Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 12-18-2006, 09:17
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azok a törpék akik most fent vannak azok még régebben értek oda...Akokr könnyebb volt fedezéssel haladni.Kivéve egyet ha jól tudom...

Egyetlen lehetőség a klántámadás, de ez azert nem kis ráfordítás.Ahhoz is az kell hogy a törpe mikor fellép nem tart bányát hanem barakkot.Valamikor visziont kell fedeznie hiszem bányákat akar...

A lehetősgét én is abban látom hogy a célzott fedezés költsége marad mindig 225 kati.

DE
A fedezésnél lehet választani hogy bányára menjen és akkor mindig azt talál 225 ért vagy pedig simára ami emelkedett fedezésen van már.Az elsőnél nem lehet bontani a bányákat a masodiknál pedig lehet...
A törpe el tudja dönteni hogy melyiket akarja.Sokat nem fog fedezni csak bányára mert akkor üthető lesz.Ha pedig bányát akar de bontahatót akkor meg drágábban tudja csak.
Sponsored Links
  #52  
Old 12-18-2006, 13:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem tetszik Panyi ötlete is, hogy a bányák valamiféle védelmi bónuszt adjanak a törpinek, csak nem tudom, ezzel nem teremtünk-e beverhetetlen termelő orikat. A haladása drága lenne továbbra is, de nem hozzá ugrana be minden arrajáró földért.
  #53  
Old 12-18-2006, 13:20
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem miert adna + védelmet a bánya?
Es miert csak a törpének?

Csainljunk beverhetetlen orikat akikkel ugyanugy nem lehet felfelé haaldni? Szerintem a probléma az hogy ha bányát akarsz akkor nem tudsz haaldni ha meg nem akarsz bányát akkor nem leszel törpe.
Valahogy azt kell elérni hoyg a kettő megoldahtó legyen.

Bár öszintén akkor beirhatna valaki hogy o ember akar lenni de az A ban nem tud haladni, és adjunk neki is valami előnyt hogy ez menjen...
  #54  
Old 12-18-2006, 13:43
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Bár öszintén akkor beirhatna valaki hogy o ember akar lenni de az A ban nem tud haladni, és adjunk neki is valami előnyt hogy ez menjen...
A 1/2elfet és a hullát is be lehetne ilyen alapon írni...
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
  #55  
Old 12-18-2006, 13:45
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Szerintem miert adna + védelmet a bánya?
Es miert csak a törpének?

Csainljunk beverhetetlen orikat akikkel ugyanugy nem lehet felfelé haaldni? Szerintem a probléma az hogy ha bányát akarsz akkor nem tudsz haaldni ha meg nem akarsz bányát akkor nem leszel törpe.
Valahogy azt kell elérni hoyg a kettő megoldahtó legyen.

Bár öszintén akkor beirhatna valaki hogy o ember akar lenni de az A ban nem tud haladni, és adjunk neki is valami előnyt hogy ez menjen...

Pl azért, mert a törpék elég otthonosan mozognak a bányában, és oda vonulnak vissza utolsó védelmi vonalként. Vagy mittomén
Itt még csak ötletek vannak, hogyan lehetne a törpik haladását biztosítani, amellett, hogy termelnek is. Mert ha beépül 70% barakkra halad mint az állat, elismerem, csak épp nem lesz a klánnak nyersije...
  #56  
Old 07-12-2007, 15:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Egy másik témával összevonva ez a téma itt folytatható:

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=2129

Ezt a témát zárom, folytatás a fenti, összevont témában.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu