Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események
Register Stats Members List Today's Posts

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-06-2006, 12:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Azt mondod nincs kapacitás. Pedig szerintem növelné az erőforrásokat eghy ilyen csopi, ai vipköteles lenne...
Ööö, hogy mi? Attól, hogy valami bonyolultabb, és sokkal több számítást igényel, sokkal összetettebb, attól nem növekszik, hanem fogy az erőforrás.

Ha a számítógépeden elkezdesz 3d animációkat csinálni, attól nem lesz gyorsabb a géped. Ha mellette még videót is nézel, az sem gyorsítja fel mégjobban.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 11-06-2006, 12:26
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ööö, hogy mi? Attól, hogy valami bonyolultabb, és sokkal több számítást igényel, sokkal összetettebb, attól nem növekszik, hanem fogy az erőforrás.

Ha a számítógépeden elkezdesz 3d animációkat csinálni, attól nem lesz gyorsabb a géped. Ha mellette még videót is nézel, az sem gyorsítja fel mégjobban.
Azt mondtam hogyha ez egy fizetős /vip/ része lenne a játéknak akkor lehet a befolyt összegből tudnátok áldozni a szükséges erőforrásokra. De lehet túl sok mikroökonómiát tanultam ma
Reply With Quote
  #53  
Old 11-06-2006, 12:27
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Azért lehet, hogy a D csoport nem veletlenul lett a vipkötelesség alól kiszedve.
ühüm és mi lett a vége? hát nem éppen olyan harcos mint az A...
Reply With Quote
  #54  
Old 11-06-2006, 12:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Azt mondtam hogyha ez egy fizetős /vip/ része lenne a játéknak akkor lehet a befolyt összegből tudnátok áldozni a szükséges erőforrásokra. De lehet túl sok mikroökonómiát tanultam ma
Nem szeretek sopánkodni, meg ez nem is a politika topic, de sajna a Gyurcsány-csomag a Hódot is erősen érinti. :-/ Míg eddig a technikai bővítések lehetősége biztosítottnak látszott, addig erre most sajna nem túl sok esélyt látok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #55  
Old 11-06-2006, 12:45
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Steve, a lehetosegek sem ugyanazok.
A-ban van pl. katona a piacon, D-ben elvétve.
S nem is jön be annyi pénz normalba, mint D-be a bankos orik által.
Reply With Quote
  #56  
Old 11-06-2006, 13:27
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ácsi ácsi Szecsa bácsi
Én egy teljesen új csopira gondoltam, ne vesd már fel az ötlet előtt hogy hogyan fog kinézni a piaca, enyire még te sem lehecc ász
Reply With Quote
  #57  
Old 11-06-2006, 14:05
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

na szóval....

szerintem a D csopit fel kéne tenni 1/Anarch szintre és ez lenne a legfelső szint.
itt kialakitani klánokat 1/A példájára klánrakival...stb...
2/... szintet ki kéne alakitani egy teljesen ujj csoportot amibe 3/H bol lehetne lépni...
ez a csopi 2-3 hónap alatt feltöltödne és a pijac is kialakulna.
és aki idelép annak 1k kört és 336 topkört kéne L töltenije hogy a legfelső szintre kerüljön...
ha már vn a felsö szinten (akár több orival) és össze vn kötve a 2. en lévő orijával és ugyan arrol az ip címről megy akkor fordulni lehessen 2. szintről
persze a bizonyos feltételeknek meg kéne lennie)
és ez által könyebb lenne a fordulás a fedezés miatt mivel nem kéne az összes orival szenvedni D ben hogy forduloképes legyen az ori igy elég lenne egy orival felmenni topba és megvárni míg forduloképes az ori)
igy 2. szintről lehetne fordulni....
persze aki akar az akár 100 orit is felvihet a legfelső szintre)
Reply With Quote
  #58  
Old 11-06-2006, 14:07
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation akkor nézzük át újra a dolgokat!

az ami az eredeti felvetésben volt megoldható, DE! NEM OLDANÁ MEG AZT HOGY TÖBBEN JÖJJENEK A CSOPORTBA! viszont ha lenne ott is normális klán rendszer mint A-ban mindjárt nagyobb lenne a kereslet a csoportra..
még1 lehetőség az lenne ha be lenne téve +1 csopi D fölé 1/... és ott lenne klán rendszerű csoport, 2/D meg lenne olyan szint mint a többi értem ez alatt a 90 napot..stb
lehetne innen is lépni de csak olyan orival aminek több személyisége van szoval legalább 2, amelyiknek csak 1 van az kénytelen lenne felmenni 1/... -ba és ott játszani míg nem fordulhat, az hogy kinek mennyi orija lehet 1 klánban meg h hány klánban lehet 1 ember az részlet kérdés, mert sztem ennek ellenőrzése anarchban lehetetlen, normálban is nehéz kiszűrni a multit, ott ahol meg legális sztem egyenesen lehetetlen, de megoldás biztos van erre is csak okoskodni kell picit a piacot meg amit szecsa említett ha kell összefogással meg lehet oldani...
Reply With Quote
  #59  
Old 11-06-2006, 14:13
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by hulla View Post
az ami az eredeti felvetésben volt megoldható, DE! NEM OLDANÁ MEG AZT HOGY TÖBBEN JÖJJENEK A CSOPORTBA! viszont ha lenne ott is normális klán rendszer mint A-ban mindjárt nagyobb lenne a kereslet a csoportra..
még1 lehetőség az lenne ha be lenne téve +1 csopi D fölé 1/... és ott lenne klán rendszerű csoport, 2/D meg lenne olyan szint mint a többi értem ez alatt a 90 napot..stb
lehetne innen is lépni de csak olyan orival aminek több személyisége van szoval legalább 2, amelyiknek csak 1 van az kénytelen lenne felmenni 1/... -ba és ott játszani míg nem fordulhat, az hogy kinek mennyi orija lehet 1 klánban meg h hány klánban lehet 1 ember az részlet kérdés, mert sztem ennek ellenőrzése anarchban lehetetlen, normálban is nehéz kiszűrni a multit, ott ahol meg legális sztem egyenesen lehetetlen, de megoldás biztos van erre is csak okoskodni kell picit a piacot meg amit szecsa említett ha kell összefogással meg lehet oldani...
Hulla és ha a D felé tennénk egy szintet a nagy orik felépninek vagy azok akiknek pár mila pontjuk vn?
mert ha a nagyja nem lépne fel akkor nagyon nehéz lenne felejutni a felső szintre hagyak a lépési feltételek nem modosulnak....
Reply With Quote
  #60  
Old 11-06-2006, 14:16
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sok ori fellépne az tény, pl van egy érzésem h crazy ezért állt be 100k hekire 50 akárhány orival
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egyedi vagy egész csoportot érintő hiba ? webesc Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 02-22-2008 16:19
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 09:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu