Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5851  
Old 05-03-2009, 09:45
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Rengeteg magyarázata lehet a 2 sereg sikerének.

Akár az is lehet, hogy ment egy komoly támadó sereg, meg egy kis próbasereg, hátha üresek, és nem figyelnek.

És ezen kívűl is van még sok-sok lehetséges magyarázat.

Fontos az is, hogy a Pékek napok óta ott mozogtak a Nyilasok közelében és nem történt összecsapás. Tanán megszokták egymás közelségét, nem is számítottak támadásra.

És Gratulálok a hatalmas győzelemhez
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Reaktor For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5852  
Old 05-03-2009, 09:47
Wu:) Wu:) is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Anglia
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Csökönyös vagy, mint amit a neved is mutat. Nem azt írtam, hogy tény. Ez nem bíróság, hogy csak tényeket lenne szabad írni. És nem is feltételezem, hogy olyan hiábát ejtenének, ami bizonyítható lenne. Attól még egy MSN-en egy elejtett szó a másik klánból, egy bizalmas infó egy gömbözésről elég valószínű.

De amit Fegya mond, az már általam is hihető magyarázat és azt el tudom fogadni.
Sziasztok!
Felesleges csalást emlegetni, mert nem volt, aki vádaskodik, az nincs tisztában Iron képességeivel.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Wu:) For This Useful Post:
  #5853  
Old 05-03-2009, 10:14
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"2 esetet ugyan el tudok rá képzelni, de mindkettő valószínűtlen. Nem akarok vádaskodni, de nekem ez nagyon csalás szagú."




Üdv! Gondoltam bejegyzek már én is ide. Tulip, légyszíves árúld már el, hogy melyik az orid itt a játékban, kíváncsi lennék, hogy hol játszol. Mert ez a Tulip nekem nem sokat mondd. Szerintem még nem is ismerjük ez miatt egymást. Én olyan emberről nem állítanék semmit se akit ne ismerek. Mert az elég elhamarkodott itélet lenne, és könnyen a visszájára fordúlhat.
Az a baj ebben a hódítóban pláne itt A-ban. Ha valaki lát egy reményt egy ütésre és még BE IS VÁLLALJA, kockáztatva nem 1-2 ember játékának sikerességét és vállalja azt, hogy ha nem jön össze a nyakát letépik, kilépnek, esetlek változik a viszony a klánon belől, mert ellenzik a támadást és Te mégis megléped, bízol abban, hogy nem vagy hülye béna...

Igaz vasárnap van, de van ügyeletes gyógyszertár, vegyél magadnak valami kedélynövelőt, mert látom te elég sikertelen kis játékos lehetsz, ha bármi elképzelhető számodra már azonnal csalás...miközben lehet csak te nem vagy egy nagy Pro.

Amúgy minden klán beüthető aki szabis...hát volt már rá példa hogy 6-an voltak a klánba mind szabin és a fullos sereget kivédték...égett is a pofám, de ez más tészta.

Infókról: Nincs szükségem azt hiszem infókra mástól, mikor vagyunk a klánban páran és mindenki megtud szerezni mindent egy ellen klántól. Ha mégis máshoz kellene fordúlnom, ezzel kockáztatnám a játékban való részvételem és el kéne hitetnem magammal, hogy egy ultra nagy gyökér vagyok, hogy még igyse tudok játszani ennyi nagyon jó, ügyes játékossal!


Igazából részemről ennyi

Mindenki aki beírt, KÖSZÖNJÜK, nem sok esélyt láttunk, de mind1 mind1 alapon meg kellett játszani....összejött!


Iron
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
  #5854  
Old 05-03-2009, 10:32
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Gratulálok a pékeknek! Szép volt!

Nem tudom a részleteket, de ez a két klán elég rég ismeri egymást. Minden felmérés nélkül is elképzelhető, hogy sejtették, elég üresek az orik...
Már csak azért is, mert gondolom mindenki tudja, nem mindegyik klán teheti meg magának ekkora magasságokban, hogy etessék a védő sereget napról-napra
Szóval én is úgy gondolom, egy rizikót mindenképpen megért, és bejött Ennyi.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Zsáni For This Useful Post:
  #5855  
Old 05-03-2009, 10:46
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Csökönyös vagy, mint amit a neved is mutat. Nem azt írtam, hogy tény. Ez nem bíróság, hogy csak tényeket lenne szabad írni. És nem is feltételezem, hogy olyan hiábát ejtenének, ami bizonyítható lenne. Attól még egy MSN-en egy elejtett szó a másik klánból, egy bizalmas infó egy gömbözésről elég valószínű.

De amit Fegya mond, az már általam is hihető magyarázat és azt el tudom fogadni.
játszani kellene nem sírni. Nekem ennyi a véleményem. off, mivel közöm még nincs A-hoz
Ezzel a csalással, meg magadról állítottál ki bizonyítványt. Feltevésre, Ha-ra, nem szokás ilyet írni. Ha van konkrét bizonyíték tárd Ati elé a megfelelő fórumon, ha meg nincs, ismerd el a vereséget és gratulálj az ellenfélnek (nem ellenség). Ha így teszel, jobban jöttél volna ki a dologból

Last edited by Hex; 05-03-2009 at 10:50..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #5856  
Old 05-03-2009, 11:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Hát tulip...nem is tudom mondjak-e valamit ezekre... hmm... Nem lehetsz régóta az A-ban. Mert akkor láthattad volna még régebben, amikor mi mentünk a nyilasokra, szintén ilyenkor, és ott sem jött szembe senki... Én csak 1 sereget mertem megkockáztatni, de ugyanilyen erővel mehetett volna 2 is!
Nem tudom, hogy ez miért szúrt szemet. Csak azért mert nagy volt? Nézd végig a szövetségi eseményeket, hogy hány 2sereges támadás van még akár nappal is. Azért mert ez nagy dolog, még ugyanolyan mint a kicsi...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5857  
Old 05-03-2009, 12:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
2009-05-03 04:01:28 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 4194 hektár földet.
2009-05-03 04:01:27 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 4609 hektár földet.


Ezt valaki magánban elmagyarázná nekem, hogyhogyan történhetett?
Ugyanis a seregindítás pillanatában Iron-éknak a legnagyobb országuk is kb. több mint 100 körrel a támadott klán legkissebb tagja alatt lehetett, azaz gömbözés lehetetlen, de tolival is lehetetlen az értékkülönbség miatt megállapítani, hogy üres.

Szabin nem láttam, hogy lett volna, mégis valahonnan tudniuk kellett, hogy üres az országuk. Máskülönben hogy a túróba verte be kétszer?

Szóval magyarázza már meg nekem ezt valaki legyen szíves, mert nem értem.

2 esetet ugyan el tudok rá képzelni, de mindkettő valószínűtlen. Nem akarok vádaskodni, de nekem ez nagyon csalás szagú.

Még arra is van tippem, hogy kitől van az információ...

De remélem, tévedek.

Ugy latom, kicsit elszabadultak az indulatok.

Nekem fogalmam sincs, mi, es hogy tortent.

De mivel ezt senki nem emlitette, elarulom en.

A pontlistat figyelgetve, az ehezes mertekebol nagyon jol meg lehet allapitani, hogy kb mennyi sereg van benn az egyes orszagokban.

"Proba szerencse" tamadast is nagyon sokat lattunk mar A-ban, ami bejott.

Ps.: Ja, es gratulalok a pekeknek!
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #5858  
Old 05-03-2009, 15:15
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
2009-05-03 04:01:28 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 4194 hektár földet.
2009-05-03 04:01:27 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 4609 hektár földet.


Ezt valaki magánban elmagyarázná nekem, hogyhogyan történhetett?
Ugyanis a seregindítás pillanatában Iron-éknak a legnagyobb országuk is kb. több mint 100 körrel a támadott klán legkissebb tagja alatt lehetett, azaz gömbözés lehetetlen, de tolival is lehetetlen az értékkülönbség miatt megállapítani, hogy üres.

Szabin nem láttam, hogy lett volna, mégis valahonnan tudniuk kellett, hogy üres az országuk. Máskülönben hogy a túróba verte be kétszer?

Szóval magyarázza már meg nekem ezt valaki legyen szíves, mert nem értem.

2 esetet ugyan el tudok rá képzelni, de mindkettő valószínűtlen. Nem akarok vádaskodni, de nekem ez nagyon csalás szagú.

Még arra is van tippem, hogy kitől van az információ...

De remélem, tévedek.


azért érdekes amit mondasz látszik nem sok közöd van A topjához, mert ha lenne, akkor tudnád, rengeteg az üresen hagyott ori, éppen a kajáltatás miatt.. és elég egy nem nézett táv, és akár több sereggel is be lehet verni egy nagyobb klánt is.. próba szerencse, grat a pékeknek!
Reply With Quote
  #5859  
Old 05-03-2009, 15:21
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A pontlistat figyelgetve, az ehezes mertekebol nagyon jol meg lehet allapitani, hogy kb mennyi sereg van benn az egyes orszagokban.
Ilyet én is többször számoltam, de most nem jutott eszembe. Neked igen, tehát jogos az elismerésem.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #5860  
Old 05-03-2009, 15:48
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Igaz vasárnap van, de van ügyeletes gyógyszertár,
...Iron

Látom, felvetted a Szamár stílusát. Pedig felesleges megsértődnöd.
Értelmes magyarázatot vártam az esetre, és megkaptam Zsáni + Fegya verziója együttesen, valamint Reaktor Zoli és Remedy verziója önállóan is logikus magyarázat az eseményekre.
Szóval mint a példa mutatja, lehet normálisan is választ adni a kérdésemre, nem fontos megjátszani a nagy taplót Neked se, meg Szamárnak se.

Egyébként ha már rólam van szó, én nem játszom, mert nincs rá időm, sem lehetőségem, egyébként szeretem ezt a játékot és nem kell elmagyaráznod, hogy mit kockáztatsz egy-egy ütéssel.
És ha jól emlékszem, én is láttalak már pattanni szabis klánról.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu