Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-23-2006, 09:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Z a VérGyöngyTyúkok Ura View Post
Na ja. Nem is a képekkel van bajom, mert azokat behozza, de azért az még mindíg furcsa, h a vipes orikban pörög minden első pöccre, a nemvippk, meg a mai napig is tetü. Az angol meg a magyar együtt. Vannak PERCEK (!!!) mikor a nemvippk is "rendesen" kezelhetők, de nagyon nem az a jellemző.

A fejletlen technikáról meg annyit atti, h sztem úgyis IP cím alapján (meg a emilcím, meg egyebek) sztem sejtitek, h nem a legelavultabb kapcsolatról netek.

Más: nagyon szépen le tudja a support is tolni a felelősséget magáról, de a múlt heti (sztem nagyon egyértelmű és már többedszer megismételt) kérdésemre még válasz nem jött. Mindenesetre egyre kiváncsibb vagyok, hogy mi lesz a válasz és az én elszúrásom abban, hogy tekimentes oriból, 200 hekin, 65% foglalkoztatotság, 4-500 bála kajatúltermelés, és többszáz üres templom férőhely mellett (temple első helyen intézőben) miért ment el HETEKIG 100 képzett variból átlag 80!! Persze helyhijány mijjatt!

Bocsi, de tudjátok manapság kissé ideges vagyok, mert a régebben 1-1,5 órás oriellátás most úgy is 4-5 óra, hogy az orijaim 85%-át nagy nehésségek árán leszabiztam.
Nem igazán értem mi a probléma. A nem vipes országoknak külső reklámok is megjelennek, ha ezek lassabban töltődnek be, akkor nyilván lassabban jelenik meg az oldal, ez mindenhol így van, ez alól a fizikai törvény alól a Hódító sem kivétel, és ennek semmi köze ahhoz, hogy v6, vagy nem v6, ez eddig is így volt. Ha most lassultak be a külső reklámszerverek, amikhez semmi közünk, hiszen nem a mi szervereink, akkor ez egy szerencsétlen egybeesés. Ha valaki nem szeretne reklámokat látni, és ezzel egy külső szerver esetleges átmeneti belassulását kivárni, ezt VIP tagsággal elérheti.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 08-23-2006 at 11:51..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 08-23-2006, 12:05
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem igazán értem mi a probléma. A nem vipes országoknak külső reklámok is megjelennek, ha ezek lassabban töltődnek be, akkor nyilván lassabban jelenik meg az oldal, ez mindenhol így van, ez alól a fizikai törvény alól a Hódító sem kivétel, és ennek semmi köze ahhoz, hogy v6, vagy nem v6, ez eddig is így volt. Ha most lassultak be a külső reklámszerverek, amikhez semmi közünk, hiszen nem a mi szervereink, akkor ez egy szerencsétlen egybeesés. Ha valaki nem szeretne reklámokat látni, ezt VIP tagsággal elérheti.
A lassabban, gondolom nálad sem azt jelenti, hogy egy óra múlva SEM! Meg a "most" sem heteket takar gondolom.
Kipróbáltam. Vártam szépen, hogy vajon mennyivel is lassabb a nemvipes ori betöltése. De tudod egy óra múlva már nagyon meguntam nézegetni a garfikácskát, meg az oldalsó menüt.
Valahogy nem volt ojjan élvezetes. Főleg az a része mikor végleg meguntam és ki-be lépegetve végre csinálhattam egy messzenézést, és tudod valahogy nem a legkedvencebb érzésem, mikor nem tehetek semmit az orim szétrúgása ellen, pedig "elvben" akkor bent voltam és simán keresztberakhattam volna nekik.

A V6 előtt furcsamód nem volt ijen napokig tartó lassulás (sem az angolban, sem a magyarban) volt persze olyan, hogy kicsivel lassabb volt a hálózat, de akkor is be tudtam lépni az orijaimba és nem kellett órákig szórakoznom azért, hogy egyáltalán valami történjen. Az meg, hogy a vippesek meg pörgethetők, háát most erre mit mondjak? Főleg az utolsó mondatoddal együtt? Nekem nincs annyi a fizetésem, hogy az összes orim mindig be legyen vippve. Mégis tudtam (eddig) játszani. Reklámokkal is.
Reply With Quote
  #43  
Old 08-23-2006, 12:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

A reklámok pedig nem változtak, ugyanazok vannak, mint eddig. Más különbség pedig nincs a vip és nem-vip oldalak között.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #44  
Old 08-23-2006, 12:28
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A reklámok pedig nem változtak, ugyanazok vannak, mint eddig. Más különbség pedig nincs a vip és nem-vip oldalak között.
Pusztán a reklámok miatti plussz betöltés, nem hinném, hogy ennyire fennakasztana. Gondolom játszottál már te is olyan oldalon, ahol alul felül reklámok meg minden, ráadásul folyamatosan változó reklámok. Azokon az oldalokon mégsincs betöltési gondom.
De mostmár úgyis mindegy.
Reply With Quote
  #45  
Old 08-23-2006, 12:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Z a VérGyöngyTyúkok Ura View Post
Pusztán a reklámok miatti plussz betöltés, nem hinném, hogy ennyire fennakasztana. Gondolom játszottál már te is olyan oldalon, ahol alul felül reklámok meg minden, ráadásul folyamatosan változó reklámok. Azokon az oldalokon mégsincs betöltési gondom.
De mostmár úgyis mindegy.
Más különbség nincs, ahogy fent is írtam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #46  
Old 08-23-2006, 12:34
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Z, szerintem nálad lehet a gond, ha senki más nem panaszkodik több órás betöltésekre. Nem értek hozzá, de kérdezz meg valakit, mi lehet a probléma.
Reply With Quote
  #47  
Old 08-23-2006, 12:36
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kössz.. most van edj kis elképzel, csak már nagyon ideg vagyok. De ha bejön amire most tipp, akkor asszem szét lesz rugdalás egy emberke hátcsó de nagyon.
Reply With Quote
  #48  
Old 08-23-2006, 12:45
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak tudjátok amikor egyfojtába a vipes orijaim mennek a nemvippk meg nem, akkor azért nem kapásból a belső hálót szedeti szét az emberke.
Reply With Quote
  #49  
Old 08-23-2006, 12:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Z a VérGyöngyTyúkok Ura View Post
Csak tudjátok amikor egyfojtába a vipes orijaim mennek a nemvippk meg nem, akkor azért nem kapásból a belső hálót szedeti szét az emberke.
Ez oké, de nyilván nem direkt mi rakunk be lassításokat a nem-vipeknek, hiszen azzal saját magunkat sokkal jobban megszivatnánk. Annál több dologgal kellene a szervereknek foglalkoznia, ez a vipesekre is kihatással lenne stb.

Ne azt feltételezd azért, hogy direkt kicseszésből történnek dolgok.

Nem azért dolgoztunk szinte alvás nélkül heteket, és adtunk ki egy halom pénzt, hogy Veletek kicsesszünk, mert az milyen jó dolog...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #50  
Old 08-23-2006, 13:44
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Értem, értem, de azt azért gondolom Ti is megértitek, hogy nem szedetem szét a belső hálózatot egyből. Főleg úgy, h tényleg akkor kezdődtek a nagy késések mikor v6. szóval automatice nem a "saját készülékben" kerestem a hibát. Szal bots, de ha a heljembe képzelés magad (mert ha kerülsz az gáz lenne, mert sztem az idegeid szépen cincogva pattognának ) gombolom megérted, h mijért akadtam ki már teljesen.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mennyire zavar bennünket a piaci utalgatás? monro Általános beszélgetés Hódítós témákban 140 11-04-2006 18:01


All times are GMT +1. The time now is 00:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu