Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #521  
Old 03-10-2007, 14:24
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bár nem a fajivarihoz kötődik, de akkor is ide írom, mert törpés rendesen
Az ipari tekinek nagy értelme nem van, szegény törpincs mégis 40%-ot tarthat belőle. Akkor már miért nem bányásztekije lehet ennyi, annak legalább értelme is lenne?
Sponsored Links
  #522  
Old 03-10-2007, 15:03
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Bár nem a fajivarihoz kötődik, de akkor is ide írom, mert törpés rendesen
Az ipari tekinek nagy értelme nem van, szegény törpincs mégis 40%-ot tarthat belőle. Akkor már miért nem bányásztekije lehet ennyi, annak legalább értelme is lenne?
Egyet értek veled.
Teljesen felesleges az ipari teki 40%-a. De még a 30%-a is értelmetlen.
  #523  
Old 03-10-2007, 15:08
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
nem van
Bocs bántja a szemem
  #524  
Old 03-10-2007, 15:09
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akárhogyis működik az autovédelem, ha a többi esetben nem játssza ki mindenki, akkor miért játszaná ki a tekik esetén több játékos? Kb ugyanakkora előnyt lehet szerezni vari és toligyilok védelmével is...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #525  
Old 03-10-2007, 18:43
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
500. post na tessék Raktárakat kár lezárni mert nem olyan a nyersi mint a teki, nem is lehet igy összehasonlitani. Nincs összahasonlitasi alap. Tovabbra is a tolivédelem növelését szorgalmazom. Annyira h csak a jo tolisok férjenek be.
erre már született egy kiváló javaslat, amit már többen és többször körberöhögtek, nem értem miért.

ez lenne a tolvaj-pajzs (nem, nem tükör, pajzs), és úgy működik, hogy feltétele után csak a törpe tolvajainak X-szeresénél több tolvajjal rendelkező támadó jár sikerrel. ez pontosan azt eredményezi, hogy csak az igazi tolisok tudják a törpét bántani, nem minden jött-ment.

ez pontosan elegendő lenne; nem lenne sérthetetlen a törpe - de nem is lenne átjáróház mint most -, míg aki ebből él (mármint a tolvajlásból) annak az érdekei sem sérülnének. ja, és végre lenne értelmes faji varija a törpének.

az X-et pedig a fentieknek megfelelően kell belőni, azaz úgy hogy a jobb tolvajok azért ne maradjanak hoppon. mivel egyszer voltam csak tolvaj, az is régen volt, meg jól sem csináltam, így az X-re csak tippelni tudok egy 3-ast.

Last edited by lacqa; 03-10-2007 at 18:48..
  #526  
Old 03-10-2007, 18:55
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
erre már született egy kiváló javaslat...
Nem gondolod hogyha annyira kiválló lett volna akkor sokan támogatják, de igazán túl sok támogatást nem kapott, lehet nem véletlenül. nekem se nagyon teccik. nem kell minden fajból teljesen toli biztos fajt csinálni! bőven elég a gnóm akitől tekit nem hozol, vagy óriás, akit meg nem tulzottan érdemes lopni. a törpe fajivari úgyebár egy butitott szieszta, ami nonszensz ugyanakkor, én még mindig a fantomépületet tartom jó ötletlen olyan módon hogy a törpénél a bányák barakként vagy őrtoronyként jelenne meg, ezáltal nem random lenne, viszont még a termelő törpről se nagyon tudnád megmondani hogy hadi törpe, vagy ép sok bányás termelő. de ezt már irtam ugyan egyszer, de nem irtak rá semmit szal nem tom kinek mennyire jó ötlet...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #527  
Old 03-10-2007, 19:30
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nem gondolod hogyha annyira kiválló lett volna akkor sokan támogatják, de igazán túl sok támogatást nem kapott, lehet nem véletlenül. nekem se nagyon teccik. nem kell minden fajból teljesen toli biztos fajt csinálni! bőven elég a gnóm akitől tekit nem hozol, vagy óriás, akit meg nem tulzottan érdemes lopni. a törpe fajivari úgyebár egy butitott szieszta, ami nonszensz ugyanakkor, én még mindig a fantomépületet tartom jó ötletlen olyan módon hogy a törpénél a bányák barakként vagy őrtoronyként jelenne meg, ezáltal nem random lenne, viszont még a termelő törpről se nagyon tudnád megmondani hogy hadi törpe, vagy ép sok bányás termelő. de ezt már irtam ugyan egyszer, de nem irtak rá semmit szal nem tom kinek mennyire jó ötlet...
egy gömbből, vagy rengetésből jó eséllyel bármelyik varis megmondja neked hogy hadi vagy bányás termelő.

a másik javaslatról alkotott véleményed meg talán indokolhatnád. például ha elolvastad volna, akkor nem mondanád azt hogy a varázslat toli biztos fajt csinálna a törpéből, hiszen legalább háromszor leírtam előző postomban, hogy a tolis országoktól nem védené meg.
  #528  
Old 03-10-2007, 19:40
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

a törpit most is csak a tolik lopják át, rég láttam olyan törpit aki nem tart legalább 10% kocsmát
  #529  
Old 03-10-2007, 19:52
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post Másik

Tolvajok ellen szerintem sem kéne jobban bevédeni a törpöt.

Egy javaslatom egyszer már volt, most itt jönne egy másik remélem nem ismétlés.

Olyan varázslatra gondoltam, ami a bányák és/vagy a kovácsok termelését mégjobban megdobná, "ha lúd, legyen kövér" alapon.

Lopják csak a tekit, vissza fog jönni az ára.

Légyszi, ne ugasson le senki, ez csak olyan brainstorming...
__________________
Est modus in rebus.
  #530  
Old 03-10-2007, 19:53
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
a törpit most is csak a tolik lopják át, rég láttam olyan törpit aki nem tart legalább 10% kocsmát
de csak azért tartanak ennyit, mert félnek a folyamatos kitekizéstől. amúgy 5-6% bőven elég lenne.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu