Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #501  
Old 05-07-2007, 20:53
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
elarulnad nekem annak a szuper uber fajnak a nevet amelyik mind3 haderonemben verhetetlen ?
elárulnád nekem annak az unter fajnak a nevét(hullán kivül, de az legalább betegséget terjeszt), amelyiket mind a három haderönemben teljes mértékben tehetelen, vagyis nem képes reagálni?
Majd én elárulom neked, mostantól ugy hivják, hogy elf.
Az egyetlen fegyvere az maradt, hogy tudja, hol a szabadság gomb, azt még nem vették el töle. (Majd talán a jövö héten)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #502  
Old 05-07-2007, 20:59
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
elarulnad nekem annak a szuper uber fajnak a nevet amelyik mind3 haderonemben verhetetlen ?
Természetesen minden fajnak van gyengéje...
De légyszi számolj Velem nagy vonalakban,..Mondjuk vagyok a 3-ban MF ELF varikészülim 100% a könnyebség kedvéért..Van annyi varim hogy fe tudjam rakni a legfontosabb dolgokat pl.20 körre...Ez most jön el az ideje...akkor lemegy a varikészülim mittudomén nem tudom a számokatr de nagy vonalakban 90% ra..még abban a körben megprobálnak gömbözni nem sikerül Nekem igen ..a sikeres gömb miatt lemegy a varikészülim 87% ra...Látom hogy beférek hozzá tolikkal TK nyit marad egyböl 79% om..Mivel nem ö volt a varisuk a varisuk elkezdd ártozni..mivel van nyitva Tk igy tudom a tolvajoikkal piszkálni de a jelen állás szerint semmit nem fog érni...na akkor akihez varikkal beférek majd jol leártozom ha már harcolunk..79% rol indul az árto akkor 9 % kal számolva 3-szor tudom ártani azt annyi..ÖK vannak 4-en kettö sereg varis aki tud ártani meg atolis..akkor éÉN örüljek annak a 80% toli malusznak meg annak hogy még a varikkal sem tudom ártani Ök meg igen???
amugy csak egy fiktiv csatárol van szo csak feltevés de sztem tuti volt már ien....
Reply With Quote
  #503  
Old 05-07-2007, 21:00
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

TDK,

az oriasoknak vagy nincs, vagy alig van tolijuk.
az elf 5-7 korrol lazan lophat meg az erosebb szoviktol is. mit tudnak csinalni ok ? nyomnak rad 50% keszultsegbol egy-ket semmit ero felfedest v toligyilkolast ?
bontanak 5x annyi erteku epuletet mint amennyit elvittel toluk ? nem jellemzo.
olyan fajt szeretnel amit se tolizni, se varizni, se utni nem lehet.
sztem nyiss szavazast a "megnyertem a jatekot" gomb mielobbi implementalasarol
Reply With Quote
  #504  
Old 05-07-2007, 21:00
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

skiti, elkerülve a félreértést, én eddig nem egy mf elfböl indultam ki. nincs az a faj ami mf-ként ne lenne célpont egy szövinek.

Én arról beszélek, hogy egy szöviben játszó elfet simán szét lehet verni, és a többiek szépen végignézhetik legfeljebb.
Egyetlen dolgot tehet jelenleg a szöviért- csinálhat szövi meg éplistát, de már kaput is az egyik társának kell nyitnia, mert különben nem marad se rúnája, se varikészültsége. Márpedig erre a célra mostantól mindenki inkább tart gnómot, vagy még esetleg akár törpét is, mert az legalább nyomhat még fegyvert meg nyerset
Reply With Quote
  #505  
Old 05-07-2007, 21:01
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
elárulnád nekem annak az unter fajnak a nevét(hullán kivül, de az legalább betegséget terjeszt), amelyiket mind a három haderönemben teljes mértékben tehetelen, vagyis nem képes reagálni?
Majd én elárulom neked, mostantól ugy hivják, hogy elf.
Az egyetlen fegyvere az maradt, hogy tudja, hol a szabadság gomb, azt még nem vették el töle. (Majd talán a jövö héten)
nem az elf az, hanem a TE orszagod! nem mind1!
Reply With Quote
  #506  
Old 05-07-2007, 21:02
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Célpont: xxx (#xxxxxx)
Távolság: 248 kör
Varázslat: Térkapu nyitása

Rúnaigény: 1.799.890 rúna

Asszem ez már a ló másik oldala. Délelőtt 600k rúnába került ez az akció. Azt is soknak tartottam. Miért kapok maluszt arra, h felmérek egy orit???
A többi maluszra inkább nem mondok semmit...
Tessék, cserébe a 30%-ért.

Egyébként pedig nincs olyan faj, amit ne lehetne valahogy megfogni. De mindenki vissza tud vágni... valahogy... Mégis az elf mit tud tenni ilyenkor!?
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 05-07-2007 at 21:05..
Reply With Quote
  #507  
Old 05-07-2007, 21:03
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
TDK,

az oriasoknak vagy nincs, vagy alig van tolijuk.
az elf 5-7 korrol lazan lophat meg az erosebb szoviktol is. mit tudnak csinalni ok ? nyomnak rad 50% keszultsegbol egy-ket semmit ero felfedest v toligyilkolast ?
bontanak 5x annyi erteku epuletet mint amennyit elvittel toluk ? nem jellemzo.
olyan fajt szeretnel amit se tolizni, se varizni, se utni nem lehet.
sztem nyiss szavazast a "megnyertem a jatekot" gomb mielobbi implementalasarol
Nem tudom te hogy vagy vele, én még tanultam olvasás órán szövegértést is.

Én NEM egy ÜTHETELEN fajt szeretnék, hanem egy olyat, ami képes REAGÁLNI!!
Reply With Quote
  #508  
Old 05-07-2007, 21:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Tessék, cserébe a 30%-ért.

Egyébként pedig nincs olyan faj, amit ne lehetne valahogy megfogni. De mindenki vissza tud vágni... valahogy... Mégis az elf mit tud tenni ilyenkor.
Semmiképp nem azt, hogy 248 körökre akciózik...

Beszélnek itt arról, hogy húúú, a tolis fajok 7-8 körre elmennek, és de jól védve vannak.

Tessék neked 7-8 kör... 248!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #509  
Old 05-07-2007, 21:06
voli_beneth voli_beneth is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 93%
Thumbs up

Tisztelt Adminok!
Hát , először is gratulálni szeretnék ahhoz, hogy sikerült sok tucat ember kedvét elvenni ettől a játéktól. Indokokat nemigen akarok sorolni, mert megtették már sokan, én csak annyit fűznék hozzá, hogy szégyeljétek magatokat....

Ati -nak meg, nagyon jól és okosan meg tudsz cáfolni mindent, csak arra nem adtál még választ, hogy miért hívsz erősítésnek egy olyan dolgot, ami mindig is volt, legfeljebb a Te hibádból rosszul működött. Amikor ez kiderül,korrigálva lett, nem erősítve...
És egykérdés a többi,válltozást kisíró benfenteshez,ha már olyan nagy spílerek vagytok, akkor adjatok légyszi tanácsot a kezdőknek, hogy hogyan toroljon meg egy elf ország ezután bármit is? Vagy ne toroljon? Hisz békés faj?
De ha békés faj,akkor miért kényszerítitek arra, hogy támadjon, hisz fedezni nem tud egy idő után...
Jah,és egy békés faj ne juthasson el a Csúcsra, Csak mert békés? Teljesen ellentmondásosak vagytok!
Valaki kifejtettem hogy azértmégiscsak Hódító a játék neve,de erre meg Ati azt fejtegeti, hogy az elf békésnek lett tervezve. És persze fedezget, meg védekezik, és most jól belerugtatok.
Ez nagy böszmeség volt tőletek!!!
Gratula még 1X!!!!
Reply With Quote
  #510  
Old 05-07-2007, 21:07
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Semmiképp nem azt, hogy 248 körökre akciózik...

Beszélnek itt arról, hogy húúú, a tolis fajok 7-8 körre elmennek, és de jól védve vannak.

Tessék neked 7-8 kör... 248!
Szted 10k ponton belül van az az ország, amelyik 248 körre van??? Semmit nem tudok neki ártani, akkor meg minek kell malusz a kapunyitáshoz?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 02:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu