Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Tábornok VS Tudós ?
Szerintem a tudós hulla a jobb! 14 50.00%
Szerintem a tábornok hulla a jobb! 2 7.14%
Szerintem egyáltalán nem jó a hulla! 9 32.14%
Szerintem engem állatira nem érdekel melyik a jobb! 3 10.71%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 09-11-2007, 11:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Pax Hungaricum meg tudod mondani, hogy az élőhalott hulla az milyen? Látom írtad, hogy te olyannal is játszottál.
Látom arra hajtasz, hogy elbúcsúzzunk egymástól. Kár. A lehetőség pedig megvolt, hogy maradj.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 09-11-2007, 11:46
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ez egyértelmű

De egy 6120 elites tudós élőhalottal mit kezdessz 200 hekin?
Meg primitív az éplistája. 47 ház 153 barakk. nem kell agyalni rajta, hogy mit, hgoyan, mennyit építsek, hú, akkor kevés a tolim, akkor ha azt építek, akkor hú, bevernek földön...

És egy ilyen orival már el lehet indulni.
Ha nem hekire mész, hanem vagyont akarsz fosztogatni, akkor módosulhat 47 ház, 148 barakk, 5 bank-ra is a buli.
Még az is 5920 elit, amit 200 hekin nehéz kivédeni, és nehéz beverni is.
Igaz, alacsony hekin nem akkor vész egy lepra... De azért kellemesnek sem mondhatnám.

És ha megindulsz felfelé, akkor se lesz komoly gond, kivéve a hiénázós kórházas orkokkal meg óriásokkal.

És tény: 600 heki fölött senkit nem fogsz megütni. De nem is az a cél, hanem mint induló ország, gyosan a TOP30-ba lök. Ha tudsz pénzt fosztogatni amíg szintet lépsz (Márpedig tudni fogsz) akkor fent a védelem alatt meg simán átépülsz mássá. A 4. szinteken még nincsenek borzalmas árak.

És ugródeszkának jó, mert gyors. Nem kell vacakolni azzal, hgoy beérjen a teki, meg a képzés, meg ilyesmi. Az ellenség elhulló egységeiből akár még fedezgethetsz is az ütések mellett. A hulla gyors, de fönt már megállítják, és nagy pofonokat kap.

De a topic azért nyílt meg, mert a hullák 60%-a tábornokot választ magának, mint személyiség...
És én egyszerűen csak tudni szeretném azokat az érveket, amik erre rávitték őket.

(Nem létezik, hogy ennyien féltek attól, hogy "lehet, hogy nem kapja meg azt az 5%-ot, ezért inkább a biztosra megyek")
Reply With Quote
  #43  
Old 09-11-2007, 11:49
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Pax Hungaricum meg tudod mondani, hogy az élőhalott hulla az milyen? Látom írtad, hogy te olyannal is játszottál.
Nem írtam olyat, hogy élőhalott hulla. Az élőhalott, és a hulla ugyanazt a fajt takarja a hódító játékban, csak mivel lusta vagyok (ez az én hibám teljes mértékben) nem szeretem állandóan kiírni, hogy élőhalott.

Szóval.
Továbbra is szívesen beszélgetnék élőhalott/tábornokokkal, mert én sem vagyok profi játékos, és lehet, hogy azokat nagyon jól lehet valamire használni! (Nem vonom kétségbe, hogy valaki jobb hulla mint én, sőt, ez nagyon valószínű!)

És a számok a hulla tabikat igazolják. (Élőhalott/Tábornok)
Reply With Quote
  #44  
Old 09-11-2007, 11:50
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Érdekes. Pedig direkt kitöröltem a sértő hozzászólásomat, hogy normál hangon mehessen tovább a topic...

:S
Reply With Quote
  #45  
Old 09-11-2007, 11:52
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet hogy butaság, de nem lehetséges, hogy ez a sok élőhalott tábornok mind kezdő, és azért választja ezt, mert első ránézésre brutkóbbnak tűnik, mint a tudós? (bár ilyen erővel harcos személyiségűek is lennének néhányan...)
Reply With Quote
  #46  
Old 09-11-2007, 12:02
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Igen, én is elgondolkodtam ezen a dolgon...

De ha kezdők is, és rájönnek, hogy nem tuti a buli... Hát fogja meg, és törölje az országot. Indítson egy másik hullát, vagy egy másik fajt.

De mivel hulla tabival rengetegen mennek be a top30-ba, ebből arra következtettem, hogy az valamire igenis jó, és használható!
És ha az, akkor én nagyon szívesen kipróbálom, mert én megmodnom őszintén kegyetlen nagyot buktam a hulla tabimmal... És mivel ilyen nagy számban találtam tabikat, úgy vélem, a hiba bennem van!



ui: harcos is van de azok is elenyészőek a tabikkal szemben.
Reply With Quote
  #47  
Old 09-11-2007, 12:05
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Viszont az, hogy valaki az 5-ösben bejut egy tábornok hullával a top 30%-ba nem jelent túl sokat, azért az nem olyan nagy kihívás, nehéz annyira belebukni hogy törölni kellene.

De ha tényleg csak az első benyomás miatt választják a tábornokot, akkor miért nincs/ritka harcos személyiségű élőhalott? Gondolom azért, mert valamennyire csak utánaolvas az ileltő a személyiségeknek, akkor viszont már a tudóst is választhatná.
Reply With Quote
  #48  
Old 09-11-2007, 12:30
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Speciel én úgy megbuktam vele, hogy inkább töröltem, mitnhogy visszamásszak vele a topba...
Elvertek csúnyán, sokan, sokszor, és nem volt elég ütőerőm visszamászni. Pár napig szerencsétlenkedtem, megpróbáltam eseménylistából hazakísérni, akit tudtam, de midnig pattantam (Gondolom az otthon hagyott íjakról talán..)

Jó biztos nem kellett volna törölni, de inkább csináltam egy óriás tudóst hadinak, egy másik csopiban meg egy élőhalott tudóst szintén hadinak.
Mindkét ori megvan még, és jól állok vele.

Szóval én belebuktam a tabisba.
Reply With Quote
  #49  
Old 09-11-2007, 17:17
Tyborrex Tyborrex is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 50
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Hát nem tudom....most gyorsan frissen x ben végeztem neked egy reprezentativ felmérést a környékemen(300 on belül) és érdekes dolgokat tapasztaltam:

4 túlélő
1 GAZDÁLKODÓ
21 harcos
1 vándor
4 tábornok
8 kereskedő
1 semmilyen


Magyarul 0 tudós....pedig ha nem lenne más faj csak a hulla akkor tudós lennék, anarchba rég játszottam, de ott bizti tábi!


UI.: betrágyázás...ma van csofika szülinapja, ha normálisan adta meg

Last edited by Tyborrex; 09-11-2007 at 17:20..
Reply With Quote
  #50  
Old 09-11-2007, 19:27
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Numero 1.
Nem vagyok a bácsikád, ha az lennék, nem születtél volna meg.
Numero 2.
Huzzál kifelé a topicomból.
Numero 3.
Annyira hülye vagy, hogy görbíted a teret...
Numero 4.
Szerintem életedben nem játszottál még a hódító nevű játékkal.

Egyéb fontos mondanivalód a nagyvilágnak?
omg ))
megadtad szegénynek...



szerintem eleg jo a tudos hulla, bar hogy erdemes e csinalni, az masik kerdes..tekiirokent annak idejen eleg jol hasznalni Goni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
09.05. Tábornok Ati Hódító Kézikönyv 2 07-27-2007 07:13


All times are GMT +1. The time now is 19:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu