Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #581  
Old 05-07-2007, 21:57
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Lehet hogy vicc, de annak ellenére, hogy baromira el vagyok keseredve amiatt, hogy kiherélték az országomat, nagyon nem tetszik hogy egyesek már folyamatosan személyeskednek.
Úgy látszik, hogy sokan mihasználják a közhangulatot hogy végre belerúghassanak másokba...
ez nem igaz.
szerintem nincs ok, amiért ne lehetne személyeskedni. végülis ők döntöttek, kérdés nélkül. vagy téged megkérdeztek?
akkor miért ne lehetne személyeskedni, ha valaki akar.
mellesleg nem ő az első a topicban.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #582  
Old 05-07-2007, 21:58
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Fusio View Post
Az biztos h sok embert érint ez,de jobban belegondolva annyira nem vészes,mert akki eddig is elf fan volt az most is az marad,itt egy újabb kihívás (igaz h elején elentkeztem az alakitásokkal,de ha kihívásnként fogom fel,akkor még izgalmasabb a játék
Hát én kb. fél éve fedeztem fel az elfet, azelőtt soha nem próbáltam. Megtetszett, megszerettem, ennek ellenére vagy restart lesz, vagy bízom a szerencsémben hogy elérem a szintlépést, és egyel fentebb váltok fajt
Az nem kihívás, hogy pofozógép lehetek.
Reply With Quote
  #583  
Old 05-07-2007, 21:58
voli_beneth voli_beneth is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Akkro most mi a helyes eljárás ha megtámadják az ELf-et ?? mondjuk leviszik a tolikészülijét és kitekizik?? fedezzen fel amig lehet ott álljon meg bunkerozza be magát?? DE VÉLETLEN se probáljon visszaütni?? vagy mit???
jó kérdés! én is erre lennék kiváncsi...
csak a erre a kérdésre még nem érkezett, és nem is fog érkezni megfelelő válasz amindentudó megfejtőktől...

ill. az lesz a válasz, hogy ne játsz elf-el,csak mint valaki mondá pár HSZ-el ezelőtt, én nem ezt az elf-et válaszottam...
Reply With Quote
  #584  
Old 05-07-2007, 22:00
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
ez nem igaz.
szerintem nincs ok, amiért ne lehetne személyeskedni. végülis ők döntöttek, kérdés nélkül. vagy téged megkérdeztek?
akkor miért ne lehetne személyeskedni, ha valaki akar.
mellesleg nem ő az első a topicban.
Semmiképpen nem értek egyet azzal, hogy egymást szidjuk és kész. És a "gyújtsuk fel az adminokat" szöveg végképp nem vicces. Legalábbis most nem látom annak, egy pirosat meg túlél a srác.
És igen, kérdés nélkül dönötttek. De egyúttal Ati megnyitotta ezt a topicot, hogy elmondhassuk a véleményeket: bízzunk benne, hogy számít amit írunk, és nem lefutott dolog még az ügy.
Reply With Quote
  #585  
Old 05-07-2007, 22:00
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Semmiképpen nem értek egyet azzal, hogy egymást szidjuk és kész. És a "gyújtsuk fel az adminokat" szöveg végképp nem vicces. Legalábbis most nem látom annak, egy pirosat meg túlél a srác.
És igen, kérdés nélkül dönötttek. De egyúttal Ati megnyitotta ezt a topicot, hogy elmondhassuk a véleményeket: bízzunk benne, hogy számít amit írunk, és nem lefutott dolog még az ügy.
bízz benne, ha akarsz
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #586  
Old 05-07-2007, 22:01
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr View Post
Vita és egy kétes szavazás csak a 20-30%-ról volt. Annak az lett a vége, hogy Ati eldöntötte lesz malusz az elfnek.
Sokan beletörödtek mert gondoltak egy méltányos kiegyensúlyozó 20-30-40% maluszra, de nem 80%-ra. Ezért a tiltakozás. Nagyon eltolja az arányokat.

Hm, Zsáni beelőzött.
akkor sem vita ez, hanem tiltakozás...

bocsika, én meg jókat röhögök rajta

Reply With Quote
  #587  
Old 05-07-2007, 22:01
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
eddig is minden orszagot lehetett bantani legalabb 1 haderonemben. csak a nem elf orszagokon elsore latszik melyik az az 1 v 2.
az oriastol? pl folyamatosan szedheted a tekijet aprankent. ne akarj 10ezrevel lopkodni naponta tobbszor. raadasul teljesen vedve.
Aha értemén, akkor innentől lopkodjon az elf apránként, miközben az óriás lerengeti, leöli a tolikat, stb... teljesen logikus mint ahogy az is, hogy ezekután az elf mégcsak a varikkal se tud semmit csinálni, maximum tovább hozza huszasával a tekiket, hátha egyszer elfogy neki.

A varis elfről meg ne is beszéljünk, annak az ilyen szintú gyengítése abszolút nem értem mire volt jó...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 05-07-2007 at 22:03..
Reply With Quote
  #588  
Old 05-07-2007, 22:02
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ami meg az 5-6 körröl történö ártóást illeti, ha én mf elf vagyok a 3-as szinten, jön egy szövi, és leüt rólam 60 hektárt földet, és én ezután 3 napig ölöm a varikat, akkor asszem kijár nekem ehhez a jog.

aki sir, hogy milyen védelmi bónuszai vannak az elfnek, az nem veszi figyelembe, hogy egy védelmi bónusz kevesebbet ér, mint egy támadóbonusz.
Bárki aki az ellenkezöjét állitja, annak fogalma sincs a háborúzásról, ergo ideje magának olyan játékot keresni, ami nem erröl szól.
Reply With Quote
  #589  
Old 05-07-2007, 22:02
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Szted 10k ponton belül van az az ország, amelyik 248 körre van??? Semmit nem tudok neki ártani, akkor meg minek kell malusz a kapunyitáshoz?
Naaaaaa akkor kinek méricskéled az országokat? Ha valakit sereggel ütsz be az is árt ám az országának 1.8 millió rúna Aban aprópénz, akinek nem az jobb, ha restartol, mert úgyis szétszedik.

Spanyol
Reply With Quote
  #590  
Old 05-07-2007, 22:02
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

OFF:

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
az oriastol? pl folyamatosan szedheted a tekijet aprankent. ne akarj 10ezrevel lopkodni naponta tobbszor. raadasul teljesen vedve.
ha egy óriástól így ellopják a tekijeit a szieszta ellenére, az szégyen
Egy óriás csak tudja már meg hogy ki lopta, ha meg már tudja, akkor simán leveszi a tolvaj készültségét (a tolvaj ezt nem tudja megakadályozni, mivel a szieszta miatt nem tudja leölni a varikat)

szóval az óriást továbbra sem lehet csak úgy kicsinálni..
az a bizonyos hobbiból lerengetést az óriás simán meg tudja csinálni, mert nem lehet csak úgy megtudni, hogy ki volt
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 00:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu