Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 05-06-2008, 11:48
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by fefe013 View Post
Kifejtem neked bővebben:
A szövim varázslóit ölte a koma 2 napig, erre írunk neki és kicsit el is kezdtük puhítani, erre írta, h a szövim keressen neki egy másik országot akit támadhat, és akkor békénhagyja a szövim......

Így már remélem világos....
ja a te szövid))
igy már vili, tévedtem hiába no reggel van
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-27-2009, 14:55
pompas
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Először is üdvözlöm a fórumozókat már régi olvasó vagyok de még nem írtam erre a fórumra és remélem most jó helyre írok ennél a témánál.

A történetem az lenne,van egy törpe akit a szővim rendszeresen lopkod és ez több 100 milla bevételt jelent nekünk.Értelemszerűen ha leütik mellőlünk akkor ettől a bevételtől elesünk.Na most egy másik szövi háborút indított ellenük és el is fog bánni velük.... kivéve ha a mi szövink leüti őket,mert akkor a közelünkben marad a törpe és lopkodjuk tovább,hiszen 1 ideig nem lesz ki leüsse mellőlünk.
Na most ugye ez így elég JKSZ gyanús pedig azon kívűl,hogy saját érdekünkben is nyomon követjük,megfigyeljük a törpe szövijének lépéseit semmit nem tudunk róluk ők meg csak tűrik a lopkodásainkat miután régebben 2x elbántunk velük.
Kérdésem az lenne ha feljelentenek JKSZ-ért egyáltalán lesz-e lehetőség bizonyítanunk az ellenkezőjét,hogy csupán gazdasági érdekek fűztek ahoz,hogy leüssük a konkurens szővit és ez taktika nem JKSZ vagy nézzük tétlenül ahogy megszabadítanak minket a több 100 millás forrásunktól mikor seregünk könnyedén ütné le a konkurens szövetséget.
Az esetünk ellen példa lehet több JKSZ gyanús esetre is amikor vki azért véd egy másik orit mert pénz forrást lát benne nem pedig azért mert ismeri.

Előre is köszönöm a vélemenyeiteket....

Last edited by pompas; 01-29-2009 at 19:39.. Reason: egyszer elég
Reply With Quote
  #43  
Old 01-29-2009, 19:06
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az előző üzenetet
Utoljára Ati módosította Ma, 17:13-kor. Ok: egyszer elég

Hát elég lenne egyszer, de ez a módosítás valahogy nem sikerült...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #44  
Old 01-29-2009, 19:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Az előző üzenetet
Utoljára Ati módosította Ma, 17:13-kor. Ok: egyszer elég

Hát elég lenne egyszer, de ez a módosítás valahogy nem sikerült...
Ha valaki ugyanazt az üzenetet beírja egymás után többször, akkor csak összevonom őket, hátha mégis van valami eltérés bennük. Így nem 2-3-4-5 közel egyforma üzenetet kell olvasni. Ennek fényében sikerült a módosítás, hiszen egy üzenet lett a sok egyformából.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #45  
Old 01-29-2009, 20:10
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pompas View Post
Először is üdvözlöm a fórumozókat már régi olvasó vagyok de még nem írtam erre a fórumra és remélem most jó helyre írok ennél a témánál.

A történetem az lenne,van egy törpe akit a szővim rendszeresen lopkod és ez több 100 milla bevételt jelent nekünk.Értelemszerűen ha leütik mellőlünk akkor ettől a bevételtől elesünk.Na most egy másik szövi háborút indított ellenük és el is fog bánni velük.... kivéve ha a mi szövink leüti őket,mert akkor a közelünkben marad a törpe és lopkodjuk tovább,hiszen 1 ideig nem lesz ki leüsse mellőlünk.
Na most ugye ez így elég JKSZ gyanús pedig azon kívűl,hogy saját érdekünkben is nyomon követjük,megfigyeljük a törpe szövijének lépéseit semmit nem tudunk róluk ők meg csak tűrik a lopkodásainkat miután régebben 2x elbántunk velük.
Kérdésem az lenne ha feljelentenek JKSZ-ért egyáltalán lesz-e lehetőség bizonyítanunk az ellenkezőjét,hogy csupán gazdasági érdekek fűztek ahoz,hogy leüssük a konkurens szővit és ez taktika nem JKSZ vagy nézzük tétlenül ahogy megszabadítanak minket a több 100 millás forrásunktól mikor seregünk könnyedén ütné le a konkurens szövetséget.
Az esetünk ellen példa lehet több JKSZ gyanús esetre is amikor vki azért véd egy másik orit mert pénz forrást lát benne nem pedig azért mert ismeri.

Előre is köszönöm a vélemenyeiteket....
Szerintem ez nem JKSZ, tehát nincs mitől félnetek. Ha feljelentenek, akkor aligha lesz mód arra, hogy bizonyítsátok az igazatokat. Ez nem bíróság, hanem egy játék.
Az eseményekből egyébként elég világosan látszik, hogy mindkét szövivel ellenséges viszonyban vagytok, hiszen az egyiket lopkodjátok, a másikat pedig leütitek.
Ha bárminemű összebeszélés van köztetek és a lopott játékos között, akkor az JKSZ, de aligha bizonyítható. Ha a JKSZ nem egyértelmű, akkor aligha lesz szankciója.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
JKSZ bejelentések mikéntje Ati Segítség 273 04-24-2007 13:19
Jksz karesz6 Elvetett javaslatok 3 05-31-2006 20:18


All times are GMT +1. The time now is 18:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu