, de szimpatikusak, és SZVSZ ez egyáltalán nem mellékes. Építjük át az orikat, MSN, teló, stb... Nem mindenkinek az a fontos, hogy a társa úgy is nézzen távolt hjajnal 3-kor, hogy fel sem ébred közben...

Ha pedig velemi ezen múlik: majd lesz valahogy...

Reply With Quote
  #60  
Old 08-09-2006, 13:19
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Erre már nem vagyok büszke.

Amiről kicsivel fentebb irtam lett eggy marha jó kis szövi. Nem a legerősebb de egykönnyen nem is szednek szét minket és nagyon jól érzem magam ott. viszont régebben volt eggy csúnyább sztorim. CSináltunk haverral 5 ben eggy 4 orkos szövit (4 tábornok)200 on kimaxoltunk és indulnánk feljebb amikor eggy védelem alól frissen kibujt játékos 300 varival meg 150 tolival elkezdi rajtam kipróbálni a hódító varázslatok adta ártó lehetőségeit. Na ez nagy hiba volt tőle amit csak tetézett az hogy full kezdő volt. Ezt onnan gondolom hogy mi voltunk 4 en fejenkén 1800 elittel ő meg volt egymaga a 300 varijával 150 tolijával és a (most figyeljetek) 30 db védőjével. és hát huljon a férgese vagy tanuljon meg játszani benéztünk hozzá 32 sereggel pusztítani. Nagyon jól mutatott a teljes eseménylistán meg nem is ártózott többet szegénykém. de hát mondom erre nem vagyok büszke csak az ok nélküli ártóktól nagyon el td durranni az agyam.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu