Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #571  
Old 09-26-2006, 11:49
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Magyarul neked ez az elsődleges célod?
Hát hajrá! Csináld meg úgy is ha nem sétagaloppozni kell hozzá...
Te sosem akartál első lenni??? Na mindegy ha nem akarsz első lenni az a te dolgod, de ennek a játéknak a neve Hódító és nem pedig "gyüjtögető" vagy "ringlispír"...
Én egy orival játszom az igaz de nem miattam én végig csinálom az 1/a-s feltételeket is a probléma az, hogy egyesek azért tartanak betonelf orikat az 1/a-ban hogy a kis ori tudjon forgolodni. Ez viszont már egyáltalán nem kedvez az 1/a-nak. Melesleg mondtam egy olyan javaslatot is, hogy csak 1/a-ból való fordulással lehessen kis kékszámot szerezni. De ezt meg épp azok nem akarják akiknem könyebb 2/b-böl fordulni mint, hogy fel menjenek 1/a-ba. (Lehet, hogy épp te sem.) Legyen kötelezö minden orinak az 1/a a kis kék számokhóz!
Sponsored Links
  #572  
Old 09-26-2006, 11:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Én mindenfélképpen támogatnám, hogy személyiséget _csak_ A-ból fordulva lehessen megszerezni, hiszen az A is szerves része a játéknak.. Mivel szerinted is az "A" a játék csúcspontja, igenis mindenki tapasztalja meg és ha másik személyiséget akar, akkor dolgozzon meg érte.. Hozzáteszem szerintem ez még mindig humánusabb, mint bizonyos szinteken a top1 vagy akár a top1% elérése..
Hmm? Valahol nagyon elbeszélünk egymás mellett. A mostani javaslatban nem szerepel, hogy az A kihagyásával lehessen plusz személyiséget szerezni. Lehet a B-ből fordulva, *HA* az A-ban is teljesíti a feltételeket. Ha nincs országa az A-ban, akkor nem tud a B-ből fordulni.

Úgyhogy ha második személyiséget akar, akkor mindenképp meg kell tapasztalnia az A-t, és meg kell dolgoznia érte. Most is. Ezen a mostani javaslat nem változtat.

Ne térjünk ennyire el a témától.
__________________
Hódító * Queosia
  #573  
Old 09-26-2006, 11:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
Én egy orival játszom az igaz de nem miattam én végig csinálom az 1/a-s feltételeket is a probléma az, hogy egyesek azért tartanak betonelf orikat az 1/a-ban hogy a kis ori tudjon forgolodni. Ez viszont már egyáltalán nem kedvez az 1/a-nak. Melesleg mondtam egy olyan javaslatot is, hogy csak 1/a-ból való fordulással lehessen kis kékszámot szerezni. De ezt meg épp azok nem akarják akiknem könyebb 2/b-böl fordulni mint, hogy fel menjenek 1/a-ba. (Lehet, hogy épp te sem.) Legyen kötelezö minden orinak az 1/a a kis kék számokhóz!
Ebbe az irányba ne menjünk.
__________________
Hódító * Queosia
  #574  
Old 09-26-2006, 11:58
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ebbe az irányba ne menjünk.
akkor a kis kék (3)-aknak már a negyedikért legyen kötelező az 1/a.
  #575  
Old 09-26-2006, 12:00
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ebbe az irányba ne menjünk.
Itt most jelenleg nem arról van szó, hogy a B-ből fordulás feltétele?
Lehessen B-ből fordulni, ha az A-ban van országod és teljesíti is a szükséges Top köröket. Viszont személyiséget ne kapjon ezért!
Csak az az ország kapjon személyiséget amelyik közvetlenül az A-ból fordul!
Vagy alapból elveted ezeket a javaslatokat, mert tényleg elbeszélünk melletted!
  #576  
Old 09-26-2006, 12:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony View Post
Itt most jelenleg nem arról van szó, hogy a B-ből fordulás feltétele?
Lehessen B-ből fordulni, ha az A-ban van országod és teljesíti is a szükséges Top köröket. Viszont személyiséget ne kapjon ezért!
Csak az az ország kapjon személyiséget amelyik közvetlenül az A-ból fordul!
Vagy alapból elveted ezeket a javaslatokat, mert tényleg elbeszélünk melletted!
Amit írsz, azt úgy hívják, hogy zéróstart, és akár a B utolsó helyéről is használhatod, nem kell hozzá semmi top feltételt teljesíteni.

Nem támogatok semmi más olyan lehetőséget, ami "plusz személyiség nélküli" fordulást tesz lehetővé, hiszen ilyen már van, kár újra feltalálni a spanyolviaszt.

Arról beszélünk, hogy a plusz személyiségért mit kell teljesítenie.

Erre volt a javaslat, hogy a B-ben *ÉS* az A-ban is a szigorított feltételeket. (Ha 1 személyiséges országról van szó, akkor nincsenek szigorított feltételek, ezeket már megbeszéltük.)
__________________
Hódító * Queosia
  #577  
Old 09-26-2006, 12:04
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
Én egy orival játszom az igaz de nem miattam én végig csinálom az 1/a-s feltételeket is a probléma az, hogy egyesek azért tartanak betonelf orikat az 1/a-ban hogy a kis ori tudjon forgolodni. Ez viszont már egyáltalán nem kedvez az 1/a-nak. Melesleg mondtam egy olyan javaslatot is, hogy csak 1/a-ból való fordulással lehessen kis kékszámot szerezni. De ezt meg épp azok nem akarják akiknem könyebb 2/b-böl fordulni mint, hogy fel menjenek 1/a-ba. (Lehet, hogy épp te sem.) Legyen kötelezö minden orinak az 1/a a kis kék számokhóz!
Nehéz megérteni, hogy ahoz hogy az 1/A ban eredményesen tudjál játsznai, akár több hónap felkészülés szükséges? A 2/b-ből való fordulás elsősorban azért lehetséges, hogy az 1/A-s ország ne tartsa fel a többit. Ha valaki 1 országgal játszik és kék számokra hajt akkor így járt. A játék végcélja tényleg az 1/A nem pedig a minél több kék szám. Az "1/A ban orit tartok és 2/Bből fordulok" mindekinek elérhető, és az 1/A jelenleg nagyobb prioritású mint a kék számos fordulósdi. A klántámadások hatékonyságának esetleges emelésével a betonelfek játékra kényszerülhetnek

Visszatérve a témára, szerintem jobb lenne, ha az 1/A-s orinak is teljesítenie kéne a 2/B-s ori fordulásának feltételeit, sokkal reálisabb. Ezzel nehezithetjük a régebbi játékosok játékát, az újjakat pedig nem értinti a változtatás.
  #578  
Old 09-26-2006, 12:07
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Arról beszélünk, hogy a plusz személyiségért mit kell teljesítenie.
és mi erre mondtuk, hogy az 1/A-t kelljen teljesítenie.. eleve nem értem, hogy hogy került ki a játékból az 1/A.. persze, ha kiskéktömeggyárra törekszünk, akkor nem szóltam..

mondjuk _tény_, hogy ezen javaslatnál nem vagyok tekintettel azokra, akiknek sok országuk van.. de nem hinném, hogy az lenne a cél, hogy mindenkinek minél több országa legyen.. ha igen, akkro sorry..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)


Last edited by Deni; 09-26-2006 at 12:15..
  #579  
Old 09-26-2006, 12:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
Visszatérve a témára, szerintem jobb lenne, ha az 1/A-s orinak is teljesítenie kéne a 2/B-s ori fordulásának feltételeit, sokkal reálisabb. Ezzel nehezithetjük a régebbi játékosok játékát, az újjakat pedig nem értinti a változtatás.

..... ööö...... ez volt a javaslat, igen.........
__________________
Hódító * Queosia
  #580  
Old 09-26-2006, 12:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
és mi erre mondtuk, hogy az 1/A-t kelljen teljesítenie.. eleve nem értem, hogy hogy került ki a játékból az 1/A.. persze, ha kiskéktömeggyárra törekszünk, akkor nem szóltam..
Térjünk vissza az eredeti témára.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Erdely RedDog76 Ismerkedés 145 05-23-2012 13:26
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01
Újraindulás Josh Segítség 18 03-21-2006 09:56


All times are GMT +1. The time now is 15:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu