Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5531  
Old 12-25-2008, 11:14
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Akit én szeretek ahhoz nem kell karácsony hogy tudja, akit pedig nem szeretek vagy utálok annak karácsonykor se fogok kedveskedni mert az képmutatás.
Nem gondoltam hogy valamiben egyetfogok érteni veled Elgyengíthetett a karácsony?
Nah jó csak vicc, ezt tényleg így gondolom én is ahogy Serg írja.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reni For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5532  
Old 12-25-2008, 13:53
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
gyula neked aztán végképpen nincsen erkölcsi alapod ehhez: hogy is volt az a kis jksz amit legutóbb a pannonfölde ellen szervezgettél?
Esetleg erkölcsösség lovagjaként törölhetnéd a plusz oridat az A ban


Ne tedd magad nevetségessé Amit irsz az alaptalan vádaskodás, Digital Knights és Tolvajok Gyilkosa viszont megtalálható a szégyentáblán.
Ezek után úgy gondolom, hogy meg van az erkölcsi alapom ehez.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5533  
Old 12-25-2008, 14:15
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ne tedd magad nevetségessé Amit irsz az alaptalan vádaskodás, Digital Knights és Tolvajok Gyilkosa viszont megtalálható a szégyentáblán.
Ezek után úgy gondolom, hogy meg van az erkölcsi alapom ehez.
Ehhez,ha jól tudom.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #5534  
Old 12-25-2008, 14:31
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ne tedd magad nevetségessé Amit irsz az alaptalan vádaskodás, Digital Knights és Tolvajok Gyilkosa viszont megtalálható a szégyentáblán.
Ezek után úgy gondolom, hogy meg van az erkölcsi alapom ehez.
Mert vagyok annyira gerinces hogy nem törlöm az orim ha anarchba kerül és annyira is, hogy amit elkövetek vállalom, ez viszont rólad nem mondható el.
Szerviz javaslat: az erkölcsi érték mutatója erősen meghibásodott kérem installálja újra

Nagyon halkan jegyzem meg hogy van bizonyítékom arra hogy nem is egyszer csaltál már a hódban és ha nagyon berágatsz közzé teszem valamilyen tárhelyen...

Last edited by Serg; 12-25-2008 at 14:52..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #5535  
Old 12-25-2008, 15:35
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
Ehhez,ha jól tudom.
Nem érzed szánalmasnak magad? Érdemben hozzászólni nem tudsz ezért neki álsz a helyeírásomat javitgatni?



Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Mert vagyok annyira gerinces hogy nem törlöm az orim ha anarchba kerül és annyira is, hogy amit elkövetek vállalom, ez viszont rólad nem mondható el.
Szerviz javaslat: az erkölcsi érték mutatója erősen meghibásodott kérem installálja újra

Nagyon halkan jegyzem meg hogy van bizonyítékom arra hogy nem is egyszer csaltál már a hódban és ha nagyon berágatsz közzé teszem valamilyen tárhelyen...

serg: msn logokat vagy egyéb ilyen "bizonyítékokat" gyártani nem nagy dolog. Ha azt hiszed hogy ezzel lejáratsz nyugodtan tegyél fel bármit egy tárhelyre.
Ha egyéb érdemi bizonyítékod van a bünösségemet illetően, hát akkor használd a support kukacát vagy a jksz bejelentőt.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5536  
Old 12-25-2008, 15:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Örülök hogy ti még Karácsonykor is képesek avgytok szájakaratézni Gratulálok a felnőtthöz illő viselkedésetekhez! Szal örülnék ah anygon hamar abba fejeznétek az egymás szekálását még kb. 2 napig! Köszi szépen
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #5537  
Old 12-25-2008, 16:01
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post

serg: msn logokat vagy egyéb ilyen "bizonyítékokat" gyártani nem nagy dolog. Ha azt hiszed hogy ezzel lejáratsz nyugodtan tegyél fel bármit egy tárhelyre.
Ha egyéb érdemi bizonyítékod van a bünösségemet illetően, hát akkor használd a support kukacát vagy a jksz bejelentőt.
gyula!
1;mindketten tudjuk hogy ezek nem gyártott dolgok
2;nem kell, hogy lejárassalak azt te már rég megtetted...
3;nekem nem célom hogy kirúgjanak a játékból,de ahhoz bőven elegendő hogy mindenki számára kiderüljön hogy nincs neked semmiféle erkölcsi alapod sem velem sem mással szemben.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #5538  
Old 12-25-2008, 18:58
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nem érzed szánalmasnak magad? Érdemben hozzászólni nem tudsz ezért neki álsz a helyeírásomat javitgatni?
abszolut nem tudom mi lenne ehhez az ami érdemben való hozzászólás lenne az, ha Én is elmondom, hogy szerintem ki mikor hol csal? vagy, hogy kinek hol vannak az országai? ám kérdésedre a válasz a szánalom szikrája sincs meg a magam irányába, ellenben Titeket szánlak.. ezért csak a helyesírásotokat javítom ki...azt is csak akkor amikor van hozzá erőm és ott se mindenhol, hisz Én is rengetegszer nem helyesen írok dolgokat..de hogy értsd játékbeli sikerem nem sok van.. ellenben végzős vagyok nemsokára diplomám lesz és már most tudom, hogy hol fogok dolgozni.. hisz jó pár állás ajánlatot kaptam.. (értsd Titeket: akik túl komolyan veszik ezt a játékot és nem játékként kezelik.. tudod szórakozás kikapcsolódás)

Last edited by sutike31005; 12-25-2008 at 19:02..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #5539  
Old 12-25-2008, 19:01
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Örülök hogy ti még Karácsonykor is képesek avgytok szájakaratézni Gratulálok a felnőtthöz illő viselkedésetekhez! Szal örülnék ah anygon hamar abba fejeznétek az egymás szekálását még kb. 2 napig! Köszi szépen
bár örülnék, ha nem csak két napig, de az ember ne legyen nagyra vágyó.. D vagyis hogy az vagyok.. de mind1 :P
Reply With Quote
  #5540  
Old 12-25-2008, 19:29
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
.. végzős vagyok nemsokára diplomám lesz és már most tudom, hogy hol fogok dolgozni.. hisz jó pár állás ajánlatot kaptam.. (értsd Titeket: akik túl komolyan veszik ezt a játékot és nem játékként kezelik.. tudod szórakozás kikapcsolódás)
Gratula
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu