Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Igényfelmérés: SMS fogadás bővítése Vodafone irányból
Bankkártyával fizetek, és maradok is ennél. 10 5.78%
Pannonról fizetek, és maradok is ennél. 33 19.08%
T-Mobile-ról fizetek, és maradok is ennél. 34 19.65%
Bannkártyával fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 11 6.36%
Pannonról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 29 16.76%
T-Mobile-ról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 26 15.03%
Nem vagyok VIP tag, de ha lenne Vodafone, akkor lennék. 30 17.34%
Nem érdekel a VIP tagság, nem kívánom támogatni a Hódítót. 0 0%
Voters: 173. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-08-2007, 08:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Egyébként nem tudom miért gáz fenntartani 1-nél több mobiltelefont...
Itt már kicsit offtopic megyek, de nekem pl nincs annyi telefonom, ahány kártyám... Olcsóbb egy telefont kártyafüggetleníteni, mint venni egy új telefont, és a macera is sokkal kevesebb vele.

Mindegy, ennyire nem akarom támogatni az sms megoldást, mert természetesen a bankkártyás megoldás a preferált az összes közül. Mindenkinek ez a legjobb: Neked is biztonságosabb, azonnal láthatod, ha valaki használta a kártyát; nincsenek utólagos meglepetések, amikor megkapod a számlát; nincsenek elgépelések, rosszul írt kódszavak, rosszul beírt sorszámok, így gyakorlatilag olcsóbb is, hiszen a rontott sms-eket nem fizeted, mivel nincs rontás; és még pénzvisszafizetési garanciát is biztosítunk rá arra az esetre, ha valaki úgy döntene, hogy VIP-ként mindent szabad, majd ezt másnap meg is bánja, és soha többet nem akarja látni se a Hódítót. És természetesen nem titok, hogy nekünk is ez a legelőnyösebb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 11-08-2007, 13:00
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ez most nem kifejezettem LotR-nak szólt, hanem mindenkinek, akinek van vodás meg nemvodás száma, és ő a vodásról kényelmesebben tud vip-elni. A fentiek értelmében nem értem, hogy miért gáz a másik telefont a fiókban tartani, és 2 hetente küldeni róla 1 sms-t. :S
Gee te megértő ember lehetsz meg sem foruldt a fejedbe h nem kártyás hanem előfizetéses volt....
még1 dolog a kártyás telo is ktsg... mivel max 1 évig használhatod a kártyát ha nem töltöd ffel..
No meg ne kelljen már akárkivel leszerződnöm csupán 1 játék miatt már bocsánat de számomra még nem fordult meg a világ...
2 luxus h azrt legyen 1 p v t-s számom mer a hoditoba kell...
de én megoldom magam.... csupán örülnék neki ha lenne és számomra megkönnyítené az életet ennyi..

Jah és még vmi általában csakugy kártyát nem vágnak az emberhez.. ahoz telot is kell venni az is ktsg... szal bevallom lexarom mennyi kedvezményed van mert senkit nem érdekel, de képzeld van sok ember akinek nincs...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #53  
Old 11-08-2007, 13:11
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Jah és még vmi általában csakugy kártyát nem vágnak az emberhez.. ahoz telot is kell venni az is ktsg...
Szerintem lehet külön szerválni kártyát
1000 Ft-ér simán lehet venni egyet.
Reply With Quote
  #54  
Old 11-08-2007, 13:12
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
hiszen amikor 30 SMS-t kell elküldeni... Hát az nem kis idő, meg nem kis szívás utána visszanézni, hogy mind jó helyre ment-e el, stb stb...
A következő ilyen 30 sms-es balhénál becsúsztatom neked az egyik orim sorszámát
Reply With Quote
  #55  
Old 11-08-2007, 13:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Jah és még vmi általában csakugy kártyát nem vágnak az emberhez..
Hmm? Ha csak kártyát akarsz venni, akkor csak kártyát veszel. Ez nincs telefonhoz kötve. Fordítva már inkább, telefont csak úgy nem kapsz olcsón (értsd: akciósan), hanem kártyát is kell hozzá venned. De itt most nem erről beszélünk.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #56  
Old 11-08-2007, 13:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
(vagy mennyi most a minimál feltöltés.. Nem tom, 3 előfizus számom van. Lehet, hgoy 3600 Ft.)
900 (kilencszáz)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #57  
Old 11-08-2007, 16:16
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

No. 5 hsz sok volt. Lesz belőle 1.
T-mobilos vagyok, maradok is ennél. Mint kiderült, kb 2000 Ft-ból ki lehet hozni egy VIPelésre tökéletesen alkalmas készüléket. ha valaki inkább éveken keresztül sír, hogy nem tud vipelni, mert vodás, az így járt. Vegyen egy SIM kártyát, és töltse fel évente 900 Ft-tal. Vagy sírjon tovább. (Kivétel, akinek erre nincs lehetősége. Külföldről van, stb stb..) Ennyi. (Tudom, bunkó vagyok. Ez van.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #58  
Old 11-08-2007, 16:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
No. 5 hsz sok volt. Lesz belőle 1.
T-mobilos vagyok, maradok is ennél. Mint kiderült, kb 2000 Ft-ból ki lehet hozni egy VIPelésre tökéletesen alkalmas készüléket. ha valaki inkább éveken keresztül sír, hogy nem tud vipelni, mert vodás, az így járt. Vegyen egy SIM kártyát, és töltse fel évente 900 Ft-tal. Vagy sírjon tovább. (Kivétel, akinek erre nincs lehetősége. Külföldről van, stb stb..) Ennyi. (Tudom, bunkó vagyok. Ez van.)
900 Ft-ból mennyi vip sms jön ki ? 1 évi ??? Azt aligha hiszem el az 3 sms 3*2 hét 6 hét
bár kitart 1 évig Csak nem mindegy mikor vippeled ha Karácsonykor akkor úgy kitart az évbe
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #59  
Old 11-08-2007, 16:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
900 Ft-ból mennyi vip sms jön ki ? 1 évi ??? Azt aligha hiszem el az 3 sms 3*2 hét 6 hét
bár kitart 1 évig Csak nem mindegy mikor vippeled ha Karácsonykor akkor úgy kitart az évbe
Alapvetően arról volt szó, hogy mennyi ideig érvényes egy sim kártya. Ha feltöltöd, és utána azonnal el is használod, akkor onnantól kezdődik újra az egy év. 900 forint nem elég egy évnél hosszabb időre, ezért valószínű, hogy a kártya lejárta előtt újra fogod azt tölteni. Így máris értelmetlen a "meddig érvényes a kártya?" kérdés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #60  
Old 11-08-2007, 16:41
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
900 Ft-ból mennyi vip sms jön ki ? 1 évi ??? Azt aligha hiszem el az 3 sms 3*2 hét 6 hét
bár kitart 1 évig Csak nem mindegy mikor vippeled ha Karácsonykor akkor úgy kitart az évbe
Annyiból tartod fent... A kártyát.. mivel minimum 1x töltened kell/év. nyilván VIP-re többet fogsz költeni/év, tehát innentől kezdve 0szalldós. A többit privátba mond el kérlek, mert már így is 2x annyit írtam ide, mint az átlag user. PM-ben szívesen megbeszélem, hogy hozod ki ezt 2k ft-ból.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 11-08-2007 at 16:44..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu