Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #511  
Old 07-01-2007, 08:34
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Azt hittem ide az is hozzá szólhat, aki épp az ellenkezőjét állítja. Aki full erős akar lenni, az legyen más fajjal és felejtse el a hullákat...majd én levadászom a hulláimmal őket
Szvsz ez a topic arról szól, hogyan erősítsük a hullát, nem arról, hogy erős faj-e a hulla, vagy sem.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #512  
Old 07-01-2007, 08:47
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szvsz ez a topic arról szól, hogyan erősítsük a hullát, nem arról, hogy erős faj-e a hulla, vagy sem.
Igazad van!
Akkor javaslom:
legyenek varázsló és tolvajlási akciói, és ne hulljanak azok se. A morálja soha ne csökkenjen, pénze 1mlrd alatt sose lehessen, ha alá esne, akkor a rendszer automatikusan utaljon, sőt alapból vippesek legyenek.
Ennyi elég lesz, vagy még szükséges valami, hogy a 3 évesek is tudjanak játszani vele?
Reply With Quote
  #513  
Old 07-01-2007, 08:53
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én nem akarok hullával lenni, tök gyengék, de nem akarom, hogy megerősödjenek
Reply With Quote
  #514  
Old 07-01-2007, 09:06
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nem vagyok a magam ellensége, de az óriásommal előszeretettel lopkodok hullákat, mert azt még 10 tolvaj is képes vígan lehúzni. Annyiban módosítanám egy kicsit a jelenlegi szabályokat, hogy a tolvaj akciók során is be lehessen kapni a fertőzést, mert ugyebár ott is megvan a fizikai kontakt. Az, hogy milyen mértékben, ezt a nagyérdemű hozzászolókra bízom, amenyiben méltányolják ezt az ötletet.
Reply With Quote
  #515  
Old 07-01-2007, 09:49
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Na jó, hogy én is magam ellen beszéljek, legyen 5 helyett 10 tábija. Max ennyivel tunningolnám fel őket.
Reply With Quote
  #516  
Old 07-01-2007, 10:13
bitboss bitboss is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Na jó, hogy én is magam ellen beszéljek, legyen 5 helyett 10 tábija. Max ennyivel tunningolnám fel őket.
rendben, de akkor a 9. tábi 40%-ot, a 10. 80%-ot, tábornok esetén a 11. 150%-ot erösitsen a hadseregén

a varázsló és tolvaj lehetöségek alapvetöen változtatnának a hulla jellegén, akkor már nem is hulla lenne.
Reply With Quote
  #517  
Old 07-01-2007, 11:10
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Brown View Post
Nem vagyok a magam ellensége, de az óriásommal előszeretettel lopkodok hullákat, mert azt még 10 tolvaj is képes vígan lehúzni. Annyiban módosítanám egy kicsit a jelenlegi szabályokat, hogy a tolvaj akciók során is be lehessen kapni a fertőzést, mert ugyebár ott is megvan a fizikai kontakt. Az, hogy milyen mértékben, ezt a nagyérdemű hozzászolókra bízom, amenyiben méltányolják ezt az ötletet.
Ezt már kibeszéltük, az elvetett ötleteket nem kell újra előhozni.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #518  
Old 07-01-2007, 11:14
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Nos, nem bántják, mert előnye az, hogy a másiknak korházat kell felhúznia. Csupa előny és előny, akkor most miért is sírunk?
Miért sírunk?
Mert a hullák száma felsőbb szinten elenyésző, ennek egyszerűen az az oka, hogy gyenge. És ez az állapot nincs jól, mint mondták az ideális az lenne, ha minden csoportban a fajok 1/8-a lenne hulla, 1/8-a ember stb. Ez nyilván elérhetetlen, de a mosatni állapoton javítani kéne. Mert így van egy tök fölösleges faj.

Miért sírunk?
Mert a hulla nem tud varázsolni és lopni, tehát vagy termelő lesz vagy hadis, előbbire ott a törpe, a hullából ne csináljunk termelőt, mert elviszik tőle a cuccot.
Hadisnak meg szintén nem jó, mert nem tud beütni senkit, akinek normális védelme van.
Ha meg mégis beüt, akkor hazakísérik 5-20-24sereggel és...
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #519  
Old 07-01-2007, 11:31
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Miért sírunk?
Mert a hullák száma felsőbb szinten elenyésző, ennek egyszerűen az az oka, hogy gyenge. És ez az állapot nincs jól, mint mondták az ideális az lenne, ha minden csoportban a fajok 1/8-a lenne hulla, 1/8-a ember stb. Ez nyilván elérhetetlen, de a mosatni állapoton javítani kéne. Mert így van egy tök fölösleges faj.

Miért sírunk?
Mert a hulla nem tud varázsolni és lopni, tehát vagy termelő lesz vagy hadis, előbbire ott a törpe, a hullából ne csináljunk termelőt, mert elviszik tőle a cuccot.
Hadisnak meg szintén nem jó, mert nem tud beütni senkit, akinek normális védelme van.
Ha meg mégis beüt, akkor hazakísérik 5-20-24sereggel és...
Ezért mondtam, hogy legyen 10 tábija. Ha egy olyan szövit alkot, ahol van egy varis és 2 hulla még mellette, akkor az már nem vakon megy, látja mikor mennek feléje és akár ő is hazakisérhet bárkit. Sok előnye van a hullának a többi fajjal szemben. 8-9 éve fut ez a játék és csak most jöttetek rá, hogy ez így nem jó nektek?
Reply With Quote
  #520  
Old 07-01-2007, 11:40
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Ezért mondtam, hogy legyen 10 tábija. Ha egy olyan szövit alkot, ahol van egy varis és 2 hulla még mellette, akkor az már nem vakon megy, látja mikor mennek feléje és akár ő is hazakisérhet bárkit. Sok előnye van a hullának a többi fajjal szemben. 8-9 éve fut ez a játék és csak most jöttetek rá, hogy ez így nem jó nektek?
Mondj nekem olyan előnyöket (a betegség mellett, ami nagyon könnyen megoldható), amelyeket más fajok nem tudnak produkálni vagy kiegyensúlyozni, vagy a faji sajátosságaik miatt, vagy csak simán tekercsekkel?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu