Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 05-08-2007, 22:04
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azt viszont végképp nem értem, miért így kell: szívbajt hozok az elfel játszókra, hogy aztán enyhítsem a dolgot?

Mellesleg többször leírtam, hogy bízom benne, hogy ha külön topic van a változásokra, akkor annak oka van, és számít a véleményünk. De talán mégis jobb lett volna fordítva csinálni, először a vita, azutána döntés...
Az első döntés sürgős volt, a hibát, ha már kiderült valamilyen irányba korrigálni kellett. Ennélfogva a második is sürgős volt. Lásd be, hogy igazságtalan, hogy lehet építeni "beverhetetlen" orit, amiből nyugisan pusztíthatsz másokat, mert nem tudnak ellened semmit tenni.

Az elf 30% védelménél folytatott vitában mindenki azzal jött, hogy ő békésen akar játszani, neki kell a védelem, és amúgy se szok gyújtani, meg ölni. Nyilván akik engem meg a többi hadit gyújtották feleslegesen hetekig olykor, nem vettek részt a vitában, mint ahogy feltételezem azok sem, akikre Goldy haragszik Most meg hirtelen ki van herélve az elf mert nem tud gyújtani...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 05-08-2007, 22:10
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Az első döntés sürgős volt, a hibát, ha már kiderült valamilyen irányba korrigálni kellett. Ennélfogva a második is sürgős volt. Lásd be, hogy igazságtalan, hogy lehet építeni "beverhetetlen" orit, amiből nyugisan pusztíthatsz másokat, mert nem tudnak ellened semmit tenni.

Az elf 30% védelménél folytatott vitában mindenki azzal jött, hogy ő békésen akar játszani, neki kell a védelem, és amúgy se szok gyújtani, meg ölni. Nyilván akik engem meg a többi hadit gyújtották feleslegesen hetekig olykor, nem vettek részt a vitában, mint ahogy feltételezem azok sem, akikre Goldy haragszik Most meg hirtelen ki van herélve az elf mert nem tud gyújtani...
Miért lett hirtelen sürgős, ha előtte ki tudja mennyi ideig hibásan működött?

És én igenis békésen játszom az elfemmel, nem ártok senkinek, de jó volt tudnom, hogy ha baj van, elég keményen oda tudok sózni a támadónak. Ja, és engem sem bántott soha elf, ok nélkül. Kérlek ne kezdd te is ezt a paranoid szöveget arról, hogy a Hódító összes gonosza elfként kínozta a nemesen ártatlan hadisokat, mert ez nem így van. Aki megteszi, az ezután megteszi más fajjal és másképp, aki rosszindulatú, az mindig megtalálja az utat, hogy másoknak ártson.
Reply With Quote
  #53  
Old 05-08-2007, 22:11
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Az első döntés sürgős volt, a hibát, ha már kiderült valamilyen irányba korrigálni kellett. Ennélfogva a második is sürgős volt. Lásd be, hogy igazságtalan, hogy lehet építeni "beverhetetlen" orit, amiből nyugisan pusztíthatsz másokat, mert nem tudnak ellened semmit tenni.

Az elf 30% védelménél folytatott vitában mindenki azzal jött, hogy ő békésen akar játszani, neki kell a védelem, és amúgy se szok gyújtani, meg ölni. Nyilván akik engem meg a többi hadit gyújtották feleslegesen hetekig olykor, nem vettek részt a vitában, mint ahogy feltételezem azok sem, akikre Goldy haragszik Most meg hirtelen ki van herélve az elf mert nem tud gyújtani...
Cáfolom újra!

Én akkor is a 20%ért kardoskodtam. És akkor is, most is volt/van elf orim.
Azthiszem joggal vagyok mérges, kell a búbánatos francnak a +10% védelem és én azt akkor is mondtam, mikor maluszokról még távolról se esett szó.
Haragszom, mert tök mindegy kinek a hibájából a faj, amivel játszom teljesen játszhatatlanná vált. Sose voltam bunker, most kényteln voltam alkalmazkodni ehez az új hülyeséghez (már bocsánat, de az elf nem alternatíva már a szememben.)

Ha lehetőségem lenne azonnal váltanék.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #54  
Old 05-08-2007, 22:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Miért lett hirtelen sürgős, ha előtte ki tudja mennyi ideig hibásan működött?

És én igenis békésen játszom az elfemmel, nem ártok senkinek, de jó volt tudnom, hogy ha baj van, elég keményen oda tudok sózni a támadónak. Ja, és engem sem bántott soha elf, ok nélkül. Kérlek ne kezdd te is ezt a paranoid szöveget arról, hogy a Hódító összes gonosza elfként kínozta a nemesen ártatlan hadisokat, mert ez nem így van. Aki megteszi, az ezután megteszi más fajjal és másképp, aki rosszindulatú, az mindig megtalálja az utat, hogy másoknak ártson.
Azért lett sürgős, mert a hiba kibukott, elég sokan tudomást szereztek róla, és rendezni kellett a dolgot, hogy a lehető legkevesebb visszaélés történjen miatta. Ha marad 20% a 30 helyett ideiglenesen a döntéshozatalig, akkor most 100 elfes sírna itt, hogy őket beverték, kérik vissza az elvesztett javaikat, merthogy hibás a súgó.
Reply With Quote
  #55  
Old 05-08-2007, 22:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Cáfolom újra!

Én akkor is a 20%ért kardoskodtam. És akkor is, most is volt/van elf orim.
Azthiszem joggal vagyok mérges, kell a búbánatos francnak a +10% védelem és én azt akkor is mondtam, mikor maluszokról még távolról se esett szó.
Haragszom, mert tök mindegy kinek a hibájából a faj, amivel játszom teljesen játszhatatlanná vált. Sose voltam bunker, most kényteln voltam alkalmazkodni ehez az új hülyeséghez (már bocsánat, de az elf nem alternatíva már a szememben.)

Ha lehetőségem lenne azonnal váltanék.

Te csakugyan a 20%-ra szavaztál, tekintsd magad kivételnek a szövegem alól
Reply With Quote
  #56  
Old 05-08-2007, 22:20
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Azért lett sürgős, mert a hiba kibukott, elég sokan tudomást szereztek róla, és rendezni kellett a dolgot, hogy a lehető legkevesebb visszaélés történjen miatta. Ha marad 20% a 30 helyett ideiglenesen a döntéshozatalig, akkor most 100 elfes sírna itt, hogy őket beverték, kérik vissza az elvesztett javaikat, merthogy hibás a súgó.
A 20% vs. 30% vita sürgős lehetett, ezt elismerem. De a maluszokkal miért kellett ennyire sietni?
Reply With Quote
  #57  
Old 05-08-2007, 22:21
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Te csakugyan a 20%-ra szavaztál, tekintsd magad kivételnek a szövegem alól
Én még az első oldalon leírtam, hogy én a 30%-ot támogatom, mert az van a Súgóban, aszerint építettem az országomat.
És fentartom a véleményemet, annak ellenére, hogy már nem ez az elsődleges kérdés
Reply With Quote
  #58  
Old 05-08-2007, 22:26
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Te csakugyan a 20%-ra szavaztál, tekintsd magad kivételnek a szövegem alól
Ez nem vigasztal akkor, amikor templomok helyett kocsmát és őrtornyot, kocsmák helyett templomot és rötornyot, vagy barakkok helyett templomot, kocsmát és őrtornyot kell tömegesen felhúznod, bebunkerolnod magad, hogy "életben maradhass".
Megjegyzem az egyik elfemet ma kitekizték és varikat mérgeztek nála... hujjahó... több varim van, mint az ellennek, de mindössze kétszer lennék képes beártani neki bosszúból, amin csak röhogne... élvezem a játékot.

(Ja és ez ki nem maradhat... kérem vissza a 20% védelmi bónuszomat.:P)
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 05-08-2007 at 22:28..
Reply With Quote
  #59  
Old 05-08-2007, 22:47
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
és varikat mérgeztek nála...
Azt hogy kell?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #60  
Old 05-08-2007, 22:49
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azt hogy kell?
Ügyesen.:P
De tudod te miről beszélek, ne kötözködj.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi MiKoR Stratégia & Tippek 536 06-25-2012 08:53
óriás? tényleg a legjobb? MiKoR Stratégia & Tippek 139 04-05-2009 22:42


All times are GMT +1. The time now is 13:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu