Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #491  
Old 10-21-2006, 20:26
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Irány vissza a lépcsőkön át, körbenézve alaposan hátha valamit esetleg elejtett valaki, vagy bármi jelet találok.
Fennt a szobában alaposan körbenézés szintén.

Nem találsz semmit.

Last edited by Chris; 10-22-2006 at 07:41..
Sponsored Links
  #492  
Old 10-24-2006, 07:27
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Fennt a folyosón megkérdezem Morel-t is:
-Te nem álmodtál véletlenül valami furcsát az utóbbi időkben?

Megvárom mit válaszol aztán bekopogok a Nagyúrékhoz:
-Nagyúr! Mik a kívánságai? Ha most elindulunk akkor négyen vagyunk a kíséretben, Maldobrus, Morel, Farkas és én akik fegyvert bírnak fogni, plussz Stancil tán. Ha megengedi javasolnám, hogy a Stancil kölyköt bérelje fel, természetesen megfelelő bérrel, hogy az egybb munkákra ne kelljen folyton időt fordítanunk. Táborverésben, meg hasonlókban jó hasznát vennénk. Meg megpróbálom meggyőzni az elfet, hogy kérjen bocsánatot Öntől. Hasznát vennénk a szemének meg az íjának. Őőő.. és esetleg még egy dolog. Lehetséges, hogy gyorsítani lehet az utunkon, de ahhoz még információk kellenének bizonyos személyektől.

A nő jön ki beszélni veled.
- A Malbordus nevű elf sem utazni már velünk. Míg lenni oda ő jönni és megmondani, hogy mennie kell el innen. A kölyök jöhet mint eddig is de őt mi nem bérel fel, ő nem lenni harcos, örüljön, hogy kapni étel meg fedél és jöhetni velünk, nem mi akartuk, hogy ő jön. Nem érteni milyen információ kelleni kiről. Ha kész van mindenki akár indulhatni is, de nem hinném, hogy ennél jobban tudni sietni.

Z: mikor a járatban félretoltátok a kőlapot, akkor csak kinéztetek, vagy kimentetek az utcára, és visszatoltátok a követ?

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 07:40..
  #493  
Old 10-24-2006, 08:22
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor kőlap félre akkor kimentem a járatból és pár tíz lépésnyi körben szétnéztem, azt is megjegyeztem, hogy pontosan hol vagyunk, hogy a "rendes" útvonalon visszataláljak. A kővt nem toltam vissza, csak kicsit arrébb, hátha van valami alatta.
Rendben.

Az Úrnőnek:
-Hallottam, hogy eggyes ételek a tengertől idáig nagyon gyorsan és frissen jutnak el. Sokkal gyorsabban, mintha lovon vagy karavánban hoznák. Szerintem van valaki-valakik aki kapuval köti össze a tengerpartot, vagy egy a tengerhez közel eső helyet ezzel a várossal. Ha sikerülne megtalálnunk akkor az utunk lényegesen lerövidülne. Megpróbálhatok konkrétunokat megtudni de ez időbe tellik.

- Fontos, hogy ne okozni feltűnést, sem kereséssel, sem kapuval utazással. Ha ezt tudni megígérni, akkor lehet utána járni dolgoknak. Ha tudni valami újat szólni azonnal.

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 08:26..
  #494  
Old 10-24-2006, 08:32
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

-Természetesen veletek tartok *mondom a törpének mosolyogva, jelezvén, hogy értem én a tréfát, de ez most nem a megfelelő időpont rá. A fogadóba visszaérvén felmegyek a szobámba, megnézem, hogy minden rendben van-e. Meglesem, hogy Farkassal történt-e valami érdekes azalatt, amíg lent voltunk a kis átjáróban, majd megkeresem Grent, ha végzett a nagyúrnál*
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #495  
Old 10-24-2006, 08:33
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

-Értem asszonyom. Megtudakolom amit lehet. Úgy sejtem, hogy ha kapu amin közlekednek titokban üzemel. Ha így van akkor nekik sem érdekük nagydobbra verni a létezését. Ha feltünés nélkül sikerül akkor tárgyaljak a dologról?
Igenlő válasz esetén kimegyek és elindulok előbb az istálóba, ellenőrzöm a lovakat aztán a sikátorba, körülnézni ott ahova kijukadtunk.

- Igen, tárgyalhat, de ha nem boldogul, szólni és én megyek tárgyalni.
Az istálóban az állatok rendben vannak. Kissé furcsálkodva tapasztalod, hogy Capullo lova és szamara is bent áll.
A sikátort, ahova kijukadtál rövid keresgélés után megtalálod. Pár ember lézeng benne. Semmi különöset nem látsz ott. Megpróbálod megkeresni azt a kőlapot?

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 09:42..
  #496  
Old 10-24-2006, 09:23
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Örködöm, valakinek azt is kell. Ott posztolok a Nagyúr ajtaja előtt. Így legalább nem maradok le semmiről, hisz Gren úgyis ide jelent.

Időnként kortyolgatok egy kevés páleszt is, hogy idővel jöjjön majd az iccaka feledése. A társak eltűnését nem tudom hova rakni, biztos beijedtek. Van ilyen. Nem lehet mindenki olyan bátor mint én. A tenger és a tengerpart említése rossz előérzetet kellt bennem, de egyenlőre még nem aggódunk miatta.


Jól birod az ébrenlétet meg az őrködést, de érzed, hogy később meglesz a böjtje annak, hogy nem tudtál eleget pihenni.

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 09:29..
  #497  
Old 10-24-2006, 09:34
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miután megnéztem a lovam, meg Bocit meg a istálóban lévő cuccot irány a Virágzó Gesztenyefa. Az őröknél megkérdezem hogy a vezető Hölgyek közül tudnék-e valakivel beszélni. Ha igent mondanak akkor minden fegyver (most a markolat nélküli penge is) átadok az őröknek és bemegyek.
Az egyik őrtől a következő választ kapod:
- A hölgyek pihennek, hosszú volt az éjszaka. Kérem napközép után jöjjön vissza, akkor már tudják fogadni önt.

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 09:43..
  #498  
Old 10-24-2006, 09:36
Chaos Chaos is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Grennek:
-Nem álmodtam furcsákat. Te álmodsz furcsákat? Ha igen meséld el és ha hasonlot tapasztalok akkor szólni fogok.
__________________
Chaos
  #499  
Old 10-24-2006, 09:59
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

*Ha úgy látom, hogy Farkassal is tudok beszélni ebben az ügyben, akkor neki mondom, ha nem, akkor Grenhez intézem szavaimat ha megtalálom.*
-Mivel úgy látom a csapatotok létszáma csökkent és talán szükség lenne némi segítségre az utatok során, arra gondoltam, hogy szívesen tartanék veletek. Nem tudom, hogy ebben az esetben kivel tudnék egyeztetni, de mivel sem a nagyurat sem az asszonyát nem ismerem és még alkalmam sem volt beszélni velük, így csak hozzád tudok fordulni ebben az ügyben. Tudnál beszélni a nagyúrral az érdekemben?

Bármelyikükkel beszélhetsz,
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #500  
Old 10-24-2006, 10:02
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Morel-nek: - Csatáról álmodtam. Népem és kyrek között. Már csak ketten maradtunk egy kyr harcossal és hosszú ideig verekedtünk. Úgy hiszem halálos sebet kaptunk mindketten. Aztán mikor elbuktunk egy kyr gyerek jött oda és valamit azthiszem mondott, de arra nem emlékszem.

Az istállóban keresek valami lovászfiút és közlöm vele, hogy Capullo lovát meg szamarát (megmutatom mejikeket) meg a mieinket bárki is jön érte nem adhatja ki, csak ha én is jövök, vagy a batáron utazó Nagyúr és családja.
Egy idősebb lovászt találsz, aki szavát adja, hogy nem adja oda másnak az állatokat.

A sikátorban megpróbálom megkeresni a követ.
Nem találod meg. Ezen kissé csodálkozol, de hiába próbálod elmozdítani, vagy felfeszegetni őket, egyiket sem sikerül, és mindegyik olyan mintha "normális" utcakő lenne.

Megköszönöm az őröknek a segítséget és visszaindulok a fogadó felé. Ha közben látok egy szabóműhelyt akkor bemegyek.

Ha keresel szabót, akkor találsz, igez, nem a fogadó közelében. Elmész keresni egyet?

Last edited by Chris; 10-24-2006 at 10:06..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu