Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 10-17-2006, 13:49
Berci
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

SziasztokNagyon jo otlet volt a piacrol visszatero aruk pontos idejenek jelzese.Ha majd a nem vipes orik is elhetnek vele,az mar csak hab lesz a tortan
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 10-17-2006, 13:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Berci View Post
SziasztokNagyon jo otlet volt a piacrol visszatero aruk pontos idejenek jelzese.Ha majd a nem vipes orik is elhetnek vele,az mar csak hab lesz a tortan
A nem vipes országok is megtudhatják ezt, igaz ehhez sokkal többet kell nézegetniük a piac oldalt. Dehát valamit valamiért.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #43  
Old 10-17-2006, 13:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Lehet, hogy hiba volt írhatónak hagyni a megvalósult témákat? Úgy látom teljesen szét lesznek offolva.........
En nem is ertettem, minek vannak nyitva.....

max ha meg finomitani kell rajtuk...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #44  
Old 10-17-2006, 14:21
Berci
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A nem vipes országok is megtudhatják ezt, igaz ehhez sokkal többet kell nézegetniük a piac oldalt. Dehát valamit valamiért.
Igazad van,hogy valamit valamiert,de igy is nagyon nagy hatranyban vannak a nem vipes orik a vipesekkel szemben...Altalaban mikor nincs komolyabb akcio,akkor tobbet szoktam piacolgatni,mint altalaban,hat ugyanazzal az orival piacolgattam egyazon ponterteken vippel es vip nelkul.Vipes orival ugyanannyi ido alatt a tobbszorosere is novelheto az illeto ori penzkeszlete,mig nem vipes orival,hat eleg kenyes a piacolgatas
Reply With Quote
  #45  
Old 10-17-2006, 14:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Berci View Post
Igazad van,hogy valamit valamiert,de igy is nagyon nagy hatranyban vannak a nem vipes orik a vipesekkel szemben...Altalaban mikor nincs komolyabb akcio,akkor tobbet szoktam piacolgatni,mint altalaban,hat ugyanazzal az orival piacolgattam egyazon ponterteken vippel es vip nelkul.Vipes orival ugyanannyi ido alatt a tobbszorosere is novelheto az illeto ori penzkeszlete,mig nem vipes orival,hat eleg kenyes a piacolgatas
És ez így is van rendjén.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #46  
Old 10-17-2006, 14:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En nem is ertettem, minek vannak nyitva.....

max ha meg finomitani kell rajtuk...
OFF: sokszor láttam, hogy hozzá akartak írni még többen is a témához, de már le volt zárva, úgyhogy ez nem ment...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #47  
Old 10-17-2006, 14:42
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Teljesen feleslegesnek tartom ezt az újítást! ha valaki olyan lusta hogy nem képes kivárni amíg hazaér a piacról az áruja annak úgy kell nehogy már még percre pontosan meg is adjuk neki mikor tolja ide a valagát!
Reply With Quote
  #48  
Old 10-17-2006, 14:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Teljesen feleslegesnek tartom ezt az újítást! ha valaki olyan lusta hogy nem képes kivárni amíg hazaér a piacról az áruja annak úgy kell nehogy már még percre pontosan meg is adjuk neki mikor tolja ide a valagát!
Már vártam, hogy mikor jelenik meg az első ember, akinek nem tetszik egy amúgy semmit nem befolyásoló, csupán kényelmi bővítés, amitől mindenkinek csak jobb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #49  
Old 10-17-2006, 14:49
Berci
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Teljesen feleslegesnek tartom ezt az újítást! ha valaki olyan lusta hogy nem képes kivárni amíg hazaér a piacról az áruja annak úgy kell nehogy már még percre pontosan meg is adjuk neki mikor tolja ide a valagát!
Ha te idomilliomos vagy annak csak orulhetsz szerintemKivancsi lennek mennyi volt a maximalis veszteseged,amit buktal,az vegett,hogy nem tudtad mikor is er vissza a piacrol az arud pontosan
Reply With Quote
  #50  
Old 10-17-2006, 14:51
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Berci View Post
Ha te idomilliomos vagy annak csak orulhetsz szerintemKivancsi lennek mennyi volt a maximalis veszteseged,amit buktal,az vegett,hogy nem tudtad mikor is er vissza a piacrol az arud pontosan

Nos tudod nem vagyok időmilliomos 3.-os szakközepes vagyok általában reggel 8-tól 3-ig suliba! de valahogy azt mindig be tudom saccolni hogy a piacról mikor ér haza árum és nem vagyok lusta leülni a gép elé amikor hazaér a cuccom Nos asszem ha én 17 éves fejjeln erre képes vagyok más mért ne legyen az ???? kérdem én!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu