Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-31-2007, 16:15
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Sati kérlek hagyd el ezt a topikot.

Ne offold szét!

Azért ez érdekes hozzáállás, hogy ha valaki ellenvéleményt formál, azt elküldöd

A 2k topkör azért röhejesen kevés, mert akármelyikőtöket vesszük alapul, ennek sokszorosát tudjátok magatok mögött. Még nekem is, holott nemrég lépett fel ez az orim, és szk-n is elég sok topkört fogyasztottam el, közelíti a 2k-t.

Eddig a kisebb klánokat védte az is, hogy nektek nagyoknak már nem éri meg kiválni, és beverni őket, mert többet adtok le, mint amit hozhattok. Nem szeretném, ha ez megszűnne. Elsősorban a saját érdekemben, lévén kisklán tagja vagyok, ráadásul olyané, amitől némelyiktek már tud foglalni is. Ha ütésre adjátok a fejeteket, legyen meg benne az a kockázat, amit most nemrég az Ovi kellett lenyeljen velünk szemben.

Azt kérded Smooth-tól, hogy akart-e valaha első lenni. És te akartál? Ha igen, miért a kicsiktől akarsz földet hozni, mikor ott van előttetek a Pannon, az egyetlen, aki akadályoz abban, hogy első legyél?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 08-31-2007, 16:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post

Azt kérded Smooth-tól, hogy akart-e valaha első lenni. És te akartál? Ha igen, miért a kicsiktől akarsz földet hozni, mikor ott van előttetek a Pannon, az egyetlen, aki akadályoz abban, hogy első legyél?
Jottok mindig ezzel a Pannonos demagog dumaval. Elarulnad, kedves Synkel, hogy Zoli mit kezdjen a Pannonnal a 680ks orszagaval? Melyik Pannonos tagot usse szerinted? Forgasson a szerencsekerekben egy duplazot? Gondolkodj mar egy kicsit, mielott ilyeneket irsz...

Amugy pedig ez eppen elosegitene a Te bator "taktikadat" is, hiszen 4k koronkent buntetlenul rugdoshatnad ki a fel klanodat, ha veletlen ratok all vki.... :P
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 08-31-2007 at 16:48..
Reply With Quote
  #43  
Old 08-31-2007, 16:45
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jottok mindig ezzel a Pannonos demagog dumaval. Elarulnad, kedves Synkel, hogy Zoli mit kezdjen a Pannonnal a 680ks orszagaval? Melyik Pannonos tagot usse szerinted? Forgasson a szerencsekerekben egy duplazot? Gondolkodj mar egy kicsit, mielott ilyeneket irsz...

Ramy most te nem offolod a topikot....
De ott van még jópár ori.
nem kell válaszolnod nem kell
Reply With Quote
  #44  
Old 08-31-2007, 16:46
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pálcát török én is a nem támogatom fórumozok meleltt,ugynais én jaunuárba csatlakoztam aszkarához és mostanra 4k topköröm gyült össze azaz simán lement volna a 1%a leadás,ami sztem elég röhej,mert már nagyon sok ori föleg ott fent,4x ,5xmegvan neki a 2k top köre,ami az olyan klánokra akikben van pl 300k érték feletti ori az potenciálisan kidobhatná a nagyorit mert ug yis leütnétek 2-3orival összeállva...láttuk ezt pl a ismeretlenek ellen...tudom más tészta mert rosszul szabiztak stb. de pl ugy elveszthetnek földet más klánok is...
Reaktor vagy olyan kvalitásu játékos,h nem csak lefele kellene gondolkozni az 1/A-ban hanem pl felfele is van célpont!
Reply With Quote
  #45  
Old 08-31-2007, 16:48
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Ramy most te nem offolod a topikot....
De ott van még jópár ori.
nem kell válaszolnod nem kell
Jahh, van 2 ori a Big gunban, ami elérhet 7et -merész
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #46  
Old 08-31-2007, 16:55
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Xepi:
legalább lenne ott fent is adok kapok.
és legalább felmenne a kati piac ára is.
és meglátnánk ki a jobb azon kellene gondolkodni.
Vagy ti is ugy gondolkoztok hogy ismeröst barátot soha.
nekem is van akiket nem ütnék be soha de ott fent lehet hogy beütnétek 1 orit és lehet menne a TGLand után azaz törölne mivel a min heki alá ütnék és akkor lehet hirtelen lehiénáznák rola a többit.

Gondolkodjatok már el 1 kicsit.
Nektek kurvára jó lenne de mivan a többi 400-500 orival.
Vagy mondok 1 et
akkor ezzel azt is be lehetne hozni hogy
a legnagyobb ori a klánba és a leg kisebb ori az ellen klánba 3 x nem lehet kisebb és akkor azt üssétek.
Kb ez is olyan hüeség mint ez a topik.
Reply With Quote
  #47  
Old 08-31-2007, 17:00
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
Pálcát török én is a nem támogatom fórumozok meleltt,ugynais én jaunuárba csatlakoztam aszkarához és mostanra 4k topköröm gyült össze azaz simán lement volna a 1%a leadás,ami sztem elég röhej,mert már nagyon sok ori föleg ott fent,4x ,5xmegvan neki a 2k top köre,ami az olyan klánokra akikben van pl 300k érték feletti ori az potenciálisan kidobhatná a nagyorit mert ug yis leütnétek 2-3orival összeállva...láttuk ezt pl a ismeretlenek ellen...tudom más tészta mert rosszul szabiztak stb. de pl ugy elveszthetnek földet más klánok is...
Reaktor vagy olyan kvalitásu játékos,h nem csak lefele kellene gondolkozni az 1/A-ban hanem pl felfele is van célpont!
Zoli felett 400k ponttal van ellenfele ha jól nézem
És miért gondolkozik mindnki úgy, hogy a meglevő körök is számítanának? Simán lehetséges egy esetleges bevezetéstől vett számláló, így egyenlő esélye lenne mindenkinek. És hogy január óta voltál a Szkarában -már 1%-kal csökkent volna a számlálód ha be lett volna vezetve akkor... ennek örömére nézd meg a naptára: az év 3/4 része elment. Ha valaki a hódító létezése óta(!) az Aban tengődik, és létezett volna ez a szabály (2000 körös csökkenésse számolva), akkor már kb 36 csökkenésen eshetett volna át. Ez kinek is sok?

És újra felhívom rá a figyelmet: a mostani fix felállású klánokkal nem lehet a tetején semmit sem csatázni.

Quote:
Originally Posted by Valezius
Ezt hol olvastad? Vagy van erre valami javaslatod?
Nem olvastam sehol, de ha nem adna le mindenki 1000 hekiket klánbalépésenként ha évente 1szer klánt váltasz, akkor biztosra veheted, hogy az elérhetetlenek is elérhetővé vának. A javaslatom pedig, hogy ez a javaslat valósuljon meg
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #48  
Old 08-31-2007, 17:02
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Attól függetlenül,h Sati kicsit heves vérmérsékletű,teljesen igazat mond és nem kell elküldeni!
Ne a 50ed akkora költségvetésü klánnal vegyétek fle a vrsenyt hanem a veletek egyköltségvetésűvel és lesz célpont....
Reply With Quote
  #49  
Old 08-31-2007, 17:06
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

És újra felhívom rá a figyelmet: a mostani fix felállású klánokkal nem lehet a tetején semmit sem csatázni.


Ezt sokkal könnyebben is lehetne orvosolni
A két topklán lefordul, és hoz fel friss orikat. Akkor az Ovi lenne a top, 1.4 milla helyett 600k-s orikkal. Illetve vannak az szk-sok, azokkal is majdcsak lenne valami.

Aki unatkozik fenn, ne maradjon ott, de ne az aktívan játszó többség szenvedjen az ő szórakoztatásukra.
Reply With Quote
  #50  
Old 08-31-2007, 17:06
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

most hogy a Szkara feloszlott nagyon gyorsan be jött ez az ötlet.
a 3 klánnak nincs kivel jáccani.
Értem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu