Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 03-19-2006, 18:51
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
magas hekin lehetne szívatni.... magason már szív az óriásmagától azzal hogy ő nem tud gyújtani, de azért így is 3szor annyi ideig kell nekimenni mint másnak.. na meg még akkor ezzel :D
35%.. az még mindig több, mint 1/3-ad:) és ehhez túlélőt kell választania, mondjuk tudós helyett.. szerintem nem lenne ez túl erős:) inkább az óriás túl jó:))
Sponsored Links
  #42  
Old 03-19-2006, 22:42
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by director
35%.. az még mindig több, mint 1/3-ad és ehhez túlélőt kell választania, mondjuk tudós helyett.. szerintem nem lenne ez túl erős inkább az óriás túl jó)
az óriás erős középmezőny hadiban és a legjobb varis. másra béna. a gnóm is erős középmezőny, de az mindhárom területre jó valamire... de minden fajt meg lehet ugratni valahogy, ez nem nagy kunszt... szóval ebbe azért szerintem nem kell beletúrni... az hogy ennyi van az egyszerűen a tekik miatt van. az hogy van 20 ori erősebb a közelbe sergre és 40 gyengébb, az nem gáz álatlában egy országnak: de ha van egy tolis a közelben akkor lőttek neki mert a tekiket elviszi és akkor aztán fújhatja...
  #43  
Old 03-19-2006, 23:03
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
az óriás erős középmezőny hadiban és a legjobb varis. másra béna. a gnóm is erős középmezőny, de az mindhárom területre jó valamire... de minden fajt meg lehet ugratni valahogy, ez nem nagy kunszt... szóval ebbe azért szerintem nem kell beletúrni... az hogy ennyi van az egyszerűen a tekik miatt van. az hogy van 20 ori erősebb a közelbe sergre és 40 gyengébb, az nem gáz álatlában egy országnak: de ha van egy tolis a közelben akkor lőttek neki mert a tekiket elviszi és akkor aztán fújhatja...
igen, ez így van.. de ettől még erősíthetnénk a túlélőt, legalábbis én nem látom az összefüggést:)
  #44  
Old 03-20-2006, 09:23
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by director
igen, ez így van.. de ettől még erősíthetnénk a túlélőt, legalábbis én nem látom az összefüggést
ütős a postszámod dir 666....

igaz nem függ össze, de mondjuk tényleg értelme lenne minden személyi veszteség célzatű ártás ellen hatnia... azaz a mészárlás se lehetne olyan hatékony vele akkor...
  #45  
Old 03-20-2006, 09:32
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
igaz nem függ össze, de mondjuk tényleg értelme lenne minden személyi veszteség célzatű ártás ellen hatnia... azaz a mészárlás se lehetne olyan hatékony vele akkor...
de ha az sem lenne már oylan hatékony, akkor tényelg annyira erős faj lenne, hogy nem bírnánk vele, mert így ha nem took varit gyilkolni eleget, akkor ráküldöm a hadisokat mészárolni jópárszor, és akkor már nem árt nekem/nekünk
mert az kicsit furcsa volt, hogy az Xben 300heki körül 14k varival rohangáljon, szval éplista, és utánna mészár, főleg hogy én mint tolis is befértem pár elitte, szval utánna nem volt megállás addig amíg nem ment szabira
na ebből cask azt akarom kihozni, ha ez nem lenne, akkor nem egy pár napig tartana kicsinálni, hanem akár hetekig is, és úgy meg könnyen tudja pótolni az egységeket ezt azért érdemes meggondolni
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #46  
Old 03-20-2006, 12:11
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
ütős a postszámod dir :D 666....

igaz nem függ össze, de mondjuk tényleg értelme lenne minden személyi veszteség célzatű ártás ellen hatnia... azaz a mészárlás se lehetne olyan hatékony vele akkor...
(jól terjednek a hírek, azt látom:D)


nekem elég, ha a toliakciók ellen jobban védene.. mert így nem nagyon éri meg szerintem.. bár passz, még csak egyszer választottam, de annyi elég volt belőle:D
  #47  
Old 03-20-2006, 16:12
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
(jól terjednek a hírek, azt látom)


nekem elég, ha a toliakciók ellen jobban védene.. mert így nem nagyon éri meg szerintem.. bár passz, még csak egyszer választottam, de annyi elég volt belőle
Ja. Mondjuk hekiméret emelkedésével arányosan védhetne jobban. Vagy hidraulika mittudomén ...
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #48  
Old 03-20-2006, 18:15
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
(jól terjednek a hírek, azt látom)


nekem elég, ha a toliakciók ellen jobban védene.. mert így nem nagyon éri meg szerintem.. bár passz, még csak egyszer választottam, de annyi elég volt belőle
Szerintem jó lenne, ha gyújtogatás ellen védene a túlélő. Így a hullának valami védelme lehetne a gyújtogatás ellen. Azt túlzásnak tartom, hogy mészárlás ellen is védjen.
Első személyiségnek nem ez lesz a legjobb, de a mostani túlélőnél van legalább 3 olyan személyiség, amit mindenképpen később választanék.
  #49  
Old 03-20-2006, 18:27
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Szerintem jó lenne, ha gyújtogatás ellen védene a túlélő. Így a hullának valami védelme lehetne a gyújtogatás ellen. Azt túlzásnak tartom, hogy mészárlás ellen is védjen.
Első személyiségnek nem ez lesz a legjobb, de a mostani túlélőnél van legalább 3 olyan személyiség, amit mindenképpen később választanék.
igen, igen, én is ezt mondom. a gyújtás elleni védelem még nagyon beleférne!
  #50  
Old 03-30-2006, 17:47
Focilac
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nekem eddig két faj vált be teljesen:
1.Hulla
2,Elf
A Hulla amiatt,h könnyen kezelhető,és ha jó a piac akkor jó helygazdálkodással elég nagy sereget lehet összehozni.

Az ELF egyértelműen a fantomsereg miatt.Erre épül az egész taktikám.Minnden nap felteszem a fantomsereget - nem látnak be - nem képezek hadsereget,merthogy ha nem látnak be akkor minek (az elején tolit se pont emiatt) - Minden barakk,kocsmahelyet tamplomnak építem.Ezzel a taktikával gyakorlatilag a környék összes oriját tudom gömbözni.Kockázatos,nagyon,egyszer irtózatosan bebuktam,de újra lehet kezdeni (Vki eldöntötte,h szétszedi az orim,és amikor elfogyott a VIP és a Fantomsereget nem tuttam felrakni,elkötött 800 hekit (a 1600ból) ) Most a 3. szinten tartok 80k vari+10k tolinál 1700 heki mellett.

Az ori nevét biztonsági okok miatt nem árulom el
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új fajok ckow Általános beszélgetés Hódítós témákban 6 02-02-2006 17:00
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 22:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu