Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #531  
Old 11-19-2007, 21:16
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Szerintem azt kellene csinalni amit par napja irtam....es amit te is mondtal...ahoz hogy fordulni lehessen A-bol kelljen bizonyos vip-kort jatszani...igy a tulaj is jol jar...amugy nem draga a vip romanban....nem a vilag vege ha valaki pl 2-3k vip kort leul a fordulas miatt....es az se erdekli majd ha a topklan szetval es elvesz foldet is tolle...neki az lessz a fontos hogy telnek a korok aztan majd fordulhat....es ha majd sokan visszajonnek akkor a sok ori kozzul csak lesznek majd paran akinek az lessz a celjuk hogy leszedje a top-klant...
Az utolso mondatot nem tamogatom mert en nem leszek koztuk... Nem akarok az elso helyre kerulni es nem akarok veluk harcolni...

De maga az otletet tamogatom... vagyis mondtam mar h nekem az is megfelel ha nem torlik el a 90 napos limit-et de x kor utan tudjal fordulni...
Es igazad van mert 1 havi vip az kb. 2 csomag cigi (romaniai arak szerint... )
Reply With Quote
Sponsored Links
  #532  
Old 11-20-2007, 16:10
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Latom ha nem sir senki akkor mar nem ir mas se...otletet irtunk az A-val kapcsolatban...irjatok es szoljatok hozza...ki tamogatja es ki nem

Akinek van mas otlete...irja le...aki nem tamogatja az meg magyarazza is meg hogy mi miatt nem tamogatja..
Reply With Quote
  #533  
Old 11-20-2007, 16:29
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Latom ha nem sir senki akkor mar nem ir mas se...otletet irtunk az A-val kapcsolatban...irjatok es szoljatok hozza...ki tamogatja es ki nem

Akinek van mas otlete...irja le...aki nem tamogatja az meg magyarazza is meg hogy mi miatt nem tamogatja..
Ezt a vip kört hogy gondolod? hogy legyen egy külön vipkör számláló a fellépés link alatt? pl x köre vagy fent, y vipkört teljesítettél? mennyi vip körre gondolsz hogy menjen a top???? azt ha elmegy a vip akkor emg csökken a top kör?
Reply With Quote
  #534  
Old 11-20-2007, 16:44
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Ezt a vip kört hogy gondolod? hogy legyen egy külön vipkör számláló a fellépés link alatt? pl x köre vagy fent, y vipkört teljesítettél? mennyi vip körre gondolsz hogy menjen a top???? azt ha elmegy a vip akkor emg csökken a top kör?
Igen....en szerintem kb 3k vipkor oks lenne...de ez lehet tobb vagy kevesebb is...en peldaul ha veszem a sajat esetem...nem fordulnak az orimmal...hanem ottartanam az A-ban es a kicsi orival forgolodnak 2-bol....es szerintem eleg sokan ezt csinalnak...szerintem mindenki jol jarna...tulaj is...es a jatekosok is...es ujra aktiv lehetne az A...en kifizetnem a vip-et a szovijeimnek is....lemondtam a dohanyzasrol...20 orinak tudok belolle vip-et fizetni...akar ket 10 oris klant is csinalhatok es eltarthatom vip-el:P
Reply With Quote
  #535  
Old 11-20-2007, 17:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Igen....en szerintem kb 3k vipkor oks lenne...de ez lehet tobb vagy kevesebb is...en peldaul ha veszem a sajat esetem...nem fordulnak az orimmal...hanem ottartanam az A-ban es a kicsi orival forgolodnak 2-bol....es szerintem eleg sokan ezt csinalnak...szerintem mindenki jol jarna...tulaj is...es a jatekosok is...es ujra aktiv lehetne az A...en kifizetnem a vip-et a szovijeimnek is....lemondtam a dohanyzasrol...20 orinak tudok belolle vip-et fizetni...akar ket 10 oris klant is csinalhatok es eltarthatom vip-el:P
Akkor tartsd, de teljesen butasag a fordulast penzhez kotni. Nem is ertem, hogy fordult meg ilyen a fejedben. Ilyen alapon fizess 13.000 vip kort, es kapj rogton egy kis 5ost. Teljesen rossznak koncepcionak tartom, amit irsz. (Remelem csak vicc)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #536  
Old 11-20-2007, 17:05
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor tartsd, de teljesen butasag a fordulast penzhez kotni. Nem is ertem, hogy fordult meg ilyen a fejedben. Ilyen alapon fizess 13.000 vip kort, es kapj rogton egy kis 5ost. Teljesen rossznak koncepcionak tartom, amit irsz. (Remelem csak vicc)

Ne legyen akkor penzhez kotve es legyen 5k kor....de valamit csinalni kell hogy jojjenek vissza jatszani...vagy jobb ugy ha 10-15 ori jatszik csak A-ban?

Gyere te 1 jobb otlettel....mit mondjak jobbat?

Sokfelekeppen meglehetne oldani de jojjon mindenki otletekkel es kikell valasztani belolle a legjobbat...
Reply With Quote
  #537  
Old 11-20-2007, 17:10
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

én régebben javasoltam hogy addig ameddig nem éri al a román A azt hogy min 15 top hely legyen, próbálják úgy megoldani hogy a top30% ne pontlsitához elgyen kötve, hanem földhöz, legnagyobb ori földterületének a 70% +1 hekitől menjen a top, de elég sokan lehurrogtak hogy azt is lehetetlen elérni.
Reply With Quote
  #538  
Old 11-20-2007, 17:14
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs up

Na tessek... meg 1 jo ok amiert erdemes hoditozni... Lemondasz a dohanyzasrol...
De igy ahogy te mondtad en is elfogadom Iris (sot nagyon komolyan gondolkodom h en is leszokok a dohanyzasrol... )
Jo viccen kivul most...
Tamogatom barmilyen olyan konyitest ami nem a terulethez vagy helyezeshez viszonyitja a fordulas lehetoseget... Ha nem torolik el a 90 napot akkor vip kor szamlalo sem kell, hiszen ami a 90 nap utan gyull ossze a csopiban eltoltott idonel az marbiztos mind vip kor... Valoszinu h az osszes kor az lesz nem csak a 90 nap...

Profit/ Vesztesseg kerdese kedves stab....
Ha valaki megkerdi h mit jatszasz es azt valaszolja az illeto h eppen hoditozok, akkor altalaban kovetkezik az h vagyany jatek, erdemes nekifogjak? vagy esetleg mirol szol es utana jon a tanacskeres h fogjon neki vagy sem...
Szerintetek a jo jatekosok kozul akik esetleg meg turheto jatekosokat tudnanak faragni a barataik korebol , hany olyan jatekos lesz aki ajanlani fogja a roman verziot?
Kovekeztetesem:
Igy is ugy is veszitenni fogtok mert mar megengedtettek h kialakuljon ez a helyzett... csak most mi jobb a jateknak es nektek?
Melyik fog kevesebb veszteseget hozni? Az atlag rosz reklam miben az all h okes a jatek amig fel jutsz az 1/A-ba mert onnan mar vege az egesznek vagy az rosszabb h eltorolni a top koroket es ahelyett fizetett korok tegyek ki a fordulasi lehetoseget...
Reply With Quote
  #539  
Old 11-20-2007, 17:18
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
én régebben javasoltam hogy addig ameddig nem éri al a román A azt hogy min 15 top hely legyen, próbálják úgy megoldani hogy a top30% ne pontlsitához elgyen kötve, hanem földhöz, legnagyobb ori földterületének a 70% +1 hekitől menjen a top, de elég sokan lehurrogtak hogy azt is lehetetlen elérni.


Es mennyi hekin van a legnagyobb ori?
amugy szerintem 5-6k hekit kellene elerjen aki top-os akarna lenni....hat nem lenne konnyu....kellene legalabb fel ev hozza....ha nem vernek be kozben....
Reply With Quote
  #540  
Old 11-20-2007, 17:27
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Es mennyi hekin van a legnagyobb ori?
amugy szerintem 5-6k hekit kellene elerjen aki top-os akarna lenni....hat nem lenne konnyu....kellene legalabb fel ev hozza....ha nem vernek be kozben....
nem tudom hogy szabed-e ilyet leírni, kb 5200-5300 között lenne az az ominózus heki szám, ami jóval közelebb van az 5200 hoz mint az 5300hoz, ez egy friss ori esetében, vegyük azt hogy 2400 hekin lép fel, 2900 heki növekvést jelentene, ami még ígyis elég sok, magyarban kb 3700 hekitől van, 2948 hekiről sem egyszerü elérni pénz nélkül ezt, így ezt még nehezebb lenne.
ennek a kérdésnek a megoldása nem olyan egyszerű. vagy akár mehetne földterület 50%tól is,
de a legegyszerübb a 90 nap eltörlése lenne, s ezzel esetleg elérhetnánénk azt hogy a 34 szk s oriból 15-20 visszajöjjön
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu