Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 02-22-2006, 15:52
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sakkmester
Remélem ha van tanyad nálad vmi extrát ír ki .)
Mondjuk x civil+x katona + x varázsló +x tolvaj élelmezésére van elegendő gabonád.) Gondolom nálad ez van mert nálam csak x civil + x katona, szal a varázsló ebben a variációban nálad nem katona, akkor gondolom civil....)
nem ilyen összefüggésben mondtam, természetesen. Hanem olyanban, hogy a seregednek nem tagja (mint ahogy az látható a háború menűpontodban), a sereg áll katonákból, de mivel a varázsló és a tolvaj nem része a seregednek, így ergo nem katona. Szal bármit meg lehet magyarázni. De ha akarod, téma még úgy is bontható, hogy mivel van egy olyan kategória, hogy katona, akkor más hogy lehet katona?.. na ugye.

Ja és most akkor ne jöjjünk pl. azzal, hogy annak idején a germán törzsek amikor betörtek, ment velük asszony és gyerek is, azaz a sereggel tartottak, de mégsem katonák

Last edited by Davalon; 02-22-2006 at 15:57..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 02-22-2006, 15:56
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Sakkmester
De nem biztos mi?:) Szal lehet nem nyert semmit :)
Amúgy meg lenne egy olyan kérdésem, hogyha egy emberre varázsol vki egy 20 körös szárazságot, amit visszapattint a tükörpajzs, akkor ki kapja meg a 121%-os mágikus védelmet?

szerintem biztos :P

ez jó kérdés.. az szárazság után jár 121%os védettség? kircsi lenne:)
Reply With Quote
  #43  
Old 02-22-2006, 15:57
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
szerintem biztos :P
ez jó kérdés.. az szárazság után jár 121%os védettség? kircsi lenne
Hát úgy értem,hogy azt a +21%-ot nah
Reply With Quote
  #44  
Old 03-01-2006, 17:35
Josh's Avatar
Josh Josh is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Makó
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

üdvözletem! felmerült bennem egy kérdés, amire a választ megtaláltam a súgóban, de mit tegyek, ha...
az a helyzet, hogy testvéremnek és nekem is van 1-1 orink, ugyanabban a csopiban, mindkettő hadis felállással, csakhogy kikezdett mindkettővel egy tolvaj MF, na most a súgó azt írja, hogy lehet egy csopiban a két ori, de nem piszkálhatják ugyanazt az orit mindketten (legalábbis nekem ez jött le ebből: "Ha egy csoportba kerülnek az országok, akkor egymástól teljesen független életet kell, hogy éljenek az országok, egymással ne osszatok meg információt, és semmiképpen ne támadjatok közös célpontokat. Egymást se.") most mit tegyek? ha csak az eggyikkel gyengítgetem, a másikat úgyanúgy lopja és gyorsan pótolja az embereit, meg az épületeit... Anarchba meg nem akarunk kerülni
Reply With Quote
  #45  
Old 03-01-2006, 20:07
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Josh
üdvözletem! felmerült bennem egy kérdés, amire a választ megtaláltam a súgóban, de mit tegyek, ha...
az a helyzet, hogy testvéremnek és nekem is van 1-1 orink, ugyanabban a csopiban, mindkettő hadis felállással, csakhogy kikezdett mindkettővel egy tolvaj MF, na most a súgó azt írja, hogy lehet egy csopiban a két ori, de nem piszkálhatják ugyanazt az orit mindketten (legalábbis nekem ez jött le ebből: "Ha egy csoportba kerülnek az országok, akkor egymástól teljesen független életet kell, hogy éljenek az országok, egymással ne osszatok meg információt, és semmiképpen ne támadjatok közös célpontokat. Egymást se.") most mit tegyek? ha csak az eggyikkel gyengítgetem, a másikat úgyanúgy lopja és gyorsan pótolja az embereit, meg az épületeit... Anarchba meg nem akarunk kerülni

már eleve az sem szerencsés, hogyha egy csoportban vagytok, az meg ha közel egymáshoz határozottan necces, ha meg megtámadjátok ugyanazt, az felésr egy last minute utazásra való befizetéssel az Admin-toursnál..


az egyikőtök vagy tűrjön, vagy menjen szépen szabira és várja meg a amíg a másik fellép.


mondjuk abbók kiindulva, hogy tudod, hogy a tesódat is ugyanaz az ori lopja, arra a következtettésre jutok némi infó mégis áramlik ott..)

szal láthatod, is hogy télleg nem szerencsés ilyen közel lenni..
Reply With Quote
  #46  
Old 03-01-2006, 20:46
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by wand
már eleve az sem szerencsés, hogyha egy csoportban vagytok, az meg ha közel egymáshoz határozottan necces, ha meg megtámadjátok ugyanazt, az felésr egy last minute utazásra való befizetéssel az Admin-toursnál..:D


az egyikőtök vagy tűrjön, vagy menjen szépen szabira és várja meg a amíg a másik fellép.


mondjuk abbók kiindulva, hogy tudod, hogy a tesódat is ugyanaz az ori lopja, arra a következtettésre jutok némi infó mégis áramlik ott..:))

szal láthatod, is hogy télleg nem szerencsés ilyen közel lenni..
na igen, ha nem beszéltek erről egymással, akkor honnan tudjátok, hogy ugyanaz lop? :D

amúgy tényleg nem szerencsés, nagyon. valaki lépjen fel, gyorsan. vagy szabizzon, amig a másik fellép.
Reply With Quote
  #47  
Old 03-01-2006, 22:32
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez mind szép és jo.....viszont ha teszem azt toli, v. vari vok
ami ügye nem feltétlenül hadi beálitottságu, akko mé nem lehet hogy sikeres akcio esetén növekeggyen a kat. morálom?
lopás, és varázslás esetén csökken a polgárok hangulata, ez 1 dolog.
de ha már itt tartunkl a toli és a vari ugyanugy zabál , hekyet foglala mint 1 katona. tovább megyek..:
ha megmozdul esik a népem morálja. ezt némi készpézzel javitom
de ha sikeres akciot hajtok végre, mér nem növekszik a kat. morálom?
ez is olyan megmozdulás mint a fosztás, v. pusztitás...szerintem.
ezek után csak a hadiknak lehet növekvő moráljuk?
lassan 1 éve jáccok, de ezt azé magyarázza el valaki! (ATI)
Reply With Quote
  #48  
Old 03-02-2006, 07:47
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
ez mind szép és jo.....viszont ha teszem azt toli, v. vari vok
ami ügye nem feltétlenül hadi beálitottságu, akko mé nem lehet hogy sikeres akcio esetén növekeggyen a kat. morálom?
A tolisnak eleve jó a katmorálja a sok kocsma miatt.
Nem lenne szerencsés, ha a varis csak azért csinálna ártó varázslatokat, hogy emelkedjen a katmorálja.
Reply With Quote
  #49  
Old 03-02-2006, 11:12
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
A tolisnak eleve jó a katmorálja a sok kocsma miatt.
Nem lenne szerencsés, ha a varis csak azért csinálna ártó varázslatokat, hogy emelkedjen a katmorálja.
na ja.. így is szoktak ártózni poénból is.. nehogy már ezt még eldurvítsuk:))
Reply With Quote
  #50  
Old 03-02-2006, 11:26
Josh's Avatar
Josh Josh is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Makó
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
mondjuk abbók kiindulva, hogy tudod, hogy a tesódat is ugyanaz az ori lopja, arra a következtettésre jutok némi infó mégis áramlik ott..)
csak azért tudjuk ,hogy ő az, mert van a játékban egy Térkapuk felderítése varázslat, ami segítet nekünk a bűnös kilétének megállapítására
egyébként egyikönk se szeretne szabizni, fellépni meg még nem tudunk
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A-val kapcsolatos kérdések, és tanácsok Gaben Stratégia & Tippek 379 06-06-2016 21:15
FAQ - szezonális gyakori kérdések és válaszaik Ati Segítség 15 01-09-2014 19:29
Térkapuk felderítése!(fejlesztéssel kapcsolatos) bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 9 09-02-2007 23:58
szintlépéssel kapcsolatos kérdések, faji bónusz vitkoferi Segítség 27 08-27-2007 16:00
Alvilággal kapcsolatos kérdések Valezius Segítség 51 03-18-2007 07:09


All times are GMT +1. The time now is 17:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu