Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Le állíthasa-e a ht betegség esetén a képzést?
igen, hisz ez csak kényelmi funkció 117 68.42%
nem, mert ez hatalmas előny 54 31.58%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #501  
Old 02-08-2007, 16:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Deni, vannak olyan emberek, akik direkt szednek be betegséget, és a lejárat előtt, amikor már csak 30-40 betegségpontjuk van, bontják az összes kórházat, és fokozzással fenttartják a lakosságot egy szövicsata elindítása előtt.
Így mikor elkezdődik a csata, minden ellenség, aki támadott beteg lesz...
És ha az ellenfél az éjjel 2 órás csata után hazaindul, és látja, hogy nem jön vissza senki (esetleg még meg is várja, hogy hazajöjjenek a seregei és sereget cserél), akkor lefexik szépen alukálni 6-7 órát.. Ezalatt a betegség plusz károkat okoz neki a képzések miatt.
Tehát ha Te is ezt a taktikai elemet akarod használni, akkor megteszed, de ha ez a modul bekerül, akkor már hátrányban vagy... ugye...
Én is kiszáltam a topicból mostmár... erre nem gondoltam és tény hogy kiirtaná a direkt beszedett betegséget...szted... de mond már meg hogy az ember hullás úgyanúgy megmarad és itt pontosan annak okoznál károkat megint aki egy kényelmi funkciót használ most...6-7 kör alatt sok ember hullik el... és egy jól beállitott helytartó 7kör alatt nem képez több k katit egyszerre... tehát az óriási kárt úgyis a betegség okozza... és mond ha te direkt szedsz be betegséget akkor imádkozol hogy a másiknak aki támad legyen helytartója és jól megszivassa... vagy nem ez motivál...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 02-08-2007 at 16:54.. Reason: bocs csak elkezdtem gondolkozni a dolgon:D
Reply With Quote
Sponsored Links
  #502  
Old 02-08-2007, 19:46
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kisbér nem foglak ujra végig cáfolni már megtettem nem egyszer ebben a topicban csak annyit hogy mindig ugyan azokat az érveket hozod fel nincs gépelési mániám olvasd ujra a topicot.
Reply With Quote
  #503  
Old 02-09-2007, 01:03
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default -

Nem támogatom. Nincs rá szukség, már bocsi, de bénázásbol egyéni hibákbol tanulni kéne, onmagában megkeresni a megoldást mer változtatás nélkul is van. Tipp:x-eld ki a HT-t v ha ez nem megy ne xeld be, vagy ne legyen HTd. Támadj akkor mikor tudod h visszaér a sereged ott légy. Használj kronikát. Menj lassu csopiba, vagy ne támadj. Esetleg ne játsz. Légy hullával.
__________________
LotR
Reply With Quote
  #504  
Old 02-09-2007, 02:05
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Nem támogatom. Nincs rá szukség, már bocsi, de bénázásbol egyéni hibákbol tanulni kéne, onmagában megkeresni a megoldást mer változtatás nélkul is van. Tipp:x-eld ki a HT-t v ha ez nem megy ne xeld be, vagy ne legyen HTd. Támadj akkor mikor tudod h visszaér a sereged ott légy. Használj kronikát. Menj lassu csopiba, vagy ne támadj. Esetleg ne játsz. Légy hullával.
jó hozzá állás... tudod van aki dolgozik is és családja is van... ezáltal nem tud egyhuzamban 5órát gépnél lenni, vagy legalábbis akár óránként fellépni 5órán keresztül, tehát ne támadjon egyáltalán aki nincs hozzákötözve a géphez... érthető, logikus... bénázás egyéni hiba??? nem mindenkin látszik ha beteg speciel főleg ha a végén van már és elbontja a kórházait... ez sztem egyéni bénázás... krónikával se derül ki mindig... a lassú csopi tény az jogos az ilyennek... de mondjuk én se mindig várom meg a hazaérkezés utáni kv-t amikor nem számitok betegségre és reggel arra ébredek hogy hoppá még 10%ot a ht is rátett a kárra,... akkor hogy is van ez? én ugyan sokat vagyok gépnél de mint minden normális ember nem 55perces részletekben alszok és kv-ra ébredek...
engem csúnyán megszivatott így a ht... ráadásul 5.-en sok láma is van aki nem olvas súgót és nem olvassa a betegségnél az infót és kórház nélkül haggya a betegséget...ez utobbival szívtam be pár napja... láttam krónikán hullát támad, rendben eltelt 24kör, a gömbjén már szépen gyarapodik a népesség...csináltam egy éplistát: nincs kórház... akkor támadunk...néztem nem kisérnek, hazaért a sereg és alszom... és jééé reggelre nézem megjött a pestis... de akkor itt hol rontottam el mondjad már??? sokat számit az pár száz ember plussz amit a ht rátesz és EZ NEM TÖRTÉNIK MEG HA NINCS HT-d vagyis itt jelenesetben a ht hátrány... és itt nem direkt ártásról van szó, vagy előre tudott dologról...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #505  
Old 02-09-2007, 04:42
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Nem támogatom. Nincs rá szukség, már bocsi, de bénázásbol egyéni hibákbol tanulni kéne, onmagában megkeresni a megoldást mer változtatás nélkul is van. Tipp:x-eld ki a HT-t v ha ez nem megy ne xeld be, vagy ne legyen HTd. Támadj akkor mikor tudod h visszaér a sereged ott légy. Használj kronikát. Menj lassu csopiba, vagy ne támadj. Esetleg ne játsz. Légy hullával.
HA MÁR HÜLYESÉGET IRSZ akkor legalább azzal tiszteld meg az ideiró ebereket hogy mielőt neki fogsz a mély tanulmányod dedikálásához elolvasod hogy ki mit irt már le vagy 1000szer. Ha valamihez hozászolsz akkor végig kellene olvasni a topicot. Nagyon unalmas mikor 5oldalanként ugyan azokat ismételgetjük....
Reply With Quote
  #506  
Old 02-09-2007, 06:41
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Nem támogatom. Nincs rá szukség, már bocsi, de bénázásbol egyéni hibákbol tanulni kéne, onmagában megkeresni a megoldást mer változtatás nélkul is van. Tipp:x-eld ki a HT-t v ha ez nem megy ne xeld be, vagy ne legyen HTd. Támadj akkor mikor tudod h visszaér a sereged ott légy. Használj kronikát. Menj lassu csopiba, vagy ne támadj. Esetleg ne játsz. Légy hullával.
Annak ellenére, hogy még nem volt ilyen jellegű problémám, én támogatom a javaslatot. Szeretem, mikor emberek azzal dóbálóznak, hogy esetleg ne játsz!
Én vagyok a sokadik, aki ezt idézi:

"A helytartó majdnem olyan, mintha napi 24 órában, heti 7 nap országod mellett lennél."

Elvégez bizonyos feladatokat, mikor nem ülsz a gép mellett, pl. intézi a képzést. Azt mondja meg nekem valaki az ellenzők közül, hogy mivel nagyobb előny az, a ht nélküli játékosokkal szemben, hogy betegség esetén leáll a képzés, mint az, hogy akár hajnali négykor is elindítja a képzéseket?
Reply With Quote
  #507  
Old 02-09-2007, 08:53
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Továbbra is az a bajom, hogy ez a javaslat nem old meg semmit. Vihar alatt miért képez a HT, és ne gyertek azzal, hogy a Ht leszedi, mert ha elsőre le is szedi, akkor visszarakják, és másodjára tuti nem szedi le. És ezt is kaphatod éjjel, akármikor, mondjuk valaki így áll bosszút egy több héttel korábbi atrocitásért. KÖzömbös vagyok, ha be lesz vezetve, akkor persze használni fogom, mert hülye lennék nem ezt tenni
Reply With Quote
  #508  
Old 02-09-2007, 09:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Továbbra is az a bajom, hogy ez a javaslat nem old meg semmit. Vihar alatt miért képez a HT, és ne gyertek azzal, hogy a Ht leszedi, mert ha elsőre le is szedi, akkor visszarakják, és másodjára tuti nem szedi le. És ezt is kaphatod éjjel, akármikor, mondjuk valaki így áll bosszút egy több héttel korábbi atrocitásért. KÖzömbös vagyok, ha be lesz vezetve, akkor persze használni fogom, mert hülye lennék nem ezt tenni
Viharra ott a varázslat az nem elég??? az ártozás azért más dolog mert tudatosan akarnak neked kárt okozni, így hagy maradjon meg az a pici örömük hogy emiatt nagyobbat szivünk a ht-val... az éhezésnél te b*tad el, ott is viseld a ht hátrányát... de mint le is irtam egy konkrét esetet a betegségre nem mindig számitasz és nem saját hülyeség, vagy más tudatos ártása miatt kapod...

Úgyhogy én támogatom betegségre, bár ha lenne se nagyon használnám
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #509  
Old 02-10-2007, 07:56
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
De ezekkel a helytartó-menedzser fejlesztésekkel azt érjük el, hogy jópár ilyen fejlesztés után tökmind1, hogy mennyit leszel a gépnél, elenyésző lesz a külsönbség azon emberek között, akik 5 órát vannak, vagy akik éjjel-nappal előtte vannak. És ez szerintem nem jó
azért nem jó, mert ebben az esetben nem az döntene, hogy ki mennyi időt tölt a gép előtt? Miért ennek kell dönteni? Ha éjjel nappal a gép előtt van az ellen nem hinném h a betegség alatti képzés döntene bármiben is. Ha pedig csak ez dönt, akkor meg az a jobb játékos, aki ennyi miatt jön ki jól egy harcból? ez komoly? Valaki azért jobb játékos, mert a helytartóm tönkretette az orimat.... ez nem logikai bukfenc?

Továbbra is tartom, hogy a vízióid módosítási indítása után az elsők között lennék aki leszavazza. (távolbanézés esetén védővvari, emberlopás esetén képzésleállítás, stb) Váll-vállt vetve küzdenék Veled ellene, mint itt sokan mások is, mert sokan érezzük a határt a tamagocsi és nem tamagocsi között...

A betegség alatti leállítás viszont nem az. érveket nem mondok, leírtam ezerszer. Topkiból kiszálltam.
Reply With Quote
  #510  
Old 02-10-2007, 08:54
Yurika
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet View Post
azért nem jó, mert ebben az esetben nem az döntene, hogy ki mennyi időt tölt a gép előtt? Miért ennek kell dönteni? Ha éjjel nappal a gép előtt van az ellen nem hinném h a betegség alatti képzés döntene bármiben is. Ha pedig csak ez dönt, akkor meg az a jobb játékos, aki ennyi miatt jön ki jól egy harcból? ez komoly? Valaki azért jobb játékos, mert a helytartóm tönkretette az orimat.... ez nem logikai bukfenc?

Továbbra is tartom, hogy a vízióid módosítási indítása után az elsők között lennék aki leszavazza. (távolbanézés esetén védővvari, emberlopás esetén képzésleállítás, stb) Váll-vállt vetve küzdenék Veled ellene, mint itt sokan mások is, mert sokan érezzük a határt a tamagocsi és nem tamagocsi között...

A betegség alatti leállítás viszont nem az. érveket nem mondok, leírtam ezerszer. Topkiból kiszálltam.
Hat en nem tudom,hogy te hol jatszassz, de igen a Hoditoban az a jobb jatekos aki tobbet van gep elott!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 08:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu