Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-16-2010, 11:01
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Szolgáltató... Szerintem legalábbis
És vajh ér valamit, ha egy random helpdeskes hölgynek elsírom a bánatom? Mármint valahányszor elmegy esetleg a net, első dolguk, hogy kihuzatják velem az összes kábelt és újratelepíttetnek mindent (közben persze szép csöndben újraindítják a kapcsolatot és máris minden rendben). Van rá esély, hogy jelen esetben csinálnak is valamit?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 08-16-2010, 11:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
És vajh ér valamit, ha egy random helpdeskes hölgynek elsírom a bánatom? Mármint valahányszor elmegy esetleg a net, első dolguk, hogy kihuzatják velem az összes kábelt és újratelepíttetnek mindent (közben persze szép csöndben újraindítják a kapcsolatot és máris minden rendben). Van rá esély, hogy jelen esetben csinálnak is valamit?
Nem kötelező nekik, mert a minimális sebességet adják, de nekem az a tapasztalatom, hogy foglalkoznak vele, és ha tudnak valamit csinálni, akkor csinálnak. Ha nem tudnak, mert technikailag nem megoldható, akkor persze veszett ügy, de akkor ezt úgyis megmondják.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #43  
Old 08-16-2010, 11:10
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
És vajh ér valamit, ha egy random helpdeskes hölgynek elsírom a bánatom? Mármint valahányszor elmegy esetleg a net, első dolguk, hogy kihuzatják velem az összes kábelt és újratelepíttetnek mindent (közben persze szép csöndben újraindítják a kapcsolatot és máris minden rendben). Van rá esély, hogy jelen esetben csinálnak is valamit?
Az én nővérem egy ilyen randon helpdeskes hölgy... Amikor pedig ki akarják húzatni a kábelt, mondd meg, hogy Te már megtetted ezt, és nem használt.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #44  
Old 08-16-2010, 11:28
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem kötelező nekik, mert a minimális sebességet adják, de nekem az a tapasztalatom, hogy foglalkoznak vele, és ha tudnak valamit csinálni, akkor csinálnak. Ha nem tudnak, mert technikailag nem megoldható, akkor persze veszett ügy, de akkor ezt úgyis megmondják.
Na azért megkeresem a szerződést, mert az 1 megabit/sec elég kevés még minimális sebességnek is.

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Az én nővérem egy ilyen randon helpdeskes hölgy... Amikor pedig ki akarják húzatni a kábelt, mondd meg, hogy Te már megtetted ezt, és nem használt.
No persze nem állt szándékomban, hogy beletapossak akár a te, akár a nővéred lelki világába. Ez a fajta hozzáállás a hibabejelentésekhez szerintem inkább a szolgáltatót minősíti. Amúgy meg sok esetben elég, ha kikapcsolom a modemet 10-15 percre, mert akkor magától újraindul a kapcsolat. Túl sokszor beszéltem már velük ahhoz, hogy mindig végig is csináljam, amit ajánlanak.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #45  
Old 08-16-2010, 11:34
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
No persze nem állt szándékomban, hogy beletapossak akár a te, akár a nővéred lelki világába. Ez a fajta hozzáállás a hibabejelentésekhez szerintem inkább a szolgáltatót minősíti. Amúgy meg sok esetben elég, ha kikapcsolom a modemet 10-15 percre, mert akkor magától újraindul a kapcsolat. Túl sokszor beszéltem már velük ahhoz, hogy mindig végig is csináljam, amit ajánlanak.
Gondoltam, hogy nem az széndékod. Sajnos vannak olyanok igen, akik hülyének nézik az embert...
Én ha telefonálni kell, nem 1212-t hívom, hanem tesóm kolleganőjét. Ezért nem is tudom milyen emberek vannak ott
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #46  
Old 08-16-2010, 15:18
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Na azért megkeresem a szerződést, mert az 1 megabit/sec elég kevés még minimális sebességnek is.
Légyszives Nézzd meg ezt a képet és ajánlom figyelmedbe a különbözö variációknál a GARANTÁLT le és feltöltést....Ártól és csomagtól függ de az 1 Mbites garantál elég sok Helyen elfogadott na szóval a kép

Internetes csomagpk
Reply With Quote
  #47  
Old 08-16-2010, 18:27
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Légyszives Nézzd meg ezt a képet és ajánlom figyelmedbe a különbözö variációknál a GARANTÁLT le és feltöltést....Ártól és csomagtól függ de az 1 Mbites garantál elég sok Helyen elfogadott na szóval a kép

Internetes csomagpk
A jelenleg általunk fizetett pénzért a T-Online most max 15, minimum 5 megabites letöltési sebességet ajánl (1 éves hűségnyilatkozattal, TV és telefon nélkül). Az általad belinkelt Hipernet csomag elmarad ettől. Mindamellett a legnagyobb gondot jelenleg az jelenti, hogy szeptember közepéig él a hűségnyilatkozatunk.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #48  
Old 08-16-2010, 18:34
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Na azért megkeresem a szerződést, mert az 1 megabit/sec elég kevés még minimális sebességnek is.
Megtaláltam! A garantált letöltési sebesség (tessék megkapaszkodni!)

192 kbit/s

Ez hűen tükrözi a 2008-as viszonyokat, vagy tipikusan azzal a helyzettel állunk szemben, amikor laikusok rendelnek netet?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #49  
Old 08-16-2010, 18:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Megtaláltam! A garantált letöltési sebesség (tessék megkapaszkodni!)

192 kbit/s

Ez hűen tükrözi a 2008-as viszonyokat, vagy tipikusan azzal a helyzettel állunk szemben, amikor laikusok rendelnek netet?
Ez teljesen normális 2008-as szerződésre.

Meg is lepődtem, hogy most ilyen 1 megákat írnak minimumnak, meg néha még fölötte is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #50  
Old 08-16-2010, 18:43
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
A jelenleg általunk fizetett pénzért a T-Online most max 15, minimum 5 megabites letöltési sebességet ajánl (1 éves hűségnyilatkozattal, TV és telefon nélkül). Az általad belinkelt Hipernet csomag elmarad ettől. Mindamellett a legnagyobb gondot jelenleg az jelenti, hogy szeptember közepéig él a hűségnyilatkozatunk.
Hála a magasságos jóistennek aki természetesen nincs Én nagy nehezen megszabadultam a T nevezetü gittegylet fogságából..Amiket belinkeltem az egy kis szolgáltató ahol figyelnek az emberre ha gondja van és nem kell órákat gombokat nyomogatni, hogy végre egy élö emberrel lehessen beszélni aki csak annyit tud mondani, hogy idézem : " Ezt sajnos telefonon nem tudjuk megoldani kérem keresse fel a lakóhelyéhez legközelebbi T-pontot "

Arra nagyon nagyon figyelj, hogy ha lejár a hüségszerzödésed azzal még nem szünik meg a kálváriád ugyanis 8 napon belül kell leszerelniük a modemet ha nem hosszabítasz és azokat a napokat amíg nem viszik el a modemet bizony bizony leszámlázzák ezek az ótvarosak....

nekem lejárt a hüség idöm adott hónap 31-én és köv. hónap 1-én már az új szolgáltató modeme müködött , de mivel a T. a modemét csak 5 nap múlva vitte el bizony bizony leszámlázta azt az 5 napot pedig már nem is használtam ....3 hónapig küldték a felszólítást , hogy fizessem ki az elmaradásomat mert különben megszünik a netem és a telefonos ügyfélszolgálaton az istennek sem akarták azt megérteni, hogy ÉN az adott 5 nap alatt amit kiszámláztak már nem használtam az szolgáltatásukat hiszen már nem is az a net megy nálam.aztán meguntam bementem a t-pontba azt ott is elmondtam mindenzt és nem fizettem..Aztán még jött 2 felszólítás aztán egy levél, hogy felmondták a nem létezö szolgáltatásomat és lekapcsoltak a netröl arról a netröl ami már 3 hónapja amúgy sem volt hiszen a hüség idöm megszünt és nem hosszabítottam.. Szóval ennyit erröl a T ganéról..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu