Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szerinted melyik a legbénább faj?
Élőhalott 35 89.74%
Ember 2 5.13%
Óriás 0 0%
Gnóm 1 2.56%
Elf 0 0%
Félelf 1 2.56%
Törpe 0 0%
Ork 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 39. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 06-16-2006, 13:36
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking A gnómra is szavaztak

Hehe! A gnóm is kapott szavazatot. Én azért nem mondanám bénának a gnómot, szerintem az egyik legjobb.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 06-16-2006, 14:16
.Magyar Egyesült Államok.
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem is jó
de hát tudod milyen emberek is vannak
Reply With Quote
  #43  
Old 06-26-2006, 09:07
Ordan
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Hm

Szerintem nem kéne ennyit fikázni a hullákat. Az lehet, hogy alsóbb sinten gyengék, minnél fentebb vannak annál erősebbek. Lehet, hogy nem tudnak varázsolni, meg lopkodni, meg nem érnek semmit a tekik. De nem kell foglalkozniuk az étellel, kórházzal. Bár az tény, hogy mivel nem tudják használni a tudománytekercseket, kissé hátrányban vannak. Ezt aláírom. De szerintem a élőholt a legjobb. Főleg, ha ajelleme kereskedő.
Reply With Quote
  #44  
Old 06-26-2006, 09:26
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ordan
Szerintem nem kéne ennyit fikázni a hullákat. Az lehet, hogy alsóbb sinten gyengék, minnél fentebb vannak annál erősebbek. Lehet, hogy nem tudnak varázsolni, meg lopkodni, meg nem érnek semmit a tekik. De nem kell foglalkozniuk az étellel, kórházzal. Bár az tény, hogy mivel nem tudják használni a tudománytekercseket, kissé hátrányban vannak. Ezt aláírom. De szerintem a élőholt a legjobb. Főleg, ha ajelleme kereskedő.

sztem olvasd végig egy pár topicot és rájössz..h a hullákat magasabb szinteken földszerzési lehetőségnek tekintik...
jah és ha az a legfőbb szempont.h nem kell kaja...hát elég szomorú!
Reply With Quote
  #45  
Old 06-26-2006, 09:29
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ordan
Szerintem nem kéne ennyit fikázni a hullákat. Az lehet, hogy alsóbb sinten gyengék, minnél fentebb vannak annál erősebbek. Lehet, hogy nem tudnak varázsolni, meg lopkodni, meg nem érnek semmit a tekik. De nem kell foglalkozniuk az étellel, kórházzal. Bár az tény, hogy mivel nem tudják használni a tudománytekercseket, kissé hátrányban vannak. Ezt aláírom. De szerintem a élőholt a legjobb. Főleg, ha ajelleme kereskedő.
Őőőő és mitől is lesz az élőhalott a legjobb magasabb szinten??
Nézzünk egy 2/b-ben lévő élőhalottat, ami már ugyibár 30% védő és támadó erőt kap, hogy mennyi 100 katonájának a támadója és védője és mennyi mondjuk egy tudós óriásnak jó? A katmorál és a szövi státuszuk ugyanaz, a könnyebb számolás kedvéért és egyiknél sincs alulról támadás bónusz...

élőhalott:
védő erő: 100 *1,3 =130
támadó erő: 100*1.3 =130


Óriás:
védő erő: 100*1.35*1.15 =155,25
élőholt orival szembeni támadó erő: 100*1.35*1.15*1.3 (vérszomj vari, mivel az élőhalottnak nincs védelem varija) = 201,825

Ugyanezt a számolást elvégezheted a többi fajjal szemben is... egyedül az emberrel fogja felvenni a támadásban majd az 1/a-ban a versenyt, de védekezésben még attól is elmarad....
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by aúú; 06-26-2006 at 10:29..
Reply With Quote
  #46  
Old 06-26-2006, 10:54
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ordan
Szerintem nem kéne ennyit fikázni a hullákat. Az lehet, hogy alsóbb sinten gyengék, minnél fentebb vannak annál erősebbek. Lehet, hogy nem tudnak varázsolni, meg lopkodni, meg nem érnek semmit a tekik. De nem kell foglalkozniuk az étellel, kórházzal. Bár az tény, hogy mivel nem tudják használni a tudománytekercseket, kissé hátrányban vannak. Ezt aláírom. De szerintem a élőholt a legjobb. Főleg, ha ajelleme kereskedő.
Tapasztalataim szerint pont ellentétes, fordítottan arányos egy hulla erősége...minnél alacsonyabb szinten van "annál erősebb" a többi fajhoz képest. Egyébbként, mint már említettem tényleg a leggyengébb faj...körbefordulni meg se próbálnám vele. De én akkor is szeretem-szerettem.


Pl: Mikor 1/A alján csücsültünk szövi társaimmal a kötelező 1000 kört, beregiztem egy hullát csak úgy céltalanul, csapkodni olyan szociális lélek módjára. Egy idő után egyre többet foglalkoztam vele, vicces szitukat éltem át és elég nagy vagyont halmoztam fel...5/V-ben történt mindez. Klántársam unszolásomra is beregizett csináljunk egy hulla szövit Őt a 5/X-be rakta. Mindegy alapon versenyeztünk a két külön csoportban ki tud több runát összefosztani stb. A fordulás eljöttekor komoly dilemmát okozott szám(-unk)omra törlése.

Játszani jó vele és a maga módján játszható faj...nagy célok elérésére nem alkalmas
Reply With Quote
  #47  
Old 06-29-2006, 09:53
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Colony erre tényleg jó a hulla... én hula kereskedővel gondoltam hogy feltörtetek 5/V tetejére. csak hát jött egy nap amikor nem ütöttem kettőt földre és másnapra már rengettek és gyújtottak folyamatosan. 2 hét után eluntam hogy állandóan ezt kapom ki és töröltem... persze a keménylegény azt hitte hogy most jól elrontotta a játékomat, de aztán egy orkkal poénkodtam végig a csoportot ugyanígy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Melyik a legjobb szövifelállás? (már volt szó róla) King Stratégia & Tippek 250 05-27-2007 09:57
Melyik mostani mozifilmet ajánlanád? :) Ati Filmek, sorozatok, TV 22 02-26-2007 13:14
Drágakő, vagy Mithril? Avagy kinek melyik teccene jobban, mint név? Senki Elvetett javaslatok 2 04-29-2006 01:45


All times are GMT +1. The time now is 20:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu