Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #561  
Old 04-27-2007, 11:45
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by fáy View Post
Nem támadtunk , nem is ártóztunk , nem volt alapjuk erre , de ez van.
Érdekes történet, ami nem gyengén sántít nekem

Tehát a szövidet úgy végezték ki, hogy ti nem tudtátok meg kik bántják?
Pfff.. ez csúnya...

Amúgy meg ez nem jksz! Egyértelmű! Nem csaltak!
Haladnak felfelé megint megtaláltak titeket, ti bajotok!

meg még írhatnék sok érvet.. de ahoz lusta vagyok... szerintem rá tudsz jönni magadtól is..
__________________
LotR
Sponsored Links
  #562  
Old 04-27-2007, 11:55
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Érdekes történet, ami nem gyengén sántít nekem

Tehát a szövidet úgy végezték ki, hogy ti nem tudtátok meg kik bántják?
Pfff.. ez csúnya...

Amúgy meg ez nem jksz! Egyértelmű! Nem csaltak!
Haladnak felfelé megint megtaláltak titeket, ti bajotok!

meg még írhatnék sok érvet.. de ahoz lusta vagyok... szerintem rá tudsz jönni magadtól is..
Most nincs igazad, mert mi is a környéken vagyunk/voltunk és már tudom miről/kiről van szó, tudja kikről van szó nagyon jól ,de tényleg nem ártottak nekik, ők meg tényleg ekkorákat ütnek lefele rájuk, ha látókörbe kerülnek... lenne közelebb is célpont, még gyengébb is, igaz sok az Mnt-jük
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #563  
Old 04-27-2007, 12:17
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Most nincs igazad, mert mi is a környéken vagyunk/voltunk és már tudom miről/kiről van szó, tudja kikről van szó nagyon jól ,de tényleg nem ártottak nekik, ők meg tényleg ekkorákat ütnek lefele rájuk, ha látókörbe kerülnek... lenne közelebb is célpont, még gyengébb is, igaz sok az Mnt-jük
Ezzel mi a gond? Így tanul meg védekezni az ember, nemde?

Azért mert most épp a sértet félt halljuk panaszkodni ahelyett hogy tenne vmit. Megértem hogy ők "békések", de ez a játék nem a pacifistáknak készült,
így tanulják meg megvédeni magukat!
Persze ez a saját véleményem..
__________________
LotR
  #564  
Old 04-27-2007, 12:41
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Ezzel mi a gond? Így tanul meg védekezni az ember, nemde?

Azért mert most épp a sértet félt halljuk panaszkodni ahelyett hogy tenne vmit. Megértem hogy ők "békések", de ez a játék nem a pacifistáknak készült,
így tanulják meg megvédeni magukat!
Persze ez a saját véleményem..
közel se pacifisták voltak, nem az a fedezgetős fajta, csak nem vérprofik, de ez nem azt jelenti hogy folyamatosan őket kell ütni. én is ütöttem jóval gyengébbeket (igaz ott ők kezdtek el kötöszködni), de nem vittem tulzásba és nem ütöttem őket amikor már fölösleges volt... és ha nem ártottak nekem akkor nem ütöttem őket többet, csak amig kellett a föld tőlük...
itt meg kezdödött 8-10 mészárral a dolog, meg pusztitással. semmi haszonszerzés nem volt. és tényleg óriásikat ütöttek lefele... megtehették mert 2-3körre csak szabis és mnt-s volt, de nem 8körre kellett volna menni földért, mert 4re is volt ország, aki könnyebb célpont...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #565  
Old 04-27-2007, 12:43
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Amúgy az ütő oldalt elég jól ismerem, mert haverok
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #566  
Old 04-27-2007, 13:05
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
közel se pacifisták voltak, nem az a fedezgetős fajta, csak nem vérprofik, de ez nem azt jelenti hogy folyamatosan őket kell ütni. én is ütöttem jóval gyengébbeket (igaz ott ők kezdtek el kötöszködni), de nem vittem tulzásba és nem ütöttem őket amikor már fölösleges volt... és ha nem ártottak nekem akkor nem ütöttem őket többet, csak amig kellett a föld tőlük...
itt meg kezdödött 8-10 mészárral a dolog, meg pusztitással. semmi haszonszerzés nem volt. és tényleg óriásikat ütöttek lefele... megtehették mert 2-3körre csak szabis és mnt-s volt, de nem 8körre kellett volna menni földért, mert 4re is volt ország, aki könnyebb célpont...
Sztem legyen joguk eldönteni kit ütnek és miért.
Valszeg ha olyan lenntre ütöttek, azért történt mert a környék mnt-s, és nincs könnyebb ellfél és ők jelentettek csak veszélyt alulról...
Pláne lehet okot is adtak rá...
8-10 mészár 8 körre, nos ahoz nem kell profinak lenni, hogy az ellen védekezzen az ember!!!
Ez pláne nem arról szólt, még akkor sem ha nem ismerjük a pontos okokat, hogy épp miért is pont őket ütik, amiről ez a topic.
Gondolom itt is a föld miatt volt minden...
__________________
LotR
  #567  
Old 04-27-2007, 15:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Sztem legyen joguk eldönteni kit ütnek és miért.
Valszeg ha olyan lenntre ütöttek, azért történt mert a környék mnt-s, és nincs könnyebb ellfél és ők jelentettek csak veszélyt alulról...
Pláne lehet okot is adtak rá...
8-10 mészár 8 körre, nos ahoz nem kell profinak lenni, hogy az ellen védekezzen az ember!!!
Ez pláne nem arról szólt, még akkor sem ha nem ismerjük a pontos okokat, hogy épp miért is pont őket ütik, amiről ez a topic.
Gondolom itt is a föld miatt volt minden...
Mint mondottam ismerem őket, és a mészár meg a puszti 2körre volt, aztán leföldelték őket, de elötte addig pusztitották 2 tagot mig az egyik törölt, a másik ujrázott... a szövijük szétesett. ezekután ütöttek lefele 8körökre, . emellett mi is kinéztük őket földre, de miután láttuk teljesbe, hogy rájuk szált egy baráti szövi így nem akartunk belefolyni 3.ként... a szenvedő fél egyedül katonailag tudott volna ártani nekik komolyabban, viszont az elmondásuk alapján, nem akartak háborúba belefolyni, mert feleslegesnek érezték... 1x sem ütöttek vissza, ha jól láttam.
a Tényleges okokat én sem tudom, de egy biztos, nem haszonszerzés volt a cél.


amúgy anno én azt hittem, hogy csúnyán lelopták őket és ezért kapták mindezt. de állitolag semmi ilyen nem történt. megprobálom megkérdezni a másik oldalt hogy miért is volt pontosan
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 04-27-2007 at 17:33..
  #568  
Old 04-27-2007, 17:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Öhm beszéltem a másik oldallal is és picit máshogy halottam a sztorit, megvolt az oka hogy ennyire lefele ütöttek...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #569  
Old 04-27-2007, 18:27
Cit Cit is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Minas Pápa
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Öhm beszéltem a másik oldallal is és picit máshogy halottam a sztorit, megvolt az oka hogy ennyire lefele ütöttek...
Most már aztán kiváncsi lettem
  #570  
Old 04-27-2007, 18:28
Rod Rod is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Kedves fáy!

Engedtessék meghallgatni a mésik oldalt is én nem szoktam itt olvasgatni, de eljutott hozzám a problémád!

1. az 5. ben az affér az volt, hogy a szövidhez elmentünk 4 milláért fosztani és itt vége is lett a háborúnak!!!

2. Utána a 4.-ben ugyanezzel a szövivel alátok értünk, kaput nyitottatok ránk és kérdeztem, hogy most bosszút álltok a 4 milláért? Innentől nem irtatok vissza semmit és pénteken délben megtámadtatok engem! Itt mondhatni vasárnap délben győztesnek tekintettük magunkat mivel alattunk voltatok már 4 körrel és befejeztük a harcot veletek annak ellenére hogy te 4 körröl rengetted a szövimet

3. Mi léptünk ti tovább dekkoltatok! Jöttünk ugyanazzal a szövivel tagról tagra (megjegyzem a hódító talán legostobább játékosa rájött hogy mi vagyunk, ugyanis az egyik tagunk előzö neve rövödítése volt új orija neve, te/ti nem jöttetek rá) Gondoltam nem várjuk meg hogy ti támadjatok, mi fogunk támadni előbb, láttam, hogy sok a pénzetek igy gyengiteni kellet előbb titeket, mivel nem küldöm vesztes csatába a szövimet, ha nem muszály! Igy is történt, közben figyeltem, hogy nálatok, ki mikor van bent, tudtam az összes tagotokról mikor kell meddig van bent! Nem volt véletlen az időpont választás sem ezért!!! Ha kevés vki varija ne csodálkozzon, hogy rengetik, nem?? Mindenkit a gyenge pontján kell támadni, nem fogok tolival az ijakkal támadni egy hadis gnómra, talán megérted! 24 házat gyujtottatok és 5x rengetted a szövimet utána, tehát mi is szenvedtünk károkat, de nem sirtunk hogy hazavágtátok az oriját (ideiglenesen), mert tudtam mit fogtok tenni, igy már akkor épültek a házai mikor tudtam pár óra és támadunk! Megvádoltál hogy nem azonosak az orijaink és ez jksz! Ha megfigyelted ugyanabban a sorrendben támadtunk titeket most is mint anno, de aki ismer az tudja hogy elválaszthatattlanok vagyunk, minden szinten u.a. a csapat! Nos mikor te kerültél sorra és tétlenül nézted ahogy a hadis szövitagjaidtól földet foglalunk, 1-2 mészár után leszabiztál, majd a tolis tagotok is. Alattunk voltál 6 körre mikor visszajöttél és elkezdted rengetni a szövimet, irtunk neked hogy ez mire jó, ha vége a háborúnak? A válaszod az volt hogy ki mondta hogy vége? Kérdem én: te rengethetsz 6 körröl, mi nem támadhatunk lefelé rád olyan messzire??? Ha szerinted nincs vége, akkor szerintünk se! Ránk egyszerre 3 szövi és 2 mf támadt 2 órán belül, küzdöttünk, de mint várható alulmaradtunk, újráztunk és lenyeltük a békát, de eszünkbe se jutott 1 beütés és rengetések, gyujtogatások után, egyből feljelenteni vkit!

Javíts ki, ha nem így történt, de nekem tiszta a lelkiismeretem, hogy az igazat irtam le!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14293 08-11-2024 17:40
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 14:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu